Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Bakuś: Dzieki za odpowiedż. Mam pytanie czy to była przepuklina pępkowa? Czy mały miał ją duzą?. Natalia ma lekko wystający pępek i pediatra jeszcze nie jest pewna ale podejrzewa ze to przepuklina. Czy synuś był długo w szpitalu. Masz jakiś namiar na dobrego chirurga. Jeśli tak to prosze na email kika27@gazeta.pl Z góry dziękuje. Z przepukliną pępkową podobno można czekać do 3 roku. Tak przynajmniej wyczytałam w ksiązkach medycznych, natomiast przepukline pachwinową operuje sie bo nie ma szans ze sie sama wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak pepkowa to mozna czekac Bartek mial pachwinowa, wiec dlatego lekarz nie chcial czekac.... jak wyczulam guzka to tak sie przestraszylam ze o malo co nie wypuscilam go z rak w wannie.... na drugi dzien poszlam do pediatry po skierowanie i pojechalam do Prokocimia. Zbadal go dr Robert Wilk specjalista chirurgii dzieciecej, który przyjmuje równiez w prywatnej przychodni Medicina niedaleko Jubilatu. Zanim poszlismy na zabieg oczywiscie przeprowadzilam maly wywaid na jego temat i nie spotkalam sie ze zla opinia..... dzisiaj bartek jest 2 miesiace po zabiegu, ranka zagoila sie juz po 7 dniach a blizna jest juz coraz mniejsza najbardziej meczace bylo tylko to ze nie mogl chodzic przez 4 dni po zabiegu, w zyciu tak sie nie nameczylam - no bo jak utrzymac dziecko tak pelne energii jak moje w jednym miejscu.... ;) mysle ze najlepszym miejscem na konsultacje jest szpital Prokocim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś: Dzieki. Bede pamiętac o tym doktorze. Teraz póki co ćwiczymy brzuszki. Moze uda sie ją wyeliminować. Jeszcze raz dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Ci na maila namiary..... a tymczasem udanych cwiczen!!!! caluski dla Malej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) doris >> no to ładnie sie załatwiłaś.. ale dobrze że już lepiej.. i spoko że ma ci kto pomagać.. zdrowiej szybko.. Kika>> jak lekarce sie tylko wydaje to nie ma co sie przejmować.. Aura też miała jak była mała.. bo jej 7 tygofni pępek odpadał... i lekarka powiedziała że sie samo wchłonie.. Bakuś>> jesteś już w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie - wracam na poczatku maja i juz siedze jak na szpilkach.... czemu ten czas tak wolno idzie do przodu?! a tak jeszcze sie pochwalę - ja i moj maly jestesmy na etapie uczenia sie siku na nocnik /to znaczy sika na nocnik ale tylko jak mu o tym przypomnę/ zaczelismy dosyc dawno ale jakos nie dawalo to efektów... wczoraj siedzimy sobie na kanapie, ogladamy Bolka i Lolka a w pewnej chwili Bartek wyskoczyl jak poparzony z tekstem: Bakus siku, jybko noćnik! /co znaczy Bartus sika szybko cocnik!/ normalnie usmialam sie do lez ale jestem z niego bardzo dumna! kolejny krok w \"doroslość\" ;) pozdrowienia dla wszystkich mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś>> zagłosowane... Kika, doris>> co z piątkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn - dzieki za glos :) na innym topiku taka afera z tego powodu ze mam wyrzuty sumienia ze smialam poprosić o glos :( pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś>> e co ty nie ma sie co przejmować.. :D... czytałam tamto forum... i jest jak zawze... pełno takich co to wiedzą lepiej.. i bezbłednie potrafią innych oceniać :D pewnie sie nudzą :D.. albo potrzebują dowatrościować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja tez z Krakowa, mam synka 13 miesięcznego i drugie bobo w drodze :) Mieszkamy w północnej częsci Krakowa, moge się do was przyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam was troszkę i piszecie o swoich porodach, ja rodziłam w Narutowiczu i trafiłam na super położną (wiem że jedna z lepszych ponieważ wcześniej miałam wywoływany poród 3 razy i za każdym razem inna położna...