Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzelec..............

z jakiego znaku zoodiaku pauje facet do kobiety strzelca

Polecane posty

no tak jestem melancholijna.. choc czasem wpada we mnie jakas nadmierna energia niewiadomo skąd ;) ale przede wszystkim jestem strasznie zmienna, raz taka a raz siaka, i szczerze powiedziawszy wkurza mnie to czasem ;) widze ze mamy urodzinki tego samego dnia (20.12) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tego samego dnia:D Ja też jestem melancholijna i czasem dostaję powera.Mam w sobie duzo energii, i tez jestem zmienna. Najbardziej mnie wkurza,gdy się mi wydaje,że jestem w stanie przewidzieć swoje reakcje ...a tu nagle okazuje się,że nie znam siebie na tyle,żeby sobie zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to charakterki pewnie mamy podobne :) a nigdy sie nie spotkalam wczesniej z osoba ktora by sie urodzila tego samego dnia. a tu patrz jaki traf :) no wlasnie ja tez mowila niedawno ze jak mam zaufac innym skoro sama sobie nie moge zaufac ;) czasem normalnie sama sie zaskakuje, i mysle ze ciągle uczę się siebie. choc ostatnio moje reakcje zaskakuja mnie negatywnie... ale zrzucam to na tzw. \"przesilenie wiosenne\" i ciekawe czy kiedys sie ponam do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam znajomą,która jest z tego samego dnia i roku:).Czasem powiemy sobie cześć na ulicy.I zauwazyłam,że ona też taka trochę melancholijna jest,spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno mamy podobne charaktery;)W jakimś stopniu to podobieństwo istnieje:D Mysle jednak,że duze znaczenie ma tez numerologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez kiedys wyliczalam sobie te rozne numerki z daty urodzenia imienia i innych tam ;) i w wiekszosci sie nawet zgadzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też strzelec. 11.12.78 godz. 0:20, Łódź. Mam straszne problemy ostatnio, ze zdrowiem, ze związkiem, uczuciami, pracą... Wszystkim... Nie wierze w takie rzeczy, ale może... Jeśli to coś pomoże - on 12.05.81, godziny nie znam, ale też Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec.....................
byk i strzelec to raczej nieciekawy uklad:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa,jak znasz angielski lub niemiecki,włoski,francuski... to sprawdz sobie tutaj: www.astro.com Ja tam duzo ciekawych rzeczy wyczytałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nieciekawy, ale ja mało schematyczny strzelec jestem, a on mało schematyczny Byk... Niby Panna i Panna to też nieciekawy układ a moi rodzice są już ze sobą 35 lat - bardzo szczęśliwych lat. Więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczykkk
Jestem z wodnikiem już 10 lat i nie narzekam ,choć drażnia mnie drobne niuanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam znak zodiaku nic nie mówi.Nie ma 2 takich samych osób na swiecie.I na to wszystko składa się pewnie astrologia,numerologia i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie jestem z bykiem... w sumie to dziwny układ, ale jednak nie za bardzo fajny. przynajmniej w naszym przypadku. im dluzej razem tym wiecej widze sprzecznosci .. no ale to tez od wielu innych rzeczy zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec...............
Wlasnie panna z panna to dobry uklad . Obydwoje pracowici, obowiazkowi , oszczedni , chlodni.. Panna facet-dla mnie najgorszt facet i rak. moga byc wszyscy oprocz tych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z lwem. Wodnik moja najlepsza przyjaciółka:)i kolezanka jedna tez wodnik:) Teraz jestem zakochana w raku,ale chyba nic z tego nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak naprawdę to w różnych horoskopach różne rzeczy można wyczytać. Tak jak z przesądami... Perły na ślubie to płacz w życiu małżeńskim. A ja znam wiele par, które są bardzo szczęśliwe, a panna młoda perły miała. Z drugiej strony nie powiedziałabym o moich rodzicach - obowiązkowi :) Ja byłam w swoim życiu ze Strzelcem - katastrofa i z Rakiem - kozmarrrr... Ale moja przyjaciółka to też Rak i rozumiemy się cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby Byk - domator... Może troche tak, ale mój Byk lubi być wśród ludzi, a Strzelec taki kochliwy... ha ha ha Ja i kochliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec............
rak kobieta , jest falszywa , udaje taka dobra , uczuciowa .Podobnie facet rak , ktory mysli ze baba musi siedziec w domu! Kiedys czytalam ze rak (facet)traktuje drugorzednie kobiete.. cos ala islam ;-) Wiadomo ze sa wyjatki , ale poznalam raczyce i rakow -facetow,wiec nietrawie totalnie.Waga jest swietna dla strzelca , co poznaje to juz lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec............
BYK -jest swietnym kochankiem , bardzo dba, i jest maniakiem gry wstepnej, tak jakby sie rozkoszowal calym cialem partnerki, dziwne to jest bo w zyciu byk jest niesamowicie interesowny , egoistyczny, i nastawiony do wszystkich materialistycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuupsssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat chyba wygasł...ale spróbuje. \\\"Czy ktoś widział dziub dziuba\\\" urodziłam sie 21.12.83 tak jakoś ok 1 -2 rano w Krakowie(ale to chyba nie ma znaczenia), byłabym wdzięczna jakbyś obliczyła mi ascendent, na jakiejś stronce wyszła waga, ale nawet nie wiem co to znaczy i nie mogę znaleźć. A tak w ogóle to wróżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
ja strzelec on panna czy to dobry uklad?? co mozna powiedziec o pannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
ja strzelec on panna uklad swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
miya naprawde jestes moze w takim ukladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja (strzelec) mam raczka i jest nam super rewelacyjnie juz przez lata - polecam raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
ah widze napisalas ze jestes a moze napiszesz jaka masz swoja panienke? jacy oni sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do strzelca najlepiej pasuja znaki z ponizszej grupy: Waga, WOdnik, Strzelec, Byk, Panna, Rak, Skorpion,Koziorozec, Baran, Bliznieta. Wybierz ktorys z nich a na pewno nie pozalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
jester czy te znaki ustawione sa od najlepszych dla strzelca? poza tym tu sa prawie wszystkie znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×