Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kampari

ślub 2.06.2007

Polecane posty

Gość kampari

Zapraszam wszystkie przyszłe panny młode które mają zamiar powiedzieć w tym dniu sakramentalne ,,tak" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
oo fajnie ze ktos ma w tym terminie co ja. Ja jestem z Poznania i mam ślub o godzinie 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak przygotowania? Bo ja do tylu z obraczkami i dekoracja sali, ale poza tym raczej wszystko powoli dopinam na ostatni guzik. Bedziesz miala duze wesele? My okolo 100 osob, choc zaprosilismy 160, ale juz teraz wiem ze czesc nie bedzie mogla przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez...
mam slub 2 czerwca Widze jednak ze na topiku jakos cicho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkum
ja tez 02.06.2007 o godzinie 15.00 mamy juz wszystko przygotowane, zostalo nam odebrac obraczki od jubilera a od dzisiaj zostalo juz tylko 50 dni do tego najpiekniejszego dnia :-) juz sie nie moge doczekac pozdrawiam wszysktie przyszle panny mlode :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
mamy juz prawie wszytsko zalatwione. Pozostaly nam obraczki i garnitur dla mlodego no i dla mnie bielizna. A pozatym to juz chyba wszystko... Wesele mamy na 75osob i jak narazie przyjdą chyba wszyscy :D Oby pogoda popasowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
hmm 50 dni pozostalo???!! łał ale ten czas leci :D Ja ostatnio nawet nie liczyłam dni bo jakoś mi sie tak dłużyły ;) No ale teraz 50 dni, no no no :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia608
ja tez 2,06,07 o godz16 ja ale stach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
ja jak narazie stracha jeszcze nie mam. Ale napewno sie to jeszcze zmieni :D A co macie dziewczyny juz pozalatwiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :) no ja (my róównież) 02 czerwca! br....już mam motyle w brzuchu ;) w większości wszystko pozałatwiane, niestety moja suknia jest w proszku - muszę przycisnąć krawcową!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
ja mam ostatnia przymiarke 26 i potem tylko odbiór... A ze spraw niezalatwionych a pilnych nie kupilam jeszcze obraczek. Musze sie w koncu za to zabrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kampari :) powiedz mi kochana ile miałaś w sumie przymiarek i ile czasu trwało u Ciebie uszycie sukienki??? pozdroski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapari
u mnie w zasadzie jest tylko jedna przemiarka, no a pozniej w dniu odbioru 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapari
co do czasu to sukienke wybralam w grudiu. W marcu mialam zdjecie miary a w kwietniu bede miala przymiarke. Po tygodniu od przymiarki moge ja podobno odebrac. Wiec wychodzi to okolo 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda 2
kampari, bo ja mam jutro przymiarkę le przecież nie wiem czy wszystko mi się spodoba i będzie tak jak chcę więc pewnie po poprawkach raz jeszcze i wtedy odbiór ... :) a jak twoja sukienka będzie wyglądać? masz jakieś fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
moja sukienka jest na http://www.suknie-slubne.com.pl/. Nastepnie nalezy wejsc na: Kolekcje 2007, 04 stronka suknia Lori. Nie widac tego na zdjeciu ale jest ona delikatnie cytrynowa i ma z tylu tren z koronki. A ty jaka masz suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
