Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość osska

Branża CRM! Jest ktos kto się tym zajmuje?

Polecane posty

Gość osska

Czy jest tu ktos kto zajmuje się zarządzaniem relacjami z klientami, mam na myśli i filozofie i oprogramowanie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra More7
Tak, oczywiście, że jest :) Pracuję z systemem www.crm7.pl więc śmiało można pytać o wszelkie informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz zabrać się profesjonalnie do tematu to sugeruję: - wypisać potrzeby - opisać procesy jakie zachodzą w firmie - kanały pozyskiwania klientów - etapy na których klienci rezygnują z zakupu. Zadanie to nie jest łatwe, dlatego dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów. My wdrażaliśmy dwa systemy gotowe i nie bardzo się nadały. Potem zdecydowaliśmy się na system uszyty dla nas na miarę. Mieliśmy już prawie podpisaną umowę z wykonawcą, aż znalazła się druga firma, która tylko tym się zajmuje. Po dwóch spotkaniach przedstawili nam wszystkie zagrożenia związane z analizą/ tworzeniem / wdrażaniem systemu i na razie się wstrzymaliśmy. Co ciekawe pierwsza firma nie widziała nigdzie problemu i nie potrafili przedstawić rozwiązania na zagadnienia, która widziała druga firma - Kamee Kraków. Oni tylko tym się zajmują i podczas pierwszej rozmowy uzmysłowiłam sobie, że nam się to nie uda. Powodów jest wiele. Najogólniej można powiedzieć, że nasza firma nie jest na to gotowa. Na razie sami musimy odpowiedzieć sobie na pytania wewnątrz firmy. Wydaje mi się, że oni oferują darmowe konsultacje w tym zakresie, więc może zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto postawić na taki system w pracy. Znacznie uskutecznia i pomaga w realizacji projektow i ogolnej komunikacji. Moja firma została "uratowana" dzieki www.effolan.pl/ - zycie stalo sie o wiele prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_LenaP
CRMów jest masę, trudno się połapać, który się opłaca. Moim zdaniem najlepszy jest bezlicencyjny, bo nie płacisz za niego co miesiąc i nie płacisz od każdego użytkownika. justCRM taki jest. I ma jeszcze jedną ważną zaletę - jest w pełni kompatybilny z innymi produktami ESNC, więc jeśli będziesz potrzebowac modułu np. fakturowania, magazynowego czy sklepu internetowego, to rozwój i doinstalowanie kolejnych funkcjonalności nie będzie żadnym problemem. Polecam http://www.justcrm.it/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wybieraniu CRMu sugerowałabym się przede wszystkim tym, czy ma możliwość bezpłatnego przetestowania. Łatwo jest się przejechać i kupić lub co gorsza zamówić system, który okaże się nie taki jak chcieliśmy, dlatego testy to podstawa. U nas sprawdza się https://csmart.pl, nie jest za darmo, ale ma dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle, że się znam, co na systemie Berberis siedzimy od wielu lat. Co konkretnie chcesz wiedzieć? CRM to rozwiązanie, które naprawdę jest ogromnym wsparciem w biznesie i akurat nam ono przyniosło mega zmianę na plus. Dobrze dopasowany i zoptymalizowany system daje ogromną zmianę. Co chcesz dokładnie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paktus

Pewnie, że odpowiedni system to jest podstawa. Nawet trudno mi sobie wyobrazić działanie w tych czasach, przy takiej skali, bez wsparcia systemu. Akurat pod tym względem w zasadzie wszystko poszło w dobym kierunku. A jak będzie dalej? No właśnie - to kluczowe. Kwestia taka, na jakie rozwiązanie dokładnie postawicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kender

Dokładnie tak. Sam wiem doskonale na własnym przypadku ile korzyści przyniósł nam Berberis, jak wiele zmienił i poprawił. Można powiedzieć, że prostymi krokami udało się zdziałać naprawdę sporo. Aktualnie mam święty spokój - nic złego się nie dzieje, jest stabilnie. Po prostu - trzeba pilnować podstaw zarządzania - tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje z systemem CRM, za pomocą kilku kliknięć mamy kontrolę nad całą bazę klientów, a nasza praca stała się znacznie szybsza i prostsza. Warto wypróbować takie rozwiązanie w swojej firmie. Aktualnie korzystamy z Firmao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×