Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

Kurcze nie potrafie sie z nikim zwiazac na dluzej

Polecane posty

raz w zyciu kochalam faceta tak prawdziwie, na maxa, cala soba, mloda bylam wtedy bardzo (18 lat), niestety ten ktos mnie baaaaaaaaaaardzo zranil, potem mialam tylko jakies przelotne znajomosci, lecz nikogo juz wiecej nie pokochalam, w nikim sie nie zakochalam czy tak bedzie juz zawsze? czy jestem kobieta, ktora kocha tylko raz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ty masz zostać kobietą która kochała tylko raz , to ja zdobywam bezapelacyjnie tytuł faceta który tylko raz kochał. Nawet samce coś takiego przeżywają. Eeehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie eeehhhhhhhhhh zebym jeszcze brzydka byla to ok, a tu podbijaja do mnie albo grzeczni chlopcy albo rozwodnicy albo nimfomani szkoda gadac...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gxgx
mam to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo.
zakochałam sie kiedys,tak ślepo,to toksyczny człowiek był:o nie mogłam sie od niego uwolnic chciałam to jakos po ludzku zakonczyc ale nie dało sie teraz załuje ze go w ogóle poznałam bo nie umiem sie z nikim związac do nikogo zblizyć a mam juz22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nieodpowiadają ci ani grzeczni chłopcy ani nimfomani to po pierwsze musisz ustalić jakiego typu faceta szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze nie..nie musi tak byc.. choc wiem, ze z wiekiem trudniej sie zakochac:) wokol wiele pozajmowanych wiec i to nie sprzyja parowaniu sie na amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli standard
wysoki, przystojny, bogaty, o wysokie pozycji społecznej....... jak z czasopisma. Jesteście takie przewidywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze w ktorym momencie napisalam ze koles ma byc przy kasie???????????????????????? wiecie co wali mnie to czy koles zarabia 1000 czy 10tys!!! czy ma auto czy z buta do mnie chodzi!!! ten ktoreo kochalam nie mial mieszkania, samochodu, bogatej rodzinki, byl normalnym, przecietym facetem!!! sama pracuje od 17 roku zycia i potrafie utrzymac sie SAMA bo ponad wszystko cenie SAMODZIELNOSC I NIEZALEZNOSC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ją rozumiem
Martisha** szuka czulych, odpowiedzialnych, madrych a z wygladu to wysokich, żeby im podziękować :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gxgx
to tak jak ja,dla mnie facet moze byc nawet bez grosza,ale jesli go pokocham to nie wypuszcze... A na nieszczescie doczepiaja sie do mnie sami sexoholicy,zonaci albo tacy z wypchanymi portfelami,ktorzy mysla ze wszystko mozna kupic za pieniadze...ale zaden nie ma w sobie "tego czegos":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha** była uprzejma napisać , że gostek był biedny i ją bardzo zranił ale go kochała i teraz Martisha** poszukuje kogoś bardzo podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że jestem oryginalny.A to co oryginalne jest lepsze ( podkoszulki , kompakty , dolary :)) ). Normany też nie jestem bo normalność to nuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy wstrętne kłamczuchy
😡 kto wam uwierzy, że szukacie faceta bez kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gxgx
nie musisz mi wierzyc,sama potrafie na siebie zarobic i gdybys mnie znal to bys widzial jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamara gxgx Nie wierzę Tobie, że zakochasz się w facecie, który jest bez grosza , bardzo mało jest takich kobiet, które tylko miłością chcą żyć z facetem , który szuka pracy dwa lata i nie może znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuglarz o co ci chodzi chlopcze? outsiader masz racje, w sumie Twoj nick o tym mowi;] no wlasnie normalnosc to nuda, teraz sie kreci kolo mnie taki normalny koles, az do przesady normalny i nie potrafie wykrzesac z siebie glebszego uczucia, a tak bez tego to glupio nadzieje komus robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gxgx
milosc to nie tylko pieniadze,ja kochalam tylko raz i facet byl biedny jak mysz koscielna,niestety wyjechal i juz nigdy nie spotkalismy sie,poznaje roznych facetow,ale najbardziej raza mnie ci,ktorzy mysla ze jak maja kase to kazda na nich poleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha** A może Tobie złodziej aut samochodowych imponuje i potrzebujesz adrenaliny w związku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha** szukaj w aeroklubach takich facetów i może jakiegoś skoczka tam poznasz , skacz z nim na spadochronie, emocji doznasz wiele i adrenalina będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×