Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kabanasa

CEPAN..

Polecane posty

czy cepan całkowiecie usunie blizny? ile trzeba czekac na efekty, ile kosztuje.... kto go miał? ktos poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini22
nie pomogl mi wcale a pol roku uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
strasznie śmierdzi Cebulą i niestety ale efektów nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a zna ktos jakis inny skuteczny sposob,masc na blizny po tradziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmierdzi okropnie cebulą ... łee ... blizn to on nie usunie ... może je najwyżej rozjaśnić, przez co staną się mniej widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
dzieki To kupie sobie:) nie mam wielu blizn ale kilka takich plamek ktore brzydko wygladaja a teraz jak tak swieci slonce to mam wrazenie ze widac kazdy fragment mojej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_A_M_A_N_T_A obys miala racje;) postawie chyba na ten T.... popytam jeszcze w aptece,moze cos polecą. w sumie nie mam wielkich blizn ale chcialabym nie miec w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od niedawna uzywam masci no-scar i na razie czekam na efekty.Mam pare bliz potradzikowych i chcialabym sie ich pozbyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi:( 40 zl ale jest go naprawde duzo 30 ml i jest w takim opakowaniu jak krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepan to najwiekszy szit
jaki kupilam. ie dosc, ze mialam odruch wymiotny to po smarowaniu ponad pol roku nie bylo ani grama poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
no ale ten Tonitex dziala tylko maskujaco? czy jest jakis srodek na blizny na ciele ktory usunie je? albo zabiegi? blizny dodam ze sa stare i juz praiwe malo widoczne bo blade ale latem jak sie opalam to one robia sie czerwone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEPAN faktycznie smierdzi
ale dziala, tyle tylko ze efekty widac po 2 latach systematycznego stosowanie czyli smarowanie , a raczej lekki masaz blizny trzy razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - ja smaruję Tointexem blizny po usunięciu pieprzyka - po cięciu skalpelem - cienka prosta kreska - i znika bardzo ładnie, nie wiem jak to wyglada przy bliznach tradzikowych.. moje blizny najpierw traciły czerwoną barwę na taki odcień jasny - jak skóra naturalnie, a teraz jeszcze tak jakby \"się rozchodzą\" - robią się troszkę szersze lae miękkie jak normalna skóra mam nadzieję że wam pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
samanta sadzisz ze warto u mnie smarowac tym tointextem skoro te blizny sa stare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - na tointexie jest napisane, że stare blizny, zastane, trzeba posmarować grubą warstwą maści i zakleić plastrem na 24godz. mój chłopak ma na przedramieniu dużą bliznę (po ranie ciętej) od roku, zaczął smarować razem ze mną od stycznia T. i blizna stała się miękka, nie znika i nie zniknie, bo jest za duża, ale przynajmniej mniej widoczna się stała. myślę ze warto spróbować, zwłaszcza ze to tylko ok 7zł, a może pomóc.. nie weim.. a byłaś u dermatologa z tymi bliznami? albo u kosmetyczki? moja koleżanka parę lat temu chcodziła na jakieś zabiegi złuszczające z kwasami owocowymi i wszystko jej zeszło - nie ma śladu, buźka gładka jak u dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
samanta bardzo Ci dziekuje za odpowiedzi🌼 a co myslisz o contratubexie? ja jak juz pisalam te blizny mam na kolanach ale myslalam tez zeby smarowac albo T albo contratubexem rozstepy,bylam u kosmetyczki jednej to powiedziala mi ze mikrodermabrazja ale poki co z kasa cienko,wiesz co do Twojej kolezanki to buzia a tutaj kolana takze mysle ze to troszke roznica....a co dokladnie robila?zeszly calkowicie?spore byly to blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mówił mi chirurg to T. i Contratubex mają takie samo działanie, tylko C. jest droższy - dlatego zaproponował na początek żebym spróbowała tańszego - a jak nie będzie mi działał to zmienić na droższe - to trzeba testować, tak jak tabsy anty - dobierać jak będą działać :) koleżanka moja miała straszne blizny po trądziku - takie dziury, nieregularne głębokie bruzdy na całej twarzy - i po tych \"kwasach owocowych\" zeszło jej wszystko - chyba miała 8 czy ileś zabiegów (może 12) w odstępach 7 - 10 dniowych (nie wiem, na moje oko to jakieś pilingi albo inne złuszczanie musiało być - chyba tak jak mikrodermabr. teraz, ale na pewno nie było tak drogie jak ona, no ale też parę lat temu to było...) próbuj maściami, może cos pomogą, i popytaj w innych salonach, może będą mieli coś innego niż mikro. poza tym jak masz stare blizny jakieś to ciężko będzie je tak do \"niewidoczności\" usunąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora trądzikowa
Mialam tointex, cepan, contratubex, masc inkow z prely ? Juz nie pamietam nazwy bo to 3 lata temu Najlepsza- cepan, i wg mnie bzdury wypisujecie, pewnie smarowalyscie sie mieisac i wyrzucilyscie bo efektow nie bylo ja sie smaruje 1,5 ms i blizny z kazdym dniem mam jasniejsze, potradzikowe wlasnie, nawet moge zdjecia zarzucic kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
Samanta- tzn wiesz chociazby z racji tego ze sa one stare to juz bledsze,na kolanach są jak juz mowilam ale widze ze juz skora jest prawie normalna ,nawet wloski wyrastaja wiec to chyba lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogaszoga
to ze zadzialao na ciebie nie znaczy ze zadziala na innych, to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - moje blizny są raczej świeże, najstarsza zes tycznia, natomiast mój chłopak ma dużą bliznę starą na ręce i jemu po Tointexie zaczęła się jakby \"rozchodzić\" - stapia się z normalną skórą. myślę ze w twoim przypadku warto spróbować - tylko ze dwa miesiące trzeba smarować tak jak jest w ulotce - parę razy dziennie itd jak nie będziesz widziała poprawy to spróbuj inną maścią. czasami jest tak, że ktoś usuwa jeden pierzyk i smaruje maścią bliznę i ona znika, a potem usuwa inny - smaruje tą samą maścią i nic - trzeba zmienić na inna i ta inna działa - różnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
samanta ale jak to rozstepuje jemu sie ta blizna?????ja to mam plaskie te blizny,nie sa ciete tylko takie male placki jakby bo to po wypadku na rowerze,zdarlam sobie po prostu te kolana dosyc gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on miał ciętą ale nierówną, poszarpana tą bliznę - takie zgrubienie - i teraz to się \"rozchodzi\" - jest gładka jak normalna skóra, widać ze to blizna - powierzchnia jej jest inna niz reszta skóry na ręce ale \"zmiękła\" ta blizna i zjaśniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
hmm...to chyba kupie ten tointex:) po jakim czasie jemu sie polepszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
cepan wam nie pomaga.. Mnie pomaga, a probowalam rowniez Tointexu i Contratubexu. Zdecydowanie najlepszy jest cepan. I podejrzewam, ze to wlasnie przez ta "cebule" w skladzie. Smierdzi to fakt, ale to ma pomagac leczyc blizny, a nie pachniec jak perfumy. Trzeba smarowac regularnie, wykonujac przy tym masaz. Dodam, ze smaruje nim wlasnie plamki po pryszczach i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepanka
cepan pomógł mojej córce na blizny pooparzeniowe, nie ma sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×