Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nananannananaaaaaaaaaaaaaaa

I co z tym zrobić... pomocy

Polecane posty

Gość Nananannananaaaaaaaaaaaaaaa

Witam wszystkich serdecznie ;) Mam problem jestem 26 letnią dziewicą, otóż to nie mój wybór ja już dawno chciałam juz nią nie być... próbowałam kilka razy ni nie wychodziło bolało ale to bym zniosła jestem za ciasna tak mi się wydaje i poza tym mam chyba tą błonę za grubą. I teraz zawsze boję się jak poznaje nowego faceta że on mnie wyśmieje i że nie będzie miał na tyle cierpliwości aby to ze mną pokonać bo inni rezygnowal Coraz bardziej się martwie i myśle .... co z tym zrobić bo już zaczynam się wstydzic i przez to staję się coraz bardziej nieśmiala spieta i boję się boję się ośmieszenia i tego że potencjalny partner pomysli że coś ze mna nie tak że jestem zupełnie beznadziejna i się nie nadaje :( moze znacie jakieś sposoby na rozciągnięcie jakieś ćwiczenia leki nie wiem cio juz aby tylko pomogło :( pozdrawiam i to nie jest prowokacja to jest mój straszny koszmarny problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociagajaca
najlepeiej popiescic mocno(mozesz sama) a potem malym walkiem wepchac sobie i bedziesz miala przerwana i zero stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za problem niby
jak tak bardzo chcesz sie pozbyć błony to wykorzystaj ogórka, wibrator albo coś w tym stylu i tyle. Będziesz miała z głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nananannananaaaaaaaaaaaaaaa
ja bardzo proszę o poważne odpowiedzi ;( może ktoraś to miała i jak sobie z tym poradziła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu raczej nikt z ciebie nie
kpi. siłą woli jej niestety nie przerwiesz. ale zawsze mozesz ć to sama choćby tym głupim ogórkiem. a myśle też że ta ciasnota wynika ze stresu, bo cipki są takie że się rozciągają czy tego chcą czy nie. poprzednie wypowiedzi wcale nie sa pokpiewające. bo np. ja nie widze zadnej innej rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo losowe
mozesz is do ginekologa, on przetnie ci ta blone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a może któraś tak miała i da jakieś instrukcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż do gina
powiedz mu co i jak,niech Ci e zbada i jak stwierdzi,ze masz za grubą---to skalpelem zrobi naciecie,prawie nic nie boli,on nawet Cie miejscowo moze znieczulic---takim jakimś sprejem,pokrwawisz troszeczke,po paru dniach wizyta kontrolna czy nie ma zrostów i po kłopocie.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaaaaa
a może któras tak miała ??????????????????????????? I podzieli sie wiadomościami jak udało się to pokonać ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos wyzej napisal
ginekolog pomaga w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Tysiąc
Na początku sama za pomocą np. ogórasa powoli wprowadzaj go do cipeczki aby ją nieco rozciągnąć. Powinno poskutkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×