Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wanda1

Rak tarczycy

Polecane posty

Mam pytanie, czy ktoś z was wie może jak długo można żyć z rakiem tarczycy nie operując go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blau
z mojego doświadczenia wynika że 3 do 5 lat, ale Wanda co to za życie jak w zaawansowanym stadium pojawiają się przerzuty, robi się naprawdę nieciekawie.. a jak te guzy na tarczycy zaczynają tez produkować swoje hormony, to dostajesz cierpienia od całego organizmu, bo on tego nie wytrzymuje. Ani spać, ani jeść, ani mysleć, to już lepiej zrobić operację Czemu takie pytanie zadałaś, podejrzewasz coś u siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniemamnadzis
ja czuje nieraz bol na szyji w jednym miejscu podejrzewam ze to tarczyca, a ten bol to moze byc rak? przepraszam wando ze sie wcinam w topik, ale tez sie zasntanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blau
pytaniemamnadzis - rak tarczycy może boleć, ale nie musi, różnie to jest ból tarczycy może być związany z zapaleniem tarczycy, wtedy moga pojawić się takie kłucia, albo ostre pobolewania w chorobie Hashimoto też tarczyca czasem boli Dziewczyny do lekarza ! Endokrynolog, badanie poziomu hormonów tarczycy i USG !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam badać tarczycę i mam podejrzenie, musze za 2 miesiące iść powtórnie na biopsję. Nie chcę się poddawać operacji, cholernie się boję potem brać te hormony. Mam wrażenie, że to koniec, mam 26 lat. Ja nie czułam żadnego bólu, tarczycę sprawdzałam właściwie przez przypadek, gdyby nie to nigdy bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blau
Wandzia ja muszę teraz wyjść, ale odezwę się. Nie martw się, będzie dobrze - wiem co mówię :) a brania hormonów zupełnie nie masz się co bać, zero kłopotu z tym, ani efektów ubocznych, naprawdę, trzymaj się i nie miej czarnych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna więcej info
Z tego co wiem guzki na tarczycy nie muszą być rakiem. Nie rzadko tak się objawia wole toksyczne. W każdym razie jest to trudne do wyleczenia, ale możliwe. Co do operacji, to, jak wiem, jest rozwiazaniem ostatecznym i często niepotrzebnym. To samo dotyczy biopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Piszecie bzdury ja 15 lat zyje bez operacji mozna do starosci zyc ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×