Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Kaaaaaasia
witam! ostatnio pomalowałam włoski farba creme loreal excellence nr 4 - brąz, który wyszedł bardzo ciemny, za ciemny. chciałam jedynie lekko przyciemnić swoje naturalne srednio-brazowe wloski. minely 3 tygodnie a farba w ogóle się nie spłukuje na moje nieszczescie. czy uzycie kremu dekoloryzujacego z firmy loreal, a nastepnie polozenie brazu jasniejszego o ton niz kupilam spowoduje ze moje wloski stana sie jasniejsze ? boje sie ze krem dekoloryzujacy spowoduje u mnie rudawe/zolte wloski. dziewczyny, co robić? proszę o rady!! pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Jak bardzo rozjaśnia odcień bodajże 102 z Feerii? (polska nazwa to zmrożony blond). I czy rozjaśnia włosy farbowane. Aha, i jeszcze jedno pytanie: jak określić naturalny kolor włosów? Fryzjerka przykładając mi próbnik, określiła je jako ciemny blond,w róznych farbach na obrazkach też wystepuje róznie nazywany. mnie się zdaje, że to jasny brąz.Poza tym mam teraz bardzo jasne u nasady pasemka, przez co odrost wydaje sie szczególnie ciemny. może macie jakiś sposób na precyzyjne określenie koloru, bo to mój odwieczny problem. a że od 4 lat nie miałam naturalnych włosów, to nie wiem, jakie one są naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssssssssss
Magdalenko79 jak fryzjerka ci powiedziala ze masz ceimny blond to tak jest jak masz bardzo jasne wlosy farbowane to odrost wydaje sie zawsze bardzo ciemny:) Co do 102 to nie wyjdzie ci taki kolor jak na opakowaniu jesli masz ciemne wlosy naturalne ta farba nadaje sie do jasnych i gora srednich blond wlosow.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, niestety znalazlam te strone odrobine za pozno... Na moje ufarbowane na jasny braz wlosy z odrostami ciemny blond nalozylam rozjasniajacy kasztan. Efekt wyszedl taki, jak przewidziala wyzej ekspertka - jasny przy glowie, a dalej ciemny. Co z tym teraz poczac??? Czym rozjasnic konce, aby zrownaly sie z gora??? Nie chce farbowac wszystkich na braz, bo w ciemnych wlosach wygladam okropnie. Wczesniej farbowalam Toscane i bylam zachwycona. Na wiosne marzy mi sie mozliwie jak najjasniejszy odcien cieplego kasztanu. Jak to osiagnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomianek
Naturalny kolor włosów mam ciemny brąz, lecz od jakiegoś czasu jestem blondynką. Na początku bardzo jasną, a ostatnio mam taki zwykły, szary i ponury kolor blond. Dziś bardzo spodobała mi sie farba preference odcien D3 jasny blond miedziano-złoty i ja kupilam. A teraz mam dylematy-wyjdzie czy nie wyjdzie? a jak wyjdzie to jak? Sprawdzalam na pudełku i mam pofarbowane wlosy na kolor, który powinien wyjść. nie wiem czy ryzykowac czy nie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Roomianek, nie sugeruj się kolorem aktualnym, gdyż wiele farb-w tym właśnie L'oreal-ma taki skład chemiczny, że nie reagują z włosami już pofarbowanymi tylko z naturalnymi (a więc odrostami). najczęsciej więc zdarza się, żefarbowane po nałożeniu nowego specyfiku pozostają bez zmian. A poziome pasemko przy nasadzie włosów wygląda co najmniej dziwnie. Pytanie do jesssss-który kolor zatem wybrać aby chwycił i ten mój niby ciemnoblondowy odrost i jasne pasemka i karmelową bazę? no i żeby na głowie było jasno, ale nie za jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssss
magdalenka79 jaki bys chciala blond ?jesli bardzo jasny bezowy uzyj 101 lub 98 nutrisse i trzymaj 50min na odroscie ale moze byc ze bedziesz miala roznice miedzy dolem a gora albo 111 nutrisse jesli checesz bardzo jasny popielaty tak samo 50 min na odroscie i 10 na reszcie .Jesli chcesz miec jednolity zrob jakims naturalnym blondem np 9.1 czy 9.0 z excellence albo 12 ,13 z garneir nutrisse .Mozesz tez dac hollywood albo scandynavie z recitala ale na odroscie dluzej trzymaj niz na reszcie .Jaki masz w wiekszosci kolor na wlosach??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Jessss - Trudno odpowiedzieć na pytanie o kolor w większości, bo mam wrażenie, że każdy włos jest inny.naturalny ciemny blond, wcześniej farbowane w całości między innymi miedzianym bursztynem Preferences oraz na to chol...wellatonem, który zniszczył mi włosy (karmelowa czekolada). potem był jeszcze jasny perłowy blond z feerii (84), który złapał tylko na odroście. A na to wszystko zrobiłam pasemka - na całości są złote, na odroście za jasne wg mnie, bo odrost się mocno odcina. teraz chciałabym jakiś blond,ale w albo w miodowym albo w beżowym odcieniu, ale nie za jasny - te dziewiątki z preferences sa na opakowaniu bardzo jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
hmm 9 wychodza o ton lub dwa ciemniej niz na opakowaniu:) wez moze viking z loreala to popielaty sredni blond przynajmniej on ci wyrowna wszytsko(wychodzi jak zdjeciu farby copenhagen z recitala) a potem dasz jasniejszy za miesiac bo teraz jak bys robila ajsne moga rozne wyjsc .Z odcieniem miodowym lub bezu moim zdaniem bedzie ciezko chyba zebys sprobowala champagne z loreala albo hollywod albo 9,12,13 z nutrisse ale nie wiem jak wyjdzie najwyzej jak bedzie zle dasz na to viking .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
jesssss,wielkie dzieki za porady.Skorzystam-wydrukowałam to sobie i zabieram niedługo do drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssssssssss
Magda wez najlepiej viking z loreala zrobi ci kolor jak na opakowaniu copenhagen ale wyrowna ci wszytsko .Jak bedziesz chcial jasniejszy to za miesiac zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
hej! Pomożcie mi, mam włosy rozjasnione-baleyage blond a teraz chciałabym miec albo ciemny blond albo ładna czekolade. Jaki kolor kupic? i wyjdzie mi to na włosach rozjasnionych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
do yyyyyyy wiec z srednich blondow polecam ci excellence loreal: 9 naturalny ,9.1 popielaty,9.3 zloty a z recitala: champagne .Teraz z ciemnych blondow to recital ma fajny viking,cophenhagen,z exclelence :8.1 , 7.1 .Brazy jasne :recital Toscane ,havane .Jesli jednak zachcialabys b.jasne to scandynavie ,hollywood lub te super rozjasniajace to 03.Jaki masz naturalny kolor?? Te co ci napisalam powinny przyjac na rozjasnione .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
naturalny mam ciemny blond i mam odrost tak na 4 cm gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
yyyy wyrownaj sobie w takim razie vikingiem (ciemny blond) wyjdzie ci on na wloskach dokladnie jak na zdjcieciu farby recital copenhagen.Bo sama copenhaga jest juz dosc ciemna.Z jasnych brazow wez toscane lub havane.Jak masz odrost i ten balejaze racze zebys wszytsko sobie wyrownala tym ciemnym blondem lub jasnym brazem powinny ci wszytsko ladnie pokryc trzymaj tyle ile na opakowaniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Mam pytanie. Mam na włosach odcień Garnier Nutrisse 111, który jednak po tygodniu wypłukał się i trochę zżółkł,dlatego chciałabym zainwestować w trwalszą farbę. Czy wobec tego mogę teraz potraktować moje włosy kolorem Preference 03, bo chcę mieć jasny blond, czy może polecicie mi coś innego?Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Dziękuje yess buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
jesss sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0663
mam pytanko.. chcialabym przyciemnic wloski na ciemny blond...tak naturalny..ale nie wiem jakie farby moga spelnic moje oczekiwania(moge poprosic o jakies linki i porade...) teraz mam farbowane wlosy z ktorych juz kolor praktycznie zszedl..czyli jest teraz lekko rudy,nio i jakies pasemka bladu tez gdzies przeswituja..co zrobic?? ostatnio farbowalam farba l'oreal i mial wyjsc ciemny blond..nio ale wyszedl braz...blond...rudy...w ogole nie tego oczeiwalam!! dlatego prosze pomozcie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