-dopiero za 4 razym udało mi się urodzić :) ) Miałam poród rodzinny na osobnej sali, z łazienką, wanną z bombelkami-szkoda że drinków nie dawali,hihi nie moge narzekać, personel jak wszędzie -zalezy na kogo sie trafi, myślałam żeby znowu tam rodzić-niedaleko od mojego mieszkania, ale musze się jeszcze zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - znacie moze w Krakowie jakiegos dobrego dermatologa? jak macie jakies namiry to podajcie prosze.... z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie odzywałam sie wczesniej bo nie działa mi internet w pracy. Ma tak byc do poniedziałku. Moni271: Witaj super ze do nas dołączyłaś. Im więcej tym lepiej. Bakuś: Może ja Ci tym razem pomoge. Słyszałam ze u nas w przychodni gdzie chodze z Natalią jest dobra Pani dermatolog. Nie znam jej nazwiska ale mam numer telefonu do przychodni. Przychodnia ta mieści sie na Dywizjonu 303 w Nowej Hucie. Moja pediatra twierdzi ze jest bardzo dobra. Ja prawdopodobnie sie do niej wybiore bo mojej Natali wychodzi jakaś skaza na policzku. Co ja zagoje to znów wychodzi i juz nie mam nerwów.Podejrzewam ze to chyba z jedzenia ale niewiem z jakiego. Donn: U mnie piatek odpada bo ja jade na 30 lecie małżenstwa rodziców. Jeszcze niewiem czy bedzie to piątek czy sobota ale napewno w piątek bede biegac za prezentem wiec u mnie odpada. Co z karnetem na basen na sobote? Chcesz? Ja to mam pecha w tamtym tygodniu zamówiłam wózek dla Natali. Wpłaciłam pieniądze a wózka jak nie widac tak nie widać. Sprzedawca u którego kupiłam twierdzi ze opóźnia sie dostawa importera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA> dzieki, jesli mozesz to przeslij mi na maila> Natalia pije juz normalne mleko? smarujesz jej twarz oliwka moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
WITAM WAS!!JESTEM TU PIERWSZY RAZ.OBECNIE JESTEM W 6TYG.CIAZY I JESTEM Z KRAKOWA A DOKLADNIE Z HUTY,CHETNIE POGADAM Z KRORAS Z WAS Z MIOCH OKOLIC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś: zaraz Ci prześle. Natalia pije moje mleczko i enfamil. Wiem jedno napewno nie ma tego po mleku bo jak odstwie wszytko i jest tylko na samym mleku to jej schodzi, ale dalej nie wiem po czym. Natalią zajmuje sie moja mama i ona jej cos daje co ja uczula. Tłumacze jej ale tak to jest z babciami. Oliwką nie smaruje buzi. Raz lub dwa razy w tygodniu kąpie w Oliatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam bo siostra mojego meza miala ten sam problem - jezdzila ciagle po lekarzach i nic, a jak zaczela uzywac zwyklej oliwki to po 2 tygodniach zupelnie malemu to zniknelo /wczesniej tez uzywala oilatum/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> Aurora też ma jakieś uczlenie bo strasznie sie drapie. pieluchy już zmieniłam i proszek nie wiem od czego to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz jestesmy przy tym temacie to moj Bartek tez dostal jakies uczulenie 3 tygodnie temu i nie wiem co robic...tutaj lekarze nic na to nie poradza a gdzie tam do 7 maja..... mysle ze to ta woda - jest jakas dziwna, mnie tez wszystko swedzi, ale Bartek ma male krostki na rece, brzuchu i nodze i juz mnie to zaczyna denerwowac - zwykle nie jestem panikara ale 3 tygodnie to chyba juz za dlugo nie sadzicie??? daje mu wapno i smaruje sudocremem i nie wiem co jeszcze moge zrobic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś: No 3 tygodnie to faktycznie długo. Moze powinien zobaczyc to jakis lekarz. Moja Natalia tez ma to długo ale jej to schodzi i pojawia sie. Tez smarowałam sudocremem ale nic nie dawało. Nam pomaga maśc tribiotyk ale to jest antybiotyk i nie mozna tego długo stosowac. Nie moge wejsc na swoje konto pocztowe wiec podaje Ci namiary do tej mojej przychodni. Ja chodze do dr, Janiny Bryk. Super pediatra i własnie ona poleca mi tą dermatolog. Musisz zadzwonic do przychodni tam podadzą Ci namiary. NZOZ SANA-MED Sp. z o.o. Dywizjonu 303 2 31-871 Kraków Kontakt tel.: 12 647 01 22 Oliatum nie brałam pod uwage wiec moze powinnam. Dzieki za podpowiedź. Niki: Ja mieszkam w Nowej Hucie na os. Kalinowym a ty ? Donn: No Aurora jak Natalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś>> ja tez sie zastanawiam czy to u Aurory to nie od wody jest.. ale ona nie ma krostek ani nic.. Kika>> na basen nie dam rady bo u nas sie budowa zaczeła a raczej kopanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> pytałaś o jedzonko jak byłaś u lekarza??? ja chciałam sie dzisiaj wybrać ale dzisiaj nie było zdrowej strony...dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×