Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczekującaa

Stres przyspiesza, czy opóźnia okres?

Polecane posty

Gość oczekującaa

Jak to jest - pytanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
to zalezy od organizmu. Moze opozniac i przyspieszac.. W kkażdym razie często rozregulowuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaa
Tak się właśnie zastanawiam jak to jest, bo ostatni okres miałam 17 lutego i jak narazie cisza. Fakt, trochę się stresowałam jedną sprawą przez ten czas, ale nie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
nie tylko stres na to wpływa. moze tez opozniać np. choroba, zmiana klimatu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaa
Ja już kiedyś miałam problemy z nieregularnym okresem, leczyłam się ponad rok Luteiną i Ergolaktyną i była poprawa, więc przestałam brać. Boję się, że to wróciło, ale próbuję tłumaczyć sobie to stresem, choć to mało mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
mozliwe ze znow sie rozregulowal;/ paskudne to jest... ja mialam tak ponad 4 lata temu, potem bylam zmuszona wziac postinor, a po nim juz zaczelam brac tabsy (novinette) i biore je bez przerwy az do teraz. ale z tego co pamietam to potrafilam przez 20 na 30 dni w miesiącu miec takie plamienia...KOSZMAR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyxyxy
raczej opoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaa
No nic fajnego to to nie jest. Nie wiesz czego i kiedy się możesz spodziewać. Ja brałam te tabletki jak miałam krwawienia co 3 miesiące, teraz czekam cierpliwie, ale boję się, że będzie powtórka z rozrywki. Będę musiała chyba wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
pewnie znow da luteine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaa
Też tak myślę, że przepisze to samo i znowu będę się truć. Mam 23 latka, zaczęłam miesiączkować bardzo wcześnie bo mając 11 lat, więc już dawno powinnam mieć wszystko idealnie ustabilizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
ehh a nie chcesz znow wrocic do novynette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaa
Ja tych tabletek nigdy nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eww
aa to zle cie zrozumialam. jak masz stałego partnera to moze pomysl o tabl. anty i problem z głowy(conajmniej na pewien czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaa
No niestety nie mam, jestem "samotna", więc problem pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 dni czekałam
Ja czekałam na miesiączkę 12 dni, dostałam 8 kwietnia :D oczywiście spowodował to stres i zmiana pogody, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajcaaaaa
ja tez mam problem z miesiczka:/ okres mam od 5 lat i nadal bardzo nieregularny.ostatnia miesiacczke miaalm 4 lutego a dziisaj dostalam bo wzielam luteine. lekarz przepisal mi novinette na regulacje ale do tej pory nie zdecudowalam sie na branie bo nie chce truc organizmu jak tak naprawde to nie potrzebuje anykoncepcji bo nie mam partnera. czy wy przytylyscie po novinette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
raczej...hehe stres PRZYŚPIESZA okres, tak samo jak choroba :) chodzi tu o temperaturę ciała- w sytuacjach stresowych temperatura ciała wzrasta przez co okres wystepuje wcześniej niż powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Mi akurat temperatura ciała spada w stresie, tak samo stres opóźnia u mnie okres. Także u każdej chyba inaczej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×