Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo1999888

Londyn - zwiedzanie

Polecane posty

Gość malenstwo1999888

Co można ciekawego zobaczyć w Londynie??? Oczywiście godnego polecenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo wiec tak:muzea jesli lubisz,a wiekszosc jest za free,polecam slynne British Museum ,takze Muzeum Natury i Techniki ,czy choc sztuki wspolczesnej Tate Modern oraz National Gallery na Trafalgar Sq.warto zobaczyc tez Camden Town,Soho i Covent Garden,pojechac na Greenwich lub przeplynac Tamiza..oj miejsc ciekawych jest mnostwo.ja tu mieszkam juz prawie 4 lata a Londek mnie wciaz zadziwia i zachwyca.pozdraviam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
somerset house jest fajny, jesli juz mowimy o tych rzeczach :) maja tam czesto kolekcje z petersburga a na wystawie stalej impresjonistow. no i Harrods.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez isc do muzeum figur woskowych tzw.Madame Tissaud,ale wjazd dosc drogi,nie wiem ile teraz ,ostatnio znajomi byli to bylo po 15 funow.rowniez mozna obejrzec slynnego Harrodsa(ja nie bylam bo mi to nie robi),a jak bedziesz na weekend to polecam goraco wyskoczyc na clubbing(a potem jeszcze after party:) ) a i jeszcze Canary Wharf,slynna dzielnica biznezu,miejsce jak z Matrixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poganka :) 🖐️ ja dodam jeszcze Oxford Street, Piccadilly Circus, Hyde park, South Kensinghton, Tower Bridge, London Eye, City of London, Canary Wharf, na Camden Town polcam Market - na weekend jest super :D dodam jeszcze Museum of London (za darmo).. Town Hall ( taki budynek kolo Tower Bridge - mozna wejsc na gore za free fotki porobic), Monument - koszt ok 2 funtow ;) Portobello Market ( w soboty na Nothing Hill Gate).. jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta muzeow jest w pip,od wyboru do koloru,ale jesli masz zaledwie pare dni to raczej skup sie na tych najbardziej slynnych(a te wyzej wymienilam):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poganka, a gdzie bys polecala isc na clubbing? :) bo ja jestem rok i wstyd sie przyznac, w zadnym klubie nie bylam...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa 007-:) no tak jasna dupa, gapa ze mnie,takie cos przeoczyc:D a London Bridge jest si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w jakich dzielnicach mieszkanie w Londku? jesli mozna spytac :) ja jestem juz ponad 3 latka :) mieszkam miedzy Elephant and Castle i Bermondsey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa007 (ja nie jestem wielbicielka Bonda, a Ty? ;) ) ja mieszkam w sutton, to pod Londynem w sumie :) a te dzielnice co wuymienilas, nie mam bledego pojecia gdzie to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala007 🖐️ hehe :) ja tez nie jestem wielbicielka bonda ;) kiedys tak wpisalam ;) i zostalo :D ja nie mam pojecia gdzie jest sutton :) ale jak bede w domciu to sprawdze na mapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala 007🖐️ wiec tak: Fabric(obowiazkowo,jako,ze najslynniejszy club,duzo znanych Dj tam gra,ale zeby sie dostac to trza wczesniej przed otwarciem przyjsc i ladnie w kolejeczce stanac,bo potem to ciezko. See1 na London Bridge,ale zaledwie pare razy w miesiacu otwieraja.5 rooms,czy 6 dokladnie nie pamietam,ale warto isc,muza w y j e b k a,klimat niesamowity,dziary robia,duzo klimatycznych ludzi,adres Weston street. Fridays 333 na Old street,maly troche i zawsze przepelniony ale si. Turnmills na Clerkenwell str. Orange lub Fire na Wauxhall(after party,polecam) Friction na Kings Cross...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa 007-dzielnice fajne to sa na polnocy,wschod to porazka,na zachodzie zbyt duzo Polonii,ale jak ktos cierpi na nostalgie to spoko,niech se mieszka. poludnie nie polecam,zbyt duzo zabojstw i dzielnice murzynskie,choc znajomi mieszkaja i nie narzekaja,wiec nic tu po generalizowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa---aaaha, to juz wiem mniej wiecej... a sutton to ze 20 minut pociagiem, na poludnie tez :) Poganka -dzieki, to juz wiem gdzie sie kierowac :) teraz tylko przekonac moja nie-imprezowa kolezanke ze moze byc fajnie...:) co robicie dziewczyny? pracujecie, studiujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 2 sterfa na poludniu jeszcze daje rade,ale glebiej sie zapuszczac to masakra. ja mieszkam w 2 tez ale bardziej na polnoc,niedaleko Angel.podoba sie i to bardzo zwlaszcza ,ze to chyba juz 7 mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na macierzynskim,hehe skonczyl sie co prawda,dzidzia 7 miechow ma,chlopczyk sliczny,cos katarek dzis ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poganka: ja pytalam gdzie mieszkacie :) ale ok ;) ja tez mam swoje ulubione dzielnice :) a do mieszkania to Wapping the best :) zaraz kolo Tower Hill :) Miodziooo Lubie Camden Town z polnocnych i Angel :) ale na Angel troche niebezpiecznie :) najlepiej z facetem isc. Okolice Finsbury park , Manoor House , Seven Sistars - nie polecam.. mi sie nie podoba za duzo polakow :D im blizej centrum tym ich mniej i bezpieczniej :) Nie lubie dzielnicy tam gdzie teraz mieszkam, ale musialam sie przeprowadzic i jest ok :) mieszkanko mam fajne i flatmateow tez :) to zalezy kto co lubi :) co do mieszkania a co do klubow to slyszalam, ze Ministry Of Sound jest mega :D jest to najstarszy club w Londku :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogana :D fajniusno :) a co do mojej okolicy to ja sama jak sie sciemnia to wole z domu nie wychodzic :D za ciemno ;) hehe, ale na szczescie moje kochanie zawsze po mnie wyjdzie :D takze z tym mam luzik .. choc planujemy sie przeprowadzic :D tylko gdzie? - jeszcze nie wiadomo.. jak narazie czekam na jakas podwyzke w pracy :) bo mi 6 miesiecy stuknie :D a pozniej zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielbicielki BLONDA:) Kawa-no taa,skumalam sie po czasie,jak juz napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nala007 🖐️ poganka 🖐️ - ja znikam poudawac, ze pracuje :) niedlugo koncze i do domq lece :) ps. szkoda, ze nie ma topiku o Londku :) fajnie by bylo sie spotkac czasem pogadac :D pozdrawiam dziewczyny , milo bylo z wami popisac :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa kawo, moze sie spotkamy jeszcze gdzies :) swoja droga, rzeczywiscie porazka ze nie ma takiego topu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala-troche jestem,bo jak przyjechalismy tu,rok przed wstapieniem Polski do Unii,to trza se roboty bylo szukac,wiec ja biegalam po stricie,od dzielni do dzielni z A-Z w lapie,no i tak poznalo sie troche miejsc,zgubiwszy sie pare razy. ale bylo wesolo za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×