Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość alfaparf 5.32
Droga majrel czy można z czymś zmieszać tę fabę aby wszyła chłodniej ? kupiułam 3, jedna nałozyłam na włsoy ale kolor jest za ciepły, a chce miec chłodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feria silver blond
Droga Majrel. Mam pytanie, czy masz wiedzę jak wychodzi silver blond feria P01 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinum alfa
uwaga dziewczyny na nowe odcienie alfy-serii platinum wg producenta nie wolno mieszac z niczym innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BARDZO PILNIE PROSZE O POMOC - ze zdjec wynika ze to blond co najmniej na poziomie 10 z alfy zmieszaj 10 z 10.21 z woda 9% na odrosty i z 6% na dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazkinia - mieszanka 10.3 z 10.21 ta dziwny nieokreslony blond , jak juz chesz cos w cieplejszym bezu to 10.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 10.3 alfa - dalas za slabe oxy , co najmniej 9% do 10.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zalamana jolka - sok z cytryny plus szampon przeciwlupiezowy powinno sie lekko rozjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alfaparf 5.32 - jak chcesz chlodny braz to 5.7 lub 6.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do feria silver blond - ten odcien wychodzi jasny chlodny blond oczywiscie wszytko zalezy od tego jaka masz nature i obecny odcien wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andzik258 - tak majirel 9.04 taki jest ale go wycofano wiec z alfaparfu 11.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga majrel...a co z tym moim kolorem? Pisałam: Od dłuższego czasu walczę z rudawym odcieniem, który powstaje po wypłukaniu się brązowej farby. Obecnie mam majirel odcień 7.13. Kolor jest bardzo ładny, ale źle się z nim czuję. Chciałabym uciec w popielate odcienie. Czy na tym poziomie mogę spróbować 8.11 z 6% oxydantem? Czy raczej powinien to być 7.11? Ewentualnie jakie dwa kolory mogłabym zmieszać ze sobą, żeby zneutralizować ten rudy odcień? I jeszcze jedno pytanie: końce moich włosów są ciemniejsze od tych u nasady. Jak nałożyć farbę, żeby kolor stał się jednolity? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombrie hair
Witam nie wiedzialam gdzie dac ten watek ale mysle ze tu pasuje, wiec przechodze do pytania chcialabym zrobic ombre hair mialam isc do fryzjerki sie zapytac ale brak czasu moze tutaj bedzie szybciej moze jakas doswiadczona osoba mi odpowie na pytanie mam jasne blond wlosy farbowane (naturalne ciemny blond) da sie wogole jakos to zrobic ? myslalam sobie ze moze zafarbowac wlosy na podobny kolor do mojego naturalnego i rozjasnic znowu koncowki ale z drugiej strony znowu rozjasniac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co too
ombrie/ombre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysia.
Mam problem. Wczoraj wybrałam się do fryzjera zrobić ombre. Mój naturalny kolor włosów to szatyn/ciemny blond. Kiedy wyszłam od fryzjera i zobaczyłam się w lustrze przeżyłam szok. Moje włosy w połowie są blond. wygląda to strasznie, bez żadnego przejścia. w dodatku ten blond jest praktycznie biały. Poradzie co mam zrobić. Kupiłam sobie farbe syoss, naturalny ciemny blond, i jutro mam farbowac, ale boje się efektu, na tych blond włosach. co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feria silver blond
Majrel a czy ten silver blond feria wychodzi podbnie do farby helisinki czy może jest jaśniejszy, czym się różnią te farby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do feria silver blond - odcien helsinki to nr techn 10.1 i ma wode 6% a feria PO1 to odcien z serii rozjasniajaych poziom 11 i ma wode 9% wychodzi jasniej i chlodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cichy szept - majirel 7.11 i 8.11 nie dadza u Ciebie chlodnego odcienia ja ci polecam zmieszac alfaparf 7.1 z 7.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
Droga Majrel Bardzo proszę o poradę jak uzyskać taki kolor włosów http://hdmax.pl/pobierz.php?plik=obrazy/4/29/blonde_jessica_alba.jpg Teraz mam włosy rozjaśniane na koncówkach potem farbowane na poziomie 10,po farbowaniu toner.Odrost poziom 4 lub 5,trudne,rozjaśniające się często na rudo,czego nie chcę,chcę ciepły blond, ale boję się rudego odrostu.Oxydant będzie z pewnością12%,a jakiej mam użyć farbki? Jeśli można to chciałabym Alfaparf.Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki3
do majirel tak jak poleciłaś mi 2 m-e temu pofarbowałam właosy alfaparf 9.13 z wodą 9% odrosty i z wodą 6% resztę, farbowałam już 2 razy, za pierwszym razem wydawały mi się trochę za szare, ale szybko zrobiły się lekko złote, a teraz po drugim farbowaniu, to już nowa wersja farby, na początku wyszły zupełnie szaro-fioletowe, teraz po 3 myciach już lepiej ok, mi polecić jakiś kolor naturalny, ale nie taki metaliczny, i bez żółtych odcieni, może zmieszać z czymś ten 9.13? na resztę włosów kładę z wodą 6% może położyć z 3%? czy zawsze kolor się zmywa po kilku myciach? i wtedy wychodzi bardziej żółty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oki3 - to zalezy jaki kto ma pigment we wlosach , jak ma tendencje do zolkniecia to tylko odcienie bardzo jasne i bardzo popielate sa chlodne, mozesz pomieszac