Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muchomorka....

juz rece mi opadaja, nie wiem co robic....

Polecane posty

Gość muchomorka....

wyprobowalam juz chyba wszystkiego, zeby pozbyc sie przebarwien, sladow po syfkach, wagrow i nowych wypryskow i rozszerzonych porow. robie parowki, peelingi, uzywam kremow, pije duzo wody i nawet ograniczyla slodycz i ostre potrawy:O mam cere mieszana i w strefie te mi sie szybko przetluszcza,ale tez czesto schodzi mi skora,wrecz platami:O macie jakis sprawdzony krem ktory moze temu zapobiec??:( chcialalm kupic garnier czysta skrora A, cala serie, myslicie ze to pomoze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorka....
"w strefie T" oczywicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggaa....
dobre sa kremy z Ziaji, gdyz swietnie nawilzja tak bynajmiej jest u mnie, używam krem ten brazowy kakaowy jest tez fajne mleczko do twarzy z firmy kolastyna i serii nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echetete
Kup sobie krem na noc w aptece IWOSTIN okolo 40 zł bardzo skuteczny, ja tez mam cere mieszana i dzieki nie mu nie swieci mi sie w strefie te, nie schodzi mi skura, i najwazniejsze mam malenkie juz lekko widoczne przebarwienia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorka....
slyszalam wiele o tym kremie ivostin,ale zawsze szkoda mi pieniedzy, bo to jednak spory wydatek,dla studentki:) jest chociaz wydajny? na jaki czas starcza? i jak go uzywasz, na noc i na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziaja Calma HLC
jak dla mnie świetny i bardzo wydajny no i oczywiście tani:D ok. 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chcesz miec ladna cere czy szkoda pieniedzy??????????? ziaja jest b.dobra, ale moj problem to raczej pojedyncze wypryski bo takiego paskuda jak wycisne to zaraz mam cala twarz w syfach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 66666
ładny wygląd kosztuje! A kremy ivostin i pharmaceris są świetne. Poza tym wydatek 30 zł na miesiąc to chyba nie tragedia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech no tak
Muchomorku ja też próbowałam wszystkiego i też już ręce rozkładam.... teraz, od 3 miesięcy, jestem na diecie warzywno - owocowej + kasze cukru pod żadną postacią, żadnych smażonych rzeczy, pikantnych itp. herbatki tylko ziołowe nawet kupiłam sobie specjalnie garnek do gotowania na parze i tak przyrządzam brokuły, pora, kalafior, ziemniaki - i co ? i nic :p już mnie powolij coś trafia, bo jak czasem pójdę do koleżanki, to ona akurat je te swoje ulubione, codzienne danie - czyli colę z frytkami w ogóle ona pije, pali, je same świństwa sztuczne i tłuste, żadnych warzyw, owoce raz na tydzień i co ? i ma cerę jak modelka po make-apie ! buzia czyściutka, gładziutka jak aksamit, żadnego błyszczenia, cera jędrna, opalona, smagła, normalnie cudo jestem wsciekła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech no tak
eeee, miałam już kilka kremów ivostin, tez nie działają, szkoda pieniędzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny... jesli naprawde chcecie znalezc rozwiązanie na problemy związane z cerą, skórą, zarówno twarzy jak i ciała! I \"opadają wam juz ręce..\" to ZAPRASZAM NA SPOTKANIE DO FIRMY ORIFLAME dobierzemy wam serie(kuracje) indywidualnie do każdej z was! O cene się nie martwcie poniewaz mozecie miec dla siebie te kosmetyki 30% taniej. Już nie jednej dziewczynie poprawila się skóra.. i samopoczucie dzieki temu! Serdecznie Pozdrawiam Marta Łączyńska ps. podaje swojego meila i namiar martusia2002@o2.pl gg.1264010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorka....
wiecie dziewczyny jezeli mam wydac 40zl na krem ktory niekoniecznie cos da to troche sie waham, tym bardziej ze do tej pory niewiele rzeczy dawalo jakies rezultaty...a ze pienko kosztuje, to wiem i niekoniecznie chodzi tu o sprawy finansowe, ale bardziej o wyrzeczenia, zakazy i nakazy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J tez mam problem z cera.mam bardzo tlusta skore i wyprobowalam juz wielu kremow nawet tych a ptecznych za 60 z l i powiem Wam szczerze ze g.....one daja.Naprawde.Lepiej zainwestowac w tani kremik.ja np teraz uzywam brazujacego z ziaji i jest naprawde super:)Niby jest poltlusty ale moja skora go wchlania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorka....
a jaki to doklandie krem, bo juz chyba sie przewinela jego nazwa dwa razy, mozesz mi pokazac jakas strone z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorka....
dzieki, w sumie bez wzgleduna to, czy mi pomoze na "dolegliwosci" mojej cery i tak go kupie, bo blada jestem ostanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... podstawa to krem dopasowany odpowiednio do konkretnej cery... i nie mowie tylko o odroznieniu sucha, mieszana, tłusta... tylko suchej z trądzkiem, tłustej bez trądziku ale ze zmianami.. nawet jak wezmicie krem za 60zł ktory wyda wam sie idealny.. nie wiecie jak pracuje wasza skora.. i czy wogole to cos daje. Pozdrawiam proponuje komputerowe badanie cery i konsultacje z kosmetyczką. chetnych zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
muchomorka co do Ivostinu, to ja nie lubie ale mialam i w sumie jest wydajny- mi wystarczyl na minimum 2 miesiace. jak nie jestes pewna, to zapytaj w aptece o probki, powinni miec :) a co do samej pielegnacji takiej cer.. a sama taka mam niestety, to obecnie uzywam jak nastepuje: do mycia: zielony zel Garniera, ten z woda z owocow cytrusowych czy jakos tak (i zaden inny sie dla mnie nie nadaje! no jesze mydlo siarkowe moze byc ale nie lubie jego zapachu) na noc: zel Duac (pomaga na zaskorniki, ale troche przesusza skore) na dzien: krem nawilzajacy Olay do skory wrazliwej (moje najnowsze odkrycie!! jest fantastyczny, wydajny, ladnie pachnie, dobrze nawilza, nie zatyka porow i ma ladne opakowanie ;) ) poza tym: krem pigmentujacy Excipial zamiast fluidu, raz, dwa razy w tygodniu dodatkowo niektore z tych produktow (wymiennie): peeling drobnoziarnisty Lirene, maseczka wygładzająca i zwezajaca pory Lirene, maseczka oczyszczajaca peel off Lirene, maska oczyszczajaca z serii strefa T Tolpy I to chyba tyle, w zasadzie jestem zadowolona choc jeszcze czasem mnie wysypuje troche i wtedy nie ma rady tylko przecierpiec trzeba :o A! na wycisniete syfki zawsze tormentiol, to sie szybciej goja. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka22 lata
dziewczyny a jak dziala ten duac? skoro na zaskorniki to co on robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako facet 1
dla faceta tez moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi moja droga jak ty chcesz wyleczyć sobie cerę kosmetykami??? Kosmetyki są do pielęgnacji i nie leczą trądziku ani przebarwień. Najpierw 3eba isc do dermatologa który zleci kurację (długotrwała byc może), a potem dopiero można myśleć o likwidacji przebarwień i śladów w gabinecie... Ponadto radzę zmienić diete na zdrowszą i kosmetyki na bardziej naturalne. Odradzam wszelkie serie \'antytrądzikowe\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×