Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 l.

MIkrodermabrazja

Polecane posty

Gość 35 l.

Zakładam topik dla osób zainteresowanych mikrodermabrazją. Chciałabym aby wypowiadały się osoby, które są po... Czy są zadowolone, czy faktycznie ten zabieg pomaga i na co pomaga? Być może są osoby, które uważają, iż mikrodermabrazja jest zbędna. Proszę o opinie te dobre i te złe. Myślę, że wiele osób skorzysta zanim wyda sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
Nikt nie ma doświadczeń z tym zabiegiem? Pomóżcie, nie wiem czy się zdecydować. Jeden zabieg 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
Szkoda!!! Dalej jestem w kropce, oczywiście kosmetyczka i dermatolog będąmnie namawiali, w końcu chcą zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastosuj ja w domu
Po co dawac zarabiac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyczyścic wpisy w google
U dermatolaga to robisz? Ja robiła w ubiegłym roku 3 zabiegi były najsze kosztowały 60 zł. Cere mam gładka wiec chodziło o odmłodzenie mam 37 lat Zbednie wydana kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie ze zbędnie
Dlatego piszę żeby zrobić ja sobie w domu za 25zł:)polecam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
jakiej firmy ta domowa? Ta za 200 zł. to jakimś super aparatem z kryształkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka 17 lat
Ja miałam tym super aparatem dziecko u dermatola . Zwykle wyciaganie kasy a ,że miaszkam na prowincji brali po 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co kasy
przeciez w domu mozna stosowac z bardzo ładnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
Może jeszcze ktoś się wypowie. Mam tłustą cerę z zaskórnikami, szarą z przebarwieniami. Jeżeli domowe to jakich firm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzcie że domowa
mikrodermabrazja (nawet super firmy) równa się takiej wykonywanej w dobrym, profesjonalnym gabinecie lub u dermatologa. Nie wiem czy te osoby, które twierdzą, że domowa jest równie dobra mają w ogóle porównanie. Chociaż jak ktoś miał niewielkie problemy z cerą to taka za 25 zł może rzeczywiście pomóc. Mikrodermabrazja za 60 zł to chyba tylko z nazwy była, "prawdziwa" kosztuje z 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
Jakie efekty miałaś po mikrodermabrazji? I ile zabiegów trzeba wykonać by zauważyć poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duperelki
mi kosmetyczka powiedziala, ze po mikroderambrazji moga zostac bliznowce (u mnie), wiec lepiej przed domowym zabiegiem jednak skonsultowac sie z fachowcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35l.
Mogę prosić o ponowne podanie linku, błąd się wyświetla. Pisze, że nie ma takiej strony. PROSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wyszukiwarkę
nie umiem inaczej skopiować. Musisz wykasować tą końcówkę br%20 albo skopiowaćten link i wkleić do paska adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
Hm... widzę, że niewiele osób ma doświadczenia z mikrodermabrazją. Czyżby zabieg nie warty świeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to nie ma
Ja mam ale Ty nie czytasz,a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
ale jakie sąefekty, po ilu zabiegach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
5 zabiegów to spora kasa /1000 zł/, więc szukam za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisałem
o mikrodermabrazji domowym sposobem wiec,efekty pojawiaja sie powolne ale skutecznie pobudzja odnowe naskórka i scieraja ten zrogowaciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 25zł
kupisz krem do mikrodermabrazji:)więc o czym Ty piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
piszę o zabiegu w salonie kosmetycznym /1 za 200 zł/, jest robiony specjalnym aparatem z uzyciem kryształków diamentu. Nie sądze by można go było porównywać z domowym za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glicerynowy albo
mikrodermabrazja MIKRODERMABRAZJA mikrodermabrazja mikrodermabrazja laserowe usuwanie włosów laserowe zamykanie naczyń laserowe usuwanie przebarwień wypełnianie zmarszczek i botox peelingi mezoterapia mikrodermabrazja cennik Naszym partnerem jest lumenis Nasze lasery : lightsheerquantum Jest to metoda polegajaca na ścieraniu zewnętrznych warstw skóry, przy pomocy mikronizowanych kryształów tlenku glinu. Proszek organiczny jest wypychany pod cisnieniem z dermabrazora i w kontakcie ze skórą daje efekt "burzy piaskowej", która ściera to co napotka na swojej drodze. Jakie są wskazania do mikrodermabrazji ? Najczęściej zalecamy ten zabieg osobom ze skórą wususzoną słońcem, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Można stosować go jako przygotowanie do peelingu w celu uzyskania wiekszego efektu niż po każdym zabiegu z osobna. Mikrodermabrazja daje korzystne efekty w przypadkach małych blizn, plam starczych, zmian na skórze po trądziku Czy ten zabieg jest bezpieczny ? Ten zabieg jest bezpieczny dla wszystkich kolorów skóry. Jak często należy wykonywać tego typu zabiegi ? Ilość zalecanych zabiegów mikrodermabrazji jest zależna od typu i głebokości zmian skórnych , z którymi mamy doczynienia. Najczęściej zalecamy powtórzenie zabiegu po 7-10dniach, do 12 zabiegów w jednej serii. Mikrodermabrazję można również wykonywać raz na miesiąc w celu odświerzenia kolorytu skóry i stymulacji kolagenu. Jakich rezultatów mogę oczekiwać po zabiegu ? Już po pierwszym zabiegu skóra jest jaśniejsza, gładsza i miększa w dotyku. Koloryt jest znacznie wyrównany. Zmiejsza się ilość widocznych zaskórników i wielkość porów. W przypadku głębszych zmian, typu blizny po trądziku konieczne jest wykonanie kilku zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. depilacja laserowadepilacja laserowausuwanie cellulitulaserowe usuwanie włosówlaserowe usuwanie przebarwieńwypełnianie zmarszczekpeeling warszawamezoterapiamikrodermabrazjazabiegi laserowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi33
Dlatego proponuje ten za 25zł domowy ,chyba że masz dużo kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 l.
dzięki, dowiedziałam się coś konkretnego na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz
wiesz teraz po co Ci mikrodermabrazja za 1000zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulek
Cześć dziewczyny. Tez czekam na zabieg DERMOBRAZJI. Mieszkam w Augustowie i 1 zabieg będzie mnie kosztował tylko 60 zł :), więc warto spróbować. Naczytałam się juz o tej metodzie walki z trądzikiem ( i nie tylko) wszędzie i myślę, że warto spróbować, bo zawsze każdy zabieg ma swoje wady i zalety. Nie warto się bać, raz się żyje :) Jeśli się nie uda to trudno. Zajrzę tu jeszcze, pozdrawiam i życzę powodzenia w dążeniu do pięknej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka marysia 82
Witam! Kupiłam sprzęt do mikrodermabrazji diamentowej firmy active ( cały kombajn 13 w 1) i właśnie chcę ją robic tylko się trochę boję gdyż każda skóra reaguje inaczej moja jest bardzo wrażliwa i mimo że robiłam głowicą 200 i to krótko bo może jakieś 10 minut to jest zaczerwieniona dwa dni i bardzo wrażliwa przez jakiś tydzień roibiłam już rodzince żeby pocwiczyc dodam że mam głowice o ścieralności 200,180, 150 i 100. Byłam na szkoleniu ale to dużo nie daje nie ma to jak doświadczenie. Więc proszę o pomoc w tej sprawie, kiedy wiemy że dana skóra ma dosyc złuszczania, czym to się objawia? Kiedy należy zakończyc złuszczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×