alfaparf 10.21 z 10 i odcien poiwniwn wyjsc bezowy bez szarej czy fioletowej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewa B - odcien alfaparf 11.00 z woda 12 % na odrost na dlugosci z woda 6% , na odroscie trzymasz 50 min na dlugosci 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ślicznie. Majrel, a jak nałożyć farbę na te ciemne końcówki włosów? Czy to już raczej nie ma szans by zrównać kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majirel mam wlosy naturalnie w kolorze ciemny blond odcien mysi farbowalam juz ostatnio farbowałam je luo color 10.21 kolor wyszedl przepiękny, natomiast póxniej zachciało mi się rene blanche kolor 10.1 i wpadał jakby nie było w żółty (wcześniej farbowałam renee i tez wyszedł z odcieniem żółtego także ta marka to chyba nie dla mnie) Luo jak już wposmnialam wyglądał bardzo ładnie jednak syzbko schodził chciałabym zafarbować teraz włosy czymś trochę ciemniejszym poziom 9 może jednak zależało by mi na tym aby była to farba w odcieniach i tonacji takiej jak luo 10.21 (wiem, ze luo 9.21 wychodzi strasznie ciemno) dlatego co mogłabyś mi polecić? Odrost mam juz około centymetrowy no i jest ciemniejszy :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
Majrel, bardzo serdecznie dziękuję:) Możesz mi jeszcze tylko powiedzieć jak mieszam ta farbkę? muszę kupić dwie tak? jedną wymieszać z 12%,a tą drugą z 6 % tak? Pierwszy raz będę farbować sama, więc wolę się upewnić. A gdyby wyszło za rudo lub żółtko,ponieważ po moich włosach mogę się wszystkiego spodziewać to czymś będę mogła to poprawić? Wybacz,że zadaję tyle pytań,ale chcę być przygotowana na wszelkie niespodzianki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magamaga
Droga Majrel, bardzo proszę Cię o odpowiedź. Piszę, ponieważ nie wiem, co mam dalej robić ze swoimi włosami. Mam aktualnie 4 cm odrosty, które są gdzieś ciemniejsze o 2 tony od reszty. Na długości mam włosy na poziomie pomiędzy 8 a 9 w ciepłym odcieniu, natomiast właśnie odrosty na 6 lub 7 - takie typowe, ale bez popielatego pigmentu. I teraz jestem w kropce. Wiele osób mówi mi, że lepiej mi w jaśniejszych niż ciemniejszych, aczkolwiek znowu wiem, że łatwiej zrobić się na brąz niż blond, choćby szamponetką. Obecnie rozmyślam nad uzyskaniem ładnego blondu bez komplikacji (nie chce wydawać pieniędzy na fryzjera, który moje włosy przeistoczy w istne siano - takich mam fryzjerów w okolicy, widzę to zresztą po ludziach). Myślałam nad rozjaśniaczem na wodzie 3% z dłuższym trzymaniem. Co o tym sądzisz? Który byś mi mogła polecić z tych profesjonalnych? Jak załatwić później sytuację z odrostami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marjiel! Bardzo prosze o porade. Mam wlosy rozjasnione farba alfaparf 11.20 z 11.10. Na glowie widoczny dwucentymetrowy odrost w kolorze ciemny szatyn. Chcialam przyciemnic wlosy o dwa poziomy i pozostac przy blondzie chlodnym naturalnym,ale ciemniejszym. Pani w sklepie doradzila mi zmieszanie dwoch farb alfaparf pol na pol 9NI z 9.01 z woda 6%. Czy to dobry wybor? Boje sie, ze wyjda mi zielone lub strasznie szare. Ja marze o blondzie naturalnym, ale nie rudym i nie bardzo cieplym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marjiel! Bardzo prosze o porade. Mam wlosy rozjasnione farba alfaparf 11.20 z 11.10. Na glowie widoczny dwucentymetrowy odrost w kolorze ciemny szatyn. Chcialam przyciemnic wlosy o dwa poziomy i pozostac przy blondzie chlodnym naturalnym,ale ciemniejszym. Pani w sklepie doradzila mi zmieszanie dwoch farb alfaparf pol na pol 9NI z 9.01 z woda 6%. Czy to dobry wybor? Boje sie, ze wyjda mi zielone lub strasznie szare. Ja marze o blondzie naturalnym, ale nie rudym i nie bardzo cieplym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania pixie 22
o kurcze, widzę, że mam do czynienia z osobami, które znają się na farbowaniu włosów, więc może mnie też doradzicie. Sprawa jest taka: mam włosy w naturalnym kolorze ciemny blond (prawie już brąz), ale regularnie rozjaśniam farbą Loreala z serii Les Blondissimes (kolor naturalny blond, czyli nie bezowy i nie popielaty). farba ta ma świetne właściwości rozjaśniajace, więc ciemny odrost rozjaśni bez problemu, ale i pozostałe włosy są coraz jaśniejsze, właściwie już prawie białe (nakładam tylko na odrost, ale wiadomo, że jakiś fragment za odrostem też się pofarbuje). nadal chcę mieć blond, ale trochę ciemniejszy (dalej jasny, ale nie biały). czy taki efekt uzyskam kładąc na całość włosów któryś z odcieni blond szamponu Casting? A może któryś z blondów Preference, to znaczy np. Berlin albo Baikal? Domyślam się, ze te kolory odrostów mi wystarczająco nie rozjaśnią (do tego stosowałabym jakiś inny specyfik), ale czy kolor włosów na całej ich długości ładnie się przyciemni? czy nie zniszczę sobie włosów? Już teraz mam trochę osłabione tym farbowaniem. Casting wydaje się byłby łagodniejszy dla włosów. Zależy mi też, zeby odcień był naturalny, to znaczy nie wpadał ani w rudy ani w popiel, ale jak rozumiem, to kwestia doboru odpowiedniego odcienia. Byłabym bardzo wdzięczna za odp. (nie ma szans, żebym przczytała 263 strony postów, które były przede mną- przerzucałam trochę na wyrywki, ale nie znalazłam podobnego opisu problemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×