u mnie najprawdopodbniej bedzie tak ze jak przy odbiorze mi sie cos nie spodoba to wtedy ja poprawia i najwyzej odbior sie przesunie :D Ale mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swoja zamawialam w polowie stycznia we Wroclawiu i pierwsza przymiarka wypadalaby pod koniec kwietnia, choc ja, poniewaz nie przebywam teraz we Wrocku przymierze ja dopiero 21 maja. Denerwuje sie troche ze nie bedzie mi sie juz tak podobac jak 3 i pol miesiaca wstecz albo nie bedzie juz tak lezec albo jeszcze co innego. W internecie wyglada zupelnie inaczej niz na mnie. Ale szczerze powiedziawszy bardziej sie martwie obraczkami bo jeszcze nic nie zalatwione. Nawet na wzor nie jestesmy zdecydowani. Wiemy tylko ze maja byc z zoltego zlota i 5mm. Czy moze ktos wie czy mozna kupic obraczki tydzien przed slubem? Bo ja slyszalam ze pary czekaja po 3 miesiace na obraczki.. :-( Kampari, pisalas ze Ty tez jeszcze nie masz. A moze masz juz jakis upatrzony wzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari
my juz mamy upatrzony wzor. 6mm klasyczne z zółtego złota okragle. Teraz mam tylko dylemat czy z brylancikiem czy bez. wolalabym z brylancikiem ale sie dowiedzialam ze nie bedzie ich mozliwosci w przyszlosci powiekszyc. :( Wiec sie dalej zastanawiam ktore kupic.... Ale te z tym brylancikiem sa takie sliczne :) HMMM sama juz nie wiem.... Co do terminow to jak sie pytalam to na takie proste czka sie 2 tygodnie a na takie ,,udziwnione" okolo 3 tygodni. Tak ze powoli trzeba by sie za to zabrac i na cos sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kampari, mierzylas 6 mm? Nie sa niewygodne przy zginaniu palcow? Bo ja sie tego obawiam. mam dosc male, drobne rece (rozmiar 8-9) i boje sie ze szostka bylaby niepraktyczna dlatego myslimy o piatce, ale widze ze mamy bardzo podobne gusta, bo kamyczki tez mi sie podobaja, tylko ze my zdecydowalibysmy sie na cyrkonie. http://www.sklepjubilerski.com/sklep/p/Obslub,ZobraczCyr,3?PHPSESSID=bb67da63c79837b9e03499f01e1deafb http://goldcommerce.pl/nowe/zolte-zloto/49e.jpg http://www.wec.com.pl/e4u.php/1,ModFiles/Gallery/products/Obraczki%20slubne/Dwa%20i%20trzy%20kolory%20zlota/71_1_copy3.jpg/?alt=Obr%B1czki+z+kolekcji+Stelmach+model+71 Zadne z nich nie sa jednak idealnie tym czego szukamy, ale czuje ze idziemy we wlasciwym kierunku. I jeszcze jedne, na ktore sie nie zdecydujemy ale uwazam ze sa przesliczne: http://goldcommerce.pl/nowe/zolte-zloto/30e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosc male rece, nosze 9 :D i te 6mm byly mi ok nie mialam zadnych problemow przy zginaniu :D Faktycznie sliczne te obraczki :D Choc ja wbralam sobie w Aparcie, no ale dalej sie zastanawiam czy z brylancikiem czy bez.... Kurde ciezko mi jest zdecydować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowy blizniaczek - te ostatnie faktycznike sa sliczne :D Ale jak pozostaje jednak przy klasycznych swiecacych ;) A powiedz mi: jak sie da cyrkonie to mozna je potem zwiekszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze tak, bo to chyba chodzi o to zeby brylantu nie uszkodzic, ale jesli sa cyrkonie to przeciez nie szkoda. W razie czego wstawi sie nowe, same kamyczki sa taniutkie. Wlasnie wrocilam od jubilera kolo mojego domu, (choc wiem ze u niego nie kupie bo ma tylko probe 9 karatow) i mierzylam zolte zloto5mm zeby sprawdzic jak bedzie pasowalo. Dla mnie bylyby idealne, ale moj Skarb potrzebuje 6mm zeby mialy taki efekt jak na mnie. On ma dosc duze dlonie. W kazdym razie te zlote strasznie sie swiecily i sama juz nie wiem czy da rade jeszcze te cyrkonki dodac.Mat mi sie tez nie podoba, a po drugie slyszalam ze sie sam poleruje w trakcie noszenia i po jakims czasie ani sladu o macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×