Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik24

Jak sie czuje kobieta, która wie, ze jej facet jest z nia tylko dla sexu????

Polecane posty

Gość pytajnik24

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czuje facet który nie wie, ze kobieta taka miła, tak mu chetnie o zyciu opowiada, bo czuje, ze on moze wiele i wiele jej zrobi, załatwi, pomoze? no własnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
ale mi nie chodziło o to, ze to jego kochanka...on nikogo nie ma ale z nią jest tylko dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ona wie o tym, to jej sprawa A jak czuje sie facet co nie wie, ze jets i był tylko dla korzysci, kasy? no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
a moze on ma szczesliwą rodzinke a ona bez wiedzy została jego kochanką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
raczej jej nie odpowiada bo sie w nim zakochała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezjacececececece
czuje sie podle i jest jej potwornie przykro,bo myslala ze facet jest jej przyjacielem,a gdy odmowila mu sexu to znajomosc sie skonczyla i to boli najbardziej...brak jakiegokolwiek odzewu z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, poszło w tym samym czasie ;-) Jakby miała łeb na karku to by sie wycofała z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz jesli była z nim na sex i było jej ok a potem rok przerwy i znowu byla z nim na sex ale widzi, ze on ma to to a ona sama to kiedy ona sie zakchala|? dopiero jak cos mila materilanie?to zadna milosc, baba jets interssowna i tyle. nie ma co jej załowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
ona chce zeby on przy niej był ale to jest mozliwe jedynie gdy bedzie sie z nim kochała jak odmówi to koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
tamit o czym Ty bredzisz???? ja pisze ze kobieta zakochała sie w facecie, ppotem poszła z nim do lózka ale facet jest z nią tylko dla sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łosz, tego kwiatu to pół swiatu zwłaszcza jak facet ma rodzine. Widac ze ona mysli tylko o sobie i nie liczy sie z uczuciami innych, nie wspominajac ze facet tez nie jest lepszy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
ale ona nie wiedziała ze on ma rodzine bo on przed nia to ukrywał a powiedział jej jak ona juz sie zdązyła zaangazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem tak - jesli facet jest z nia TYLKO dla seksu, to powinna go kopnac w d...zwłaszcza ze jeszcze ja oszukał. Jemu wygodnie w takim układzie - z jednej strony rodzinka a z drugiej ...wiadomo co. Wszak wychodzi taniej niz isc na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
ale jak ona sie czuje i co tak na serio czuje???do samej siebie i jak to wyglada na zewnątrz??? jaką ona moze miec opinie jezeli ktoś by sie o tym dowiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to co tak na prawde czuje to trzeba by juz ja zapytac - ludzie sa rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
ale co moze czuc??jak moze byc postrzegana przez innych i jak przez niego samego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Jak po pół roku się "pochwalił", że ma żone i dziecko to po prostu z nim zerwałam! Zresztą wiedziałam, że spotykamy sie tylko dla seksu i ty wiedziałaś, to nie miej pretensji do niego tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak czulam i go zostawilam potem sie okazalo, ze sie we mnie zakochal ciagle dzwonil, pisal, prosil nie dalam mu drugiej szansy teraz troche zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Mój też chciał sie spotykać dalej, ale ja nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się stało, że dopiero po pół roku się pochwalił , że ma żonę i dziecko , czy byłaś aż tak zaślepiona , że nie zapytałaś wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
pytała sie na samym początku ale powiedział ze jest sam i nie ma zony ani dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno o niebo lepiej niż ta, która wie, że jej facet jest z nią tylko po to, żeby mu gotowała, sprzątała i prała jego brudne gacie i skarpetki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik24
nie czuje sie atrakcyjna i ładna i ma straszne kompleksy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×