Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

dlaczego tak trudno znaleźć miłość ?

Polecane posty

Gość gość
Bo facetów bogatych z ryjem kena i 190 cm jest mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pieniądzach świat się nie kończy i nie wszystkie lecą na kase. Trzeba mieć poukładane i w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ryj kena i na 190 lecą . Tak jakby wszyscy inni byli parszywi . Jak sie nie patrzy oczami niźej 190 cm to nie dziwne źe nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ten serial
kobiety oczekują stylu życia jaki widzą w serialach w TV, niestety życie codzienne to rutyna i zwyczajność, więc dlatego są rozczarowane te kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto założył temat baba czy chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ty na pewno na nia nie zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faceci mysla tylko o sobie kobiety przynajmniej martwia sie o przyszlosc swoich dzieci a facetow za to nic nie obchodzi , pie/prze/ni egoisci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roochać ****ać tralala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurielka
większość osób żyje iluzją portali społecznościowych a nie rzeczywistością nie chcą być odpowiedzialni za swoje słowa i za drugiego człowieka dlatego nie ma miłości takiej prawdziwej realnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurielka
Bo panowie myślą tylko zaliczyć kobiety i ją zostawić a nie być odpowiedzialnym za jej los jak zaciąży to go już potem nie obchodzi cała prawda o was panowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie każdy ją dostanie? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie kazdy jest na nia gotowy ...niektorzy w ogole nie sa gotowi i powinni wybrac samotne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpacianin

A ja mam właśnie 190cm i 35 lat i właśnie niedawno dostałem kosza od o rok starszej dziewczyny. Chyba nigdy już się nie odważę zagadać do żadnej kobiety:( Porażka boli okrutnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVlandia

^ masz 190 ale nie masz ryja kena, ani ferarri, ani rafinerii ropy w spadku, teraz panny celują wysoko a potem blada doopa i stare panny. TV wyprało im mózg serialami. TV programuje ich na nierealne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpacianin
27 minut temu, Gość TVlandia napisał:

^ masz 190 ale nie masz ryja kena, ani ferarri, ani rafinerii ropy w spadku, teraz panny celują wysoko a potem blada doopa i stare panny. TV wyprało im mózg serialami. TV programuje ich na nierealne oczekiwania.

Wiesz co, najgorsze w Twojej wypowiedzi jest to, że...chyba masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9e

Troszke z tych porad sama mogę zastosować jeśli chodzi o moje początki z portalem mydwoje.pl Własnie zaczynam swoja przygodę i mam nadzieję, że będzie to fajna przygoda i ciekawe doświadczenie zwłaszcza że licze na to tez że poznam jakąś miłą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicio

portale to szambo, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość144
 

A ja mam właśnie 190cm i 35 lat i właśnie niedawno dostałem kosza od o rok starszej dziewczyny. Chyba nigdy już się nie odważę zagadać do żadnej kobiety:( Porażka boli okrutnie:(

Dlaczego startowałeś do starszej? Trzeba było uderzać do młodszej od siebie. Możliwość otrzymania kosza od młodszej jest mniejsza niż w przypadku starszej od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernard

Trzeba trafić na kobiete z dobrym sercem a takich jest jak na lekarstwo...... trudno znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×