Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koniec złudzeń małe

wysocy mężczyźni nie lubią drobnych kobiet

Polecane posty

Gość Ja mam 168 a mój mąż 186
i szczerze mówiąc niższego faceta nie chciałabym. On za mną szaleje... Ostatnio od kumpla (190cm) usłyszałam, ze uważa, ze jestem uosobieniem prawdziwej kobiety. Nie wiem, czy to byłlo wyznanie, czy nie, bo jest żonaty, ale napewno uznanie... Wszystko zależy, jak wysoki facet i jak niska kobieta. Jeśli 220 i 140, może być problem. Jak nie ma aż takiej dysproporcji, to OK:)

Gość pewna gruba Aga z wielka dupa
168 to nie niska kobieta przeciez

Gość Ta mala kobietka
1,50 i 1,89 i jakos nam to nie przeszkadza :) Siegam mu do polowy klatki piersiowej i jest FAJNIE :)

Gość Chłopak (Nie ważne jaki) ;-)
Ja tak naprawdę nie jestem zbyt wysoki ale szaleję za "drobnymi kobietami. nie chodzi mi o wzrost ani o wagę ale niektóre kobiety zwyczajnie takie są i nie mam nic przeciwko temu.

Gość widzę że mamy kandydata
do nagrody Indiany Jonesa na 2013 rok:)

Gość faceci mogą sobie chcieć
ale tak czy siak dla kobiet facet niższy niż 190/195 to ciota i lamus i nie interesują się takimi.

Gość goooooooo
to wszystko zalezy od gustu kazdego faceta .............

Gość goooooooo
ja sama wole takich okolo 180cm

Gość Tak nie jest
Drobne sobie dodaja "ze male to piekne" i wysokie kobiety nie moga nosic szpilek, bo "sa za wysokie", nosza szpilki myslac, ze to im wydluzy nogi, a prawda jest taka, ze zabilyby za dodatkowy centymetr wzrostu. Niscy faceci lubia drobne, bo nie czuja sie przy nich gorsi.

Gość gość
wątek stary, podzielę się swoimi spostrzeżeniami - moje niskie lub średniego wzrostu przyjaciółki preferują wysokich i bardzo wysokich i jest to prawie normą np. dziewczyna 165cm a podobają jej się dobrze powyżej 190 cm, przy których wyglądają jak wyglądają (chodzi też nie tylko o wzrost ale też budowę ciała) nie jest to sexy, ale co kto lubi...). Wysokie czyli powiedzmy od 173 cm dziewczyny są bardzie liberalne. Ja ma ponad 176 i dla mnie facet ponad 190 jest zbyt masywny, nie kręci mnie po prostu, wole facetowi patrzeć w oczy, nie lubię jak mnie przygniata itp., itd. Ciekawi mnie, że te pary mały i wielka nie widzą tej dziwnej dysproporcji, no, ale ja uważam, że wynika to z tego, że równamy do średniej i tak to natura ustawiła, żeby była różnorodność ;-) więc podświadomie wybieramy takiego partnera, który da potencjalnemu potomstwu nieco wyższy wzrost jeśli matka jest niska lub go obniży, bo nikt mnie nie przekona ze wzrost 2 m jest fajny tak zwyczajnie na co dzień, o ile nie jest się koszykarzem :-) a tak na poważnie to chyba to po prostu niskie dziewczyny uwielbiają wysokich i bardzo się starają, żeby ich zdobyć, a jak dziewczyna się uprze, to facet nie odmówi :)

Gość gość
jak dziewczyna się uprze, to facet nie odmówi usmiech.gif Taki facet, to facet bez charakteru, który nie potrafi odmawiać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować