Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

buzia bardzo szczupła bardzo wysoka :P nie zgadza się :P;) Martkaaa - nie przywiązuje wagi do szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapryśna - filigranowa blondynka, styl paniusiowaty :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foch--> osoba towarzyska, lubiąca być w centrum uwagi, całkiem przyjazna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już sobie tak nie kadźcie!!! Każda z was jest piękną wysoką blondynką/brunetką,a jak nie wysoką to i tak z nogami do nieba. Nie ma wśród was szarych myszek, szatynek, ryżych, łysych, zezowatych, koślawych, grubych, krzywych, z platfusem i mi się myśleć nie chce dalej, a akurat nie mam lustra przed sobą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie, rudość uważasz za wade porównywalną z zezowatością, koślawością itd.? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernika ....................no cóz od zawsze kojarzyło mi się z warkoczem może byc rudy ( bardzo ładny kolor kiedys farbowałam tak włosy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek , facet w wyplowialej kufajce , gumiakach do kolan i spodniach roboczych na koszuyle flanelowa , nalozony stary sweter 75% polyester lekko siwawy , znudzony p.s. bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora - rude jest piękne!!! Specjalnie napisałam \"ryże\" zeby pokazać bezsens takiego podejścia, szkoda że nie zrozumiałaś. :O No, ale nie mogłaś zrozumieć, skoro uważasz że np. rudzi są lepsi od zezowatych lub koślawych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest tak nagannego w niewinnym kadzeniu sobie ? lepiej się ciągle zjebywać jak to tutaj wiekszośc ma w zwyczaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja przyznałam się, ze jestem ruda, to co piszesz, że \"Nie ma wśród was (...) ryżych\" :P A, i zauważ, że słowo szatyn jest podobne do słowa szatan, dlatego się nie ujęłam za szatynkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowa zośka
Foch -brunetka, potargane czarne, krótkie włosy. Bez makijażu, raczej zgrabna, niepomalowane paznokcie /długie. Bluza na suwak, kapcie, skarpety, spodnie -ale nie od dresu. Kubek z resztką herbaty -zimnej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbryk z porcelany
pizzowata ---> osoba lubiaca osiagnać coś malym lub zadnym kosztem wlasnym (cwaniara). Lubi sie kłócic ale jest merytorycznie słaba w dyskusjach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real_foxylady
imbryk - pedant, około 30-tki, informatyk albo analityk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pyzzowatą buzię i preferujesz styl sportowy :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizzowata-Osoba lubiąca zabawę i spotkania z ekipą w pubie. Włosy ciemny brąz falowane i szare oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbryk z porcelany
Gratuluję większość się zgadza! W analizach jestem niezastąpiona. p.s. - motto "diabeł tkwi w szczególe";) real_foxylady -wysoka blondynka, włosy rozpuszczone półdługie, raczej kędzierzawe niż proste. "Z jajem", swobodna w wypowiedziach, otwarta. Dusza towarzystwa. Nie lubisz spinać włosów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbryk -- paniusia, lubisz luksus i piękne przedmioty; blondynka z niebieskimi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbryk z porcelany --> zrywa zasuszoną trawe z trawnika, wadza do fifki i myśli, ze pali trawkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbryk z porcelany
Foch -umiłowanie pięknych przedmiotów się zgadza.:-P Foch - na sportowo - tylko w domu. Garderoba: czernie, szarości, zielenie, brązy. Włosy potargane, ciemne, krótkie. jasna cera. Krótkie, treściwe wypowiedzi, nie lubisz zmieniać zdania. Sporo znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak można mnie wziąść za blądynkę 😭 Takie coś powinno zostać uznane za zbrodnie przeciwko ludzkości!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×