Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

mur i betonica - osoba pewna siebie zawzięta, ciemnobląd wlosy zawiązane w kucyk piegi na nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze studentka nie trafiłaś, z budownictwem tym bardziej :) dziewczyna mojego chłopaka - romantyczka, lubi piosenki o miłości, sama łądnie spiewa, dusza artystyczna, krótkei, rude włosy zarunia - brunetka, pracuje w biurze, nosi okulary jest pewna siebie, ale nie natrętna, ma nieiwele przyjaciół, ale wsyzscy prawdziwi. Imię - Beata! ps. zarunia - trafiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelandia - serio ? a z imieniem trafione? jak wyglad się nie zgadzam, to... wydaje mi się, ze masz brazzowe oczy, to na pewno, a na reszte nie mam pomysłu. Jesteś szczupła, ale nie do przesady (wiecej nie wiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mogę sama się opisać? hihi tak będzie znacznie łatwiej :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k8 - nieśmiała, ale pewna siebie, najpierw obserwuje potem działa, ma powodzenie u facetów, urzeka ich swoim urokiem osobistym, imię... Natalia albo Julia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betoica - super że trafilam ale ty niestety nie , przcuje w sklepie - Zarze mam blond wlosy i bez okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhmmmm...... jesteś jakąś wróżką? :-) ale z imieniem nie trafiłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerunia- dziewczeca , czasami naiwana?? mur i betonica -kobieta z charakterem, nie daje za wygrana tak..zgadza sie:D a wyglad..chcialabym te brazowe oczy:) blondynka o jasnych oczach..chuda szczapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica-stanowczość, niezależność....hhhmmmm brunetka albo szatynka, wiek ok.25-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałaś, czy domyśliłaś się??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a yohimm to mi się kojarzy z... misiem, może zbierałaś/zbierasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna mojego chłopaka- z piosenką moniki brodki :-D może utwór jest po części o tobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica- idzie ci dobrze...napisz cos o mnie bo jakoś nikt nie potrafi dobrze trafić:) ale nie uzywaj postów które były wczesniej napisane:) no to masz zadanie nie do odrzucenia:) trzymam kciuki imie spróbuj tez wymyśleć...ciekawe co dostane?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna mojego chłopaka- mysle, ze jest dziewczyną, która nie lubi lansować swojego "ja", ale nie pozostaje w cieniu towarzystwa, i zna wartość własnej osobowości... lubi opiekować sie innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×