Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

norek

Ślub 4 sierpnia 2007r.

Polecane posty

Zapraszam wszystkie przyszłe panny młode, które zamierzają ślubować tego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, czyżby nie było ani jednej dziewczyny na tym forum, która powie tego dnia sakramentalne "tak"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy ślubowac o 16 :). A jak tam Twoje przygotowania?? Ja mam wrażenie, że sie nie wyrobimy ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jeszcze troche czasu ale ja sie coraz bardziej stresuje ze sie nie wyrobimy, musimy jeszcze ustalic utwory zabawy z kapela itd, zamowic tort kwiaty kupic alko i napoje ciasta w kosciele pozałatwiac te odpisy itd ale mam nadzieje ze bedzie ok a jak u Was przygotowania? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie, ze niewiele mamy załatwione, ale może ja przesadzam. Same oceńcie: -zarezerwowany kościół -nauki przedślubne zaliczone -sala -zespół -fotograf -wódka -zamówiona sukienka i bolerko -buty Aleksandra 25 - nas też czekają jeszcze spotkania z zespołem, żeby ustalić zabawy; ustalić menu w sali, zamówić ciasta, tort, już nie mówiąc o tym, że mój narzeczony nie ma czasu, żeby rozejrzeć się za garniturwm :( itd. No i całe papierkowe formalności jeszcze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! chyba wszystkie mamy takie wrazenie my juz pozalatwialismy: -menu -kamerzysta -fotograf -sala -zaproszenia juz w domu - tzreba bedzie tylko rozdac -nauki i dzien skupienia -suknia w szyciu -buty -tort i ciasta zamowione -manikiurzystka, fryzjer a i tak jeszcze sporo zostalo do tego remontujemy nasze mieszkanko i nie wiem jak sie wyrobimy :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-} Mam nadzieje ze wszystkie sie wyrobimy do tego czasu i wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik nie wiem czemu ale mam takie wrazenie jak bym to ja najbardziej sie tym wszystkim za mocno przejmowała tzn. nie mam wielkich stresów ale cały czsa mysle o tym czy zdazymy a jeszcze tyle przed nami ....... do usłyszenia papatki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandro 25 powiem ci ze ja tez mam takie wrazenie ze tylko ja sie pzrejmuje ze wszystko na mojej glowie Narzeczony ciagle mi mowi nie martw sie mamy czas...zdazymy ale chyba tylko ja sobie zdaje sparwe z faktu jak ten czas leci ale jedno wiem---> ze obojetnie jak wyjdzie to tego dnia nigdy nie zapomne i zawsze bedzie on dla mnie wyjatkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz: -sale -orkiestre -kucharza -fotografa -produkty do dekoracji -obrączki -suknia w szyciu -buty -wizażystke -samochod -wódkę teraz szukam reszty \"ubioru\" czyli pod suknie :) Bizuterii, zamawiamy zaproszenia. Potem kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - ja tez miałam takie wrażenie, że tylko ja się przejmuje, a mój narzeczony ma na wszystko czas. Chyba zrozumial, że tak naprawdę czas szybko upływa, kiedy w cukierni (dobra i stosunkowo tania) powiedzieli nam, że na sierpień już nie przyjmują zamówień!! Przed nami intensywny weekend w poszukiwaniu cukierni! i jeszcze kilka innych spraw chcemy przy okazji załatwić :) Chyba moje największe obawy, czy się wyrobimy wynikają z faktu, że musze dokończyć pisać pracę mgr, a ostatnio nie mam ani czasy ani weny :( anku31 - widzę, że sporo rzeczy już macie załatwionych :) My postanowiliśmy sami robić zaproszenia i jesteśmy w trakcie produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-} dziewczyny tak na dobra sprawe jest to najwazniejszy dzien w naszym zyciu i kazda z nas chce by był on bardzo wyjatkowy i dlatego te nerwy i roznego rodzaju stresy z tym zwiazane ale jak juz nadejdzie ten dzien to wszytko nie bedzie miało znaczenia czy kokardki na ławkach sa prosto itd, tylko wazne bedzie to ze w koncu staniemy sie małzenstwem i jednoscia :-} ale wykład zrobiłam hihihi ale taka jest prawda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już mamy prawie wszystko pozałatwiane oprócz...nauk,jeszcze nie ma garnituru,butów no i obrączek ale na to jest jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czym jest mój problem w porównaniu do tej dziewczyny:idzie za 6 msc.na wesela a nie ma sukienki:)buahahhahahahhahahahahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko a skąd jestes? moze ci pomoge? ja tez sie naszukalam pokrowców ładnych i tanich. Znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągam nas z trzeciej strony :) , coś widzę, że nie ma chętnych do pisania :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też 4-tego
Mamy wyznaczony termin i to wszystko. Zarezerwowana sala i mniej wiecej wiem, jakie chę obrączki. Nie mam zielonego pojęcia, jaką chcę sukienkę, buty, fryzurę. (Biżuterię napewno zrobię sobie sama). Nie wiem, co z dekoracją sali ani kościoła. Mam dopiero zarys tego, jak mają wyglądać zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam przygotowania?? ja też 4-tego - nie wiem, jak jest w Twoich okolicach, ale sierpień to oblegny termin, więc warto niektóre rzeczy załatwić troszkę wcześniej :) Do ślubu zostało już mniej niż 3msc, więc postanowiłam zrobić małe podsumowanie, co już mamy załatwione: -zarezerwowany kościół i organista -podpisany protokół -nauki przedślubne zaliczone -poradnia NPR jeszcze tylko 1 do zaliczenia -zaproszenia zrobione -sala -zespół -fotograf -kamerzysta -ciasta i tort zamówiony -wódka, szampan -zamówiona sukienka i bolerko -buty -rezerwacja pokoi dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz zostało 85 dni :) ale ten czas leci! ho ho! mam juz zaproszenia :) generalnie mamy juz wszystko pozałatwiane. Zostały detale ;) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już mamy najważniesze sprawy załatwione w związku z ceremonią , weselem i moim ubraniem, bo mój narzeczony nadal nie ma garnituru i jak narazie nie zanosi się, żeby miał czas pójść i coś pomierzyć. W związku z przygotowaniami ślubnymi zapisałam się do kosmetyczki, co by podreperowac stan mojej buźki :) Ostatnio jakoś czas mi szybko leci i z jednej strony to fajnie, bo bliżej ślubu, ale z drugiej strony mam jeszcze tą nieszczęsną pracę mgr na głowie. I gdzieś między tym ślubnym zamieszaniem wypadłoby się obronić, tylko trzeba ją najpierw skończyć pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle o buzi :) czytalam że swietny jest zabieg, ktory sie nazywa \"przed wielkim wyjsciem\". Ciekawe :) a robicie cos dla ciała? bo wiadomo, że suknia nie przykryje całych pleców, dekoltu i ramion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz słysze o tym zabiegu :) ja zapisałam się na oczyszczanie ultrdźwiękami, bo takiego tradycyjnego nie powinnam mieć robionego ze względu na tendencję do pękania naczynek. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo nigdy nie byłam na takim zabiegu :). Co do pleców i dekoltu to chyba co jakiś czas zrobię peeling i intensywne nawilżanie kremem powinno wystarczyć. Planuje kilka razy pójśc na solarium, żeby być równomiernie delikatnie opalona. I przed ślubem powtