Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Lou**

Pierwszy, weselny taniec z... niespodzianka

Polecane posty

My też zatańczymy prztulańca, "Zakochani świetnie się do tego nadają", juz próbowaliśmy. W zasadzie, chodzę często na wesela, i nikt nie odstawia jakiegoś show w stylu TzG, ludzie raczej tańczą klasycznego walca albo przytulankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być "Zakochani" świetnie się do tego nadają, tylko mi cudzysłów pogalopował za daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Zakochani sa super ale brat mojego przemka do tego tanczyl, my tanczymy to co pisalam. To bedzie jedyna piosenka ktora puscimy z tasmy, bo uwarzam ze nikt tak niezagra jej jak w orginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Wlasnie leci mi na winampie zakochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
super, na 1y taniec idealna, czytalam ze podobala ci sie moja rozmowa z cukiereczkiem na innym temacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Podoba mi sie jeszcze Glen Medeiros- Nothing 's gonna change my love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Ide na spacer z dzieckiem, potem sie jeszcze odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee dla nas walc to już
wyzwanie :D niestety, cztery lewe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hip hip hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysmy tez to widzieli i taki mielismy plan zeby zrobic podobnie,ale potem doszlismy do wniosku ze takie tance chociazby na youtube juz cały swiat i polska widziła więc nie bedzie to nic orginalnego i zaskakujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am me
a skąd wziąć taką muzykę jak się ma dj-a?? szukam szukam i znaleźć nie mogę:(( piszcie!! pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvrvc3rv
Nie rozumiem ludzi którzy robią kabaret czy szoł dla gości ze zwyczajowej imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am me
ok. ale wiecie gdzie to mozna znaleźć poza youtubem i innymi programami ktore wyswietlaja to w postaci filmow?? chcialabym taki taniec na wlasnym weselu ale nie moge nigdzie znaleźć czegos takiego w postaci MP3... bo przecież filmiku nie puszcze gościom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele w 2009
moza zna ktos choreografa ktory by wymyslił jakis przyjemny układ smieszny z pomysłem i nie taki ktory wszyscy widzeli na you tube? jestesm ze śląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotik
Pierwszy taniec z niespodzianką, to moim zdaniem głupi pomysł. Wydaje mi się to jakieś niegustowne, nieeleganckie, nietaktowne. Takie rzeczy to pasują po oczepinach, albo na poprawinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and żi
taki pierwszy taniec z niespodzianką to jest po prostu rewelka !!! zabrałam się właśnie za początek przygotwowań do ślubu. W ciągu tygodnia obejrzałam 10 płyt z różnych wesel i doszlismy z narzeczonym do wniosku, że tradycyjny pierwszy taniec to jest MĘCZARNIA dla gości, siedzą lub ew, stoją kiedy do młodzi sie tulą w tańcu do siebie... szczerze powiedziawszy mało kogo to interesuje i każdy marzy o tym, żeby iść sie w końcu napić.... a taka niespodzianka z całą pewnością zainteresuje gości. Znamy swoje rodziny, ktore potrafią się świetnie bawić i jesteśmy zdecydowani na tą niespodziankę... to bedzie świetna zabawa i dla nas i dla gości a nie kolejne nudnawe i smętne 5 min tańca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne....................
Dla mnie pierwszy taniec z niespodzianką to totalny brak gustu, wyczucia smaku. Porażka. Ludzie robią szopki z własnego wesela. To już wolę patrzyć na nieporadnych, mylących kroki nowożeńców, niż na jakieś tańce roboty, dirty dancingi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and żi
dirty dancing to totalna żenada... oklepane i nieudaczne pisząc o tańcu z niespodzianką mam raczej na myśli przerwanie jakiegoś wolnego tańca żwawymi, znanymi, w naszym kraju polskimi melodiami wpadającymi w ucho i powodującymi, że od razu chce się klaskać, przez co goście otaczając parę młodą bawią się razem z nią... i właśnie to jest najodpowiedniejsze rozpoczęcie wesela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKLEPANE. Mnostwo par to juz robi. Może trochę własnych pomysłów a nie kopiowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×