Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bąbelinka

Pierwszy raz

Polecane posty

Gość bąbelinka

Wiem że temat ten przewijal się na owym forum nie raz, ale mam pewne obawy przed tytułowym "pierwszym razem" dlatego też liczę na pomoc bardziej doświadczonych koleżanek:) bez obaw nie jestem jakąs tam małolatą, lecz osobą pełnoletnią. Moje obawy wynikają jedynie ze strachu przed bólem jaki towarzyszy w czasie przerwania błony dziewiczej,dlatego też mam pytanie czy ten ból jest az taki straszny?? Czy mam się tak naprawdę czego obawiać?? A może jest jaki sposób który ulatwi relaks przed tak ważnym wydarzeniem?? Liczę na pomoc i proszę powstrzymać sie przed zbędnymi komentarzami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relax
najlepszy to przede wszystkim długa gra wstępna. Zero pośpiechu. Znajdźcie sobie miejsce i czas, żeby nikt nie przeszkodził. I po prostu kochaj się z nim. A jak poczujesz, że jesteś gotowa, to to zróbcie. Nic na siłę. Grunt to dobre nawilżenie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Mogę ci powiedzieć że pierwszego razu nie należy planować. Zrobicie to gdy będziecie na to gotowi samo przyjdzie. Jeżeli sama będziesz chciała na pewno będziesz odpowiednio podniecona i rozluźniona co oznacza że nie będziesz tak spięta i zajęta myślami czy to zaboli czy nie. Twój mężczyzna powinien być delikatny i czuły robić to powoli:) Będzie ok nie martw się. Mnie pomimo wczesnego wieku w jakim zaczęłam współżyć nic nie bolało ponieważ byłam taka podniecona i w siódmym niebie:) Krwi też nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a kto powiedział Ci, że masz błonę dziewiczą? Wiesz, że nie każdy ją ma? Ja np nie miałam :) i znam dużo dziewczyn które nie miały :) Poprostu niektóre rodzą się bez błony, a jeszcze inne straciły ja przy jakimś urazie mechanicznym, może miałaś w dzieciństwie jakiś? Mnie przy pierwszym razie, troszkę bolało, przy wkładniu peniasa do pochwy, i troszkę mieliśmy problemy z wejściem bo pochwa jest nie rozciągnięta...a potem poszło :) przy następnych stosunkach był już looz. Wydaje mi się , że nawet jakbyś chciała si rozluznić przy pierwszym razie to tego nie da się zrobić, bo to zawsze jakiś stres :) AA co do błony dziewiczej ne chcę Cię straszy, ale moja jedna koleżanka ją miał to podobno przebicie jej strasznie bolał, ale może to dlatego, że ten chłopak był bardzo niedelikatny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. ja też rozpoczęłam to we wczesnym wieku, i to był zupełny spontan. Akurat niczego na ten dzień nie planowaliśmy, tak poprostu wyszło :) acha... i nie wyobrażaj sobie SUPER pierwszego razu żebyś się nie rozczarowała, bo nie zawsze taki jest a to dlatego bo jest tak dziwnie i zabardzo nie wiadomo co robić :P no w końcu to pierwszy raz :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja blone dziewicza jeszcze chyba mialam przez 2 meisiace kochania sie a normalnie to robilismy... potem poszlam do ginekologa a on do mnie czy stosunki byly kompletne hehe... pozniej tylko lekkie \"wlozenie\" sprawilo ze mi pekla... bez bolu niczego... a pierwszy raz... przez chwile bolesny pozniej ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Nie bierz sobie głupot do serca.Zabezpiecz się a potem...;-)To bardzo ważny moment w Twoim życiu,ale nie nastawiaj się,ż będzie ach,ech i w ogóle.I powiem Ci,że wszystko zależy od wstępu.Możesz bzykać się setny raz,a jak nie chcesz,nie masz ochoty,to i tak Cię będzie bolało.Jeśli będziesz cała nastawiona na piękne doznania,bezpieczna,wypieszczona to nawet nie poczujesz,że to JUŻ.Czego życzę z całego serca,bo jednak pierwszy raz to wstęp do czegoś absolutnie niewiarygodnego....Miłego...awaria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny
ja tez nie wiem jak to z ta błoną jest, u mnie chyba jej nie było:/ wejscie moze troche bolało ale to przez to ze pochwa nie była przyzwyczajona do takich "wkładów";) przez pierwszych kilka razow mnie bolało, ale po około miesiacu juz nic a nic, sama przyjemnosc:) moje kochanie było takie delikatne:) az sie rozmarzyłam:) pozdrawiam, głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam, że błony można nie mieć (niektóre dziewczyny rodzą się bez niej inne straciły ją przy jakimś urazie mechanicznym, np mocne walnięcie w krocze) jak wyżej napisalam ja nie miałam żadnej błony, i bolało jedynie przy włożeniu bo pochwa była nierozciągnięta. Za drugim razem było już lepiej a za trecim nie pamiętam bo to już dawno było :P Ale teraz to luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, moj pierszy raz byl w wieku 21,5 lat :D bylam zakochana po uszy, podniecona, nic nie bolalo, nie krawilo, bylo cudownie !!! :D to byl spontan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×