Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koniec złudzeń małe

wysocy mężczyźni nie lubią drobnych kobiet

Polecane posty

Gość koniec złudzeń małe

Nie wiem skąd się wziął ten głupi stereotyp, że wysocy kolesie lubią małe kobiety. Sama znam wielu wysokich facetów i większość z nich wybiera duże laski. Być może małe kobiety chciałby żeby tak było, ale sory... :O

Gość prawda to jest taka
ze drobnych kobiet zadni mezczyzni nie lubia :O

Gość lalalallalalalala
no bo co drobna kobieta moze mu zaoferowac????chude pewnie to to jakby zaraz zdechnąć mialo ani biustu ani tyłka;) z przodu deska i z tyłu deska;)

Gość aaa...
martisha przeszkadzal ci jego wzrost , dokad mu siegalas ? pytam bo poznalam wlasnie chlopaka o tym wzroscie ale jeszcze nie widzialam go na zywo tylko ze zdjecia

Gość ja mam 170
i gostek 195 cm byl dla mnie za wysoki, ale sie przy nim czułam. najlepsi są 185

Gość czerwono mi
moze masz jakis problem z tym...;P ja mam 160 a on 187 cm. i nie mozemy zyc bez siebie.

Gość kipila
a jednak cos w ym jest moj chlopak kiedy dowiedzial sie ze mam 1. 64 on sam 1.98 ucieszyl sie jak dziecko powiedzial mi tak " Teraz jeszcze bardziej cie lubie"

Gość marudzenie
za Martisha** szalał i ją olał z tego szaleństwa :)

a wlasnie ze nie. jedni lubia a drudzy nie. ja jestem niska ale moj kolega bo to nie chlopak jeszcze jest bardzo wysoki i mowi ze uwielbia male kobietki. ze wysoka kobieta to nie kobieta. takie jest jego zdanie. ale kazdy facet jest inny wiec nie mozna uogulniac

wiesz siegalam mu gdzies powyzej lokcia:P:P:P troche sie ludzie ogladali, ale ja lubie takich facetow ;]

Gość usmiechnieta
olaboga... czy jeszcze do was wszystkich po wielu tego typu topicach nie dotarlo ze nie ma regul w takich kwestiach? we mnie kocha sie facet prawie dwa razy taki jak ja dla przykladu :) ale nie sadze ze gdybym byla wyzsza albo jeszcze nizsza to zmeiniloby jego do mnie stosunek. po prostu nie od tego to zalezy.

Gość JESTEM WYSOKĄ KOBIETĄ..
Każda potwora znajdzie swojego amatora ! Dosyc pierdo.ł ! A tak na marginesie - "mojemu" mezczyznie podobaja sie wyłacznie WYSOKIE kobiety !

Moim zdaniem NIE Każda potwora znajdzie swojego amatora ! Jest wiele kobiet , które nie chcą szukać i czekają w skupieniu przed monitorem na księcia z bajki :)

Gość jaki z tego morał
?

Gość usmiechnieta
taki moral ze wszystkie jestesmy piekne. i a ni slowa o zadnych potworach!

Gość A uwazam zupelnie inaczej
:), mam znajomych wysokich , którzy mają żony małe :) Nie wiem czy wiesz, że mala kobieta jest stworzona do milości:-D a duża do roboty :P

Gość MayaClark
NO NIE WIEM, NIE WIEM. JA MAM 164CM WZROSTU I WSZYSTCY MOI FACECI BYLI WYSOCY. NIE ZDARZYLO MI SIE JESZCZE ZEBY WYSOKIEMU FACETOWI NIE PODOBALY SIE DROBNE DZIEWCZYNY. MOJ MEZZCZYZNA WRECZ NIECIERPI WYSOKICH, TAKZE NIE ZGADZAM SIE Z TA TEORIA.

Gość MayaClark
ZAPOMNIALAM DODAC- MEZCZYZNA OW- MOJ MAZ- MA 193CM WZROSTU.

Gość aaa...
martisha tylko do łokcia? myslalam ze moze chociaz do polowy ramion :/ jak dla mnie za wysoki no chyba ze jest przy kosci fajnie zbudowany to mi spasuje;)

Gość wysoka455445
Mam 176cm, ale faceci mierzacy 190cm i wyzsi sa po prostu odpychajacy...

moim zdaniem w wyglądzie kobiety najważniejsza jest twarz i to żeby figura była proporcjonalna.

Gość desca rada
Tez tak myslalam, ale prawda jest taka, ze najkbardziej liczy sie chude, w miare proporcjonale cialo, a twarz moze byc przecietna, byle nie bardzo brzydka. Kiedys byl taki watek na innym forum i wiekszosc facetow napisalo, ze wolaloby przecietna z twarzy dziewczyne o superfigurze niz piekna z figura taka sobie. Niestety faceci sa plytcy strasznie....

zalezy co rozumieć przez \"superfigurę\" ale rzeczywiście dla samego zdrowia warto dbac o szczupłą sylwetkę.

Gość cxz
Faceci sa plytcy? smieszne to wy laski dyskutyjecie ten topic który nie ma najmniejszego sensu to smieszne czy on ma byc wysoki czy niski a jak wysoki to ile ma mierzyc ona zupelny bezsens twarz czy figora ? kretynizm on ma lubic ja a ona jego a wy kombinujecie jak bedziecie wygladac razem na zdjeciu wasza pustota jest powalajaca

Gość kopenhaga - aga- aga
Mój ojciec miał 190 cm, moja mama ma 155:)

Gość moze cos powiem
to wcale nie prawda że wysocy meżczyzni nie lubia drobnych kobiet,ja mam 192cm wzrostu i wole niskie i drobne dziewczyny nawet moja obecna kobieta jest takie figury

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować