Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry coke

gdzie kupię czarne skórzane spodnie?

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolege mrnemo, chyba kolega nie doczytał tematu - dziewczyna pisze ze ma białe a aktualnie szuka czarnych ;) : co do allegro sie zgadzam - zawsze sporo okazji (tylko trzeba codziennie przegladac), prosze oto MISS SIXTY CZARNE: http://www.allegro.pl/item181712635_miss_sixty_wloskie_spodnie_skora_na_motor.html http://www.allegro.pl/item182082535_miss_sixty_latex_exclusiv_punk_metal_gothic_36_38.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu, ale to nie skora, w takim latexie to mozna sie zaciukac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie gafe strzelilem ;) to z chyba z wrazenia ze znalazl sie taki temat lub po prostu z pospiechu... to prawda co SKÓRA to SKÓRA - naturalnie oddycha! ale za to materiały skóropodobne są kilkakrotnie tansze (te drozsze czasem nawet \"wizualnie\" są nie do odróżnienia od prawdziwej skóry)... P.S. nie wiem czy firma MISS SIXTY produkuje rzeczy z prawdziwej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajnki
w ciuchlandzie masa tego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
no te z miss sixty są w miarę ok...tyle że panna podaje rozmiar 27...ja taki noszę tyle że te co ma laska na soibie będą za duże; widze to. Nie wiecie czy krawcowa jest w stanie skórzane spodnie "poprawić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
i nie mam białych, tylko ecru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zamiescisz swija fotke w tych spoodniach np. na www.fotosik.pl ??? wiele osób chcialoby zobaczyc jak wyuglada laska w skórzanych spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
nie, nie zamieszczę raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan lasek w skórze
zamiesc anonimowo np. bez twarzy !!! PROSIMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Przyłączam się do prośby! Wcale nie musisz pokazywać buzi, pochwal się fanom skórki swoim zakupem ;) pozdrówki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj gosciu!!! sam sobie zamieszczaj i nie pros o to obcych dla ciebie ludzi!!! nikt nie bedzie robil ci przyjemnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Nie wypisuj tutaj bezdetów. Wiele dziewczyn chetnie by sie pochwaliło swoimi nowymi, skórzanymi spodniami, ale trzeba po prostu o to poprosić. A więc prosimy ! ;) ciao !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka Taka Malutka
Ja bardz lubię nosic skórzane spodnie,ja mieszkam obecnie już 5 rok w Grecji i takie spodenki kupuje sobie u Diora. Tam zawsze znajdzie sie rozmiar wprost jakby szyty na wymiary takie jakie sie ma. Pozdrawiam i gratki za odwagę dla Pani autorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka - moze pokazesz sie nam w nich, np.zamiescic swoja fotke (moze byc bez twarzy) na www.fotosik.pl i link do niej tutaj! Moze to zacheci Polki do noszenia skórzanych spodni! A swoja droga - prosze widac i nawet w cieplym greckim klimacie mozna w takich chodzic! BRAWO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka Taka Malutka
do nicku wyżej: Gdzieś tam mam jakies fotki w tych spodenkach,zaraz poszukam:) A widzisz tam jest taki słodki cieply klimat a greczynki chcąc podobać się meżczyznom ubierają skórzane spodenki to jest ogromny plus...bardzo ale to bardzo dbają o wygląd zewnętrzny dosłownie jak włoszki:) Tylko że wiekszosc greczynek jest dosyć przy tuszy....Ale to nic ich nie odgania od takich spodenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego o tym wspomnialem - zapraszam do mojego tematu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3401435 i tutaj na moje pytanie dlaczego tak malo lasek chodzi w skórzanych spodniach - często odpowiedzia było że się \"zaparza\" a TY udowadniasz ze nawet w ciepłym klimacie można chodzić w skórze! Chętnie zobaczylibyśmy Twoje fotki !! Może włączysz się tez do dyskusji na (raczej męskim) forum http://www.leatherforum.fora.pl/ koniecznie zamiesc fotki - jesli Ci wygodniej mozesz przyslac je na mojego maila MRNEMO@o2.pl a się już zajme odpowiednim ich umiesczeniem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry coke
nie no....te spodnie co mi wklejacie są aseksualne....pas kończy zaraz pod biustem...skóra sztywna....chodzi mi o czarne, skórzane, biodrówki, dopasowane, z długimi nogawkami/ mam długie nogi/....a te są, jak z średniowiecza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Cherry Coke- racja, ale weź pod uwagę że na Allegro trafienie na naprawdę ładne skórzane biodrówki to dość trudna sprawa. Co do tych fotek- myślę podobnie. Ale jeśli samej uda Ci się coś fajnego w tym typie znaleść, to congratsy i oczywiscie pochwal się fanom takich ciuszków ;) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×