tiruriru mozesz uzywac szamponu nadajecego platynowy odcien wlosom przez co nie beda one zolte albo robic plukanki.Wiec sproboj 03 preference uzyskasz bez w cieplej tonacji.Jesli chcesz zimny odcien wez 03 excellence wychodzi tak jak na jego opakowaniu.Napisz jak ci wyszedl .Do justys0663 uzyj viking z recitala wyjdzie tak jak na opakowaniu copenhagen i wszytsko ci powinien wyrownac na ciemny blond.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
jessss bardzo dziękuję za odpowiedz,pewnie wybiorę excellence, bo wolę odcienie zimne.Pomaluję w piatek,jak będzie po wszystkim to dam znać.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
jessssssssss,w sumie to nie chcę wyrównywać, bo lubie przebijające spod spodu pasemka jasne,ale nie lubię odrostu, więc chcialabym zrównać odrost z bazą. a to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
już dziś sie farbnęłam :) dziękuje jesss kolor wyszedł ładniutki i całość sie pokryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
yyy bardzo sie ciesze ze ci moglam pomoc zrobilas vikingiem??.Magda czyli jaki bys chciala kolor moge ci cos doradzic .Pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
nie było akurat vikinga i wziałam toskane i jestem bardzo zadowolona, kolor wyszedł ładny lśnący taki ciepły brazik i całość ładnie się pokryła, mam jednolite włosy nic nie widać ze mialam odrost. Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
jesssss,chciałabym ciepły złoty blond, żeby mi wyszedł na odroście i nie był zbyt jasny,bo pasemka mam jasne bardzo i potem strasznie szybko widać ten odrost.We czwartek mam ważne wystapienie i chciałabym chociaż te odrosty pofarbować,ale sie obawiam,że wyjdzie coś dziwnego i tylko sobie zaszkodze.A szkoda mi pasemek bo je dopiero co robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Magda to najlepiej zrobisz idac do fryzjera i zrobisz znow na odrost pasemka.Mozesze tez na odrost polozyc 03 preference,111nutrisse lub 101 nutrisse,bardzo jasny blond popielaty z color naturals,badz safire blask ksiezyca .Te farby dosc dobrze rozjasniaja wlosy ciemny blond .Musialabys przytrzymac je na odroscie z 40 minut a potem jescze na 10min na calosc albo nawet tylko na 5 bo masz jasne pasemka.I przykryc glowe najlepiej folia zeby lepiej sie rozjasnily.Ale nie moge ci zagwarantowac ze odrost wyjdzie w kolorze pasemek a nie np.bezowy czy miodowy.Na pasemkach moga ci troszke wyjsc blekitne jak bys trzymala wiecej niz 10minut wiec najlepiej daj tylko na nie na 5min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... jakiś czas temu farbowałam włoski na brąz, niestety wyszedł mi czarny :-( jakoś to przebolałam i nic z nimi już nie robiłam. Włosy odrosły, farba trochę sie spłukała, ale efekt jest taki że przy skórze mam swoje włosy- ciemny brąz, nieco niżej brąz, a przy końcach- czarne.....co mam zrobić? Tylko nie piszcie, żeby ściąć, bo jest to porządne 10 cm moich włosów :-) które zresztą zapuszczam. czytałam, że pisałyście coś o ściąganiu koloru, zrobiłabym sobie coś takiego, ale piszecie, że po tym włosy są pomarańczowe (!!!), więc od razu musiałabym je zafarbować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
do Magdy Tylko zeby ci nie przyszło do głowy robic Safirą tj proponuje yesss, bo bedziesz gorzko płakac,reszta ok,tylko nie Safira!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromit2
prośba do znawczyni tamatu:) pofarbowałam włosy ferią 92 incendent blond, niestety na moje ciemny blond włosy wyszedł żółtawo, wcześniej robilam recitalem champagne -był rudawy...w takich ciepłych kolorach nie jest mi zbyt dobrze. Jakiej farby powinnam użyć zeby nie były żółte, moze bardziej chłodny kolor jakis? czy 9.1 lub 9 exellence wyjdzie ładnie? czy moze vikingiem spróbowac? z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×