Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byk82828

KOBIETA BYK cechy kobiety spod tego znaku-kto sie na tym zna niech pisze

Polecane posty

Gość byk82828

piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo uparta osoba, niecierpliwa a jednoczesnie bardzo cierpliwa, zalezy od sytuacji, zmienna, pewna siebie, materialistka, egoistka, lubi otaczac sie pieknymi przedmiotami, chce miec najlepszy samochod, ubrania, bizuterie i dom, wogole chce byc najlepsza, zazdrosna, zawistna, wredna to cala ja :) (urodzona 11 maja, typowy byczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byk82828
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byk82828
psizcie tez rady wskazowki dla kobiet spod tego znaku;) jakie sa nasze mocne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byk82828
ale cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashmina21 ---> ja mam bardzo podobne cechy z tymże jestem baranem :classic_cool: ale to chyba pokrewne zwierzątka :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety byk sa pewne siebie, uparte w dazeniu do celu, wierne jesli znajda tego jedynego, sa atrakcyjnymi kobietami, (ja tak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny pomysł
podpisuję sie pod tym wszystkim! jestem bykiem z 5 maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqlka
ja z 13 maja tylko ze jestem tak zwae cieple kluchy wszystko dla innych nic dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
Ashima masz racje.. Dziewczyna o ktora sie staram :D tez jest z 11 maja.. i ma wszystkie te cechy.. niestety ja je kocham :( I fakt.. jest Śliczna 🌻 ohhhhhhhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem byczkem 27 kwiecien i wszystko co piszecie pasuje do mnie oprocz tego jestem szczera do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
Dlaczego tak myslisz? Moze cos podpowiesz.. bede ogromnie wdzieczny :) A czy te urodzone 11 maja są stałe w uczuciach? Lojalne wobec jednego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z 11 maja:) jestem bardzo szczera osoba, BARDZO stala w uczuciach, mieszkam ze swoim ukochanym od trzech lat i mam na jego punkcie fiola! on na moim tez! bo tez jest Bykiem!! jestesmy wobec siebie lojalni i uczciwi, Byki to dobrzy ludzie :) pelni milosci i pozytywnych emocji i mysli :) ps. okazuj jej zainteresowanie ale nie za bardzo, badz tajemniczy, przynies jej kwiaty bez okazji, ale niekoniecznie roze (moga byc frezje lub jakies inne ciekawe kwiaty) reszta jest milczeniem :) teraz znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
hmm.. dziękuje.. fakt, Ona uwielbia róże.. ja też już idę do łóżka.. wole przespać tą tęsknote.. :( z tym, że ona jest w związku.. mówi, że kocha tamtego, a na mnie Jej cholernie zależy :( nie rozumiem troszke tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sie zdaza ze kobiety byki maja rozdwojenie jazni :P i rozdrojenie serca, przy czym nie wiedza na \"ktorego\" sie zdecydowac, wiec probuja zatrzymac dwoch factetow obok siebie, az podejma decyzje ktorego wybrac troche to skomplikowane ale taka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
tak to wlasnie wyglada.. trzyma dwoch facetow na raz.. :( a mnie od srodka rozrywa.. chcialem odejsc, po 5 miesiacach sama sie odezwala.. i teraz jakos to trwa.. ja nie potrafie Jej zostawic.. jeszcze nigdy tak nie kochalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
jesli zasniesz, to odwiedź ten topik jutro.. proszę, chciałbym się dowiedzieć troszke o Tych spod 11 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frywolna1986
Siema wszystkim. Chętnie przyłączę się do dyskusji na temat kobiet byków. Interesuję się astrologią a poza tym jestem BYCZYCĄ ;) Kobieta byczek to silna osobowość charakteryzująca się dążeniem do stworzenia rodziny. Jej aspiracją jest zdobycie i podtrzymanie rodzinnej atmosfery oraz więzi między członkami. Upór jest jedną z cherakterystycznych cech byczyc. Oczywiście przypisuje się nam materializm ale wyprowadzę większość z błędnego myślenia. Ów materializm nie dotyczy pieniędzy. My uwielbiamy otaczać się ciekawymi, oryginalnymi i upragnionymi przedmiotami i nie zawsze są one drogie. Po prostu lubimy coś mieć. Kobieta byk nie lubi rutyny w związku i chociaż dązy do stabilizacji zyciowej (małżeństwo, stały związek) to nie pozwoli na nudę. W razie jak cos takiego zaistnieje byczyca powie: jak sie nudzisz to się rozbierz i pilnuj ubrań ;) Są też negatywne cechy charakterystyczne dla byczycy. Niecierpliwość, nieustępliwość itp. Nie lubimy zbyt długo na coś czekać więc jeżeli np mężczyzna chce nas zdobyć liczy się działanie a nie romantryczne, flegmatyczne zaloty. Lubimy dobrze zjeść i eksperymentować kulinarnie - najchetniej w towarzystwie partnera. Czasami pani byk jest leniwa więc potrzebuje się koniecznie wybyczyć zanim przystąpi do jakiejs pracy. Nie wolno nas zmuszać do niczego wbrew naszym chęciom bo nastawimy rogi. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobieta ona
moim zdaniem kobiety Byki są okropne egoistki zawistne, zarozumiałe bla bla aż szkoda pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem byk :) 21 kwietnia :) jestem: uparta, niecierpliwa, nerwowa, całuśna, ciepła, delikatna, idealistka, kreatywna, nieśmiała, niezależna, odpowiedzialna, praktyczna, przyjazna, punktualna, romantyczna, spontaniczna, stanowcza, troskliwa, twórcza, wrażliwa, wygadana, wyluzowana, zawadiacka taka \"cicha woda\" ze mnie ;) tak mi kiedys kumpela powiedziala :) i to sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
czekam na ashime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Abbaa :) nie wiedzialam, ze Ona jest z wami dwoma na raz:/ chociaz mozna sie tego po nas spodziewac niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwódziestomajówka
jestem prawdziwą byczycą. Ambitną. Zaczepną . Lubiącą dobre jedzenie i dobry sex. I to prawda że mamy coś w sobie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla kobieta ona --> to prawda ze kobiety byki sa zarozumiale :/ niestety ale znaja swoja wartosc i wiedza czego chca, najczesciej sa zimnymi sukami i daza do celu po trupach, poza tym to egoistki i materialistki jak juz wczesniej wpomnialam ale ja siebie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zaczepna, bywalam pyskata (ale to w szkole sredniej, klocilam sie z nauczycielami i niektore dziewczyny mnie nie lubily,bo bylam ladniejsza od nich), uwielbiam dobre jedzenie, chodze do dobrych restauracji z moim facetem Bykiem 3-4 razy w tygodniu :) a sex .. nawet nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaa
Ona nie jest z nami dwoma.. tamten jest Jej chlopakiem, a mi mowie " ze cholernie Jej zalezy".. jak mam to rozumiec? :( Taak.. masz racje, 11 maj i masz taki sam charakter jak Ona.. z tym, że ja za to Ją kocham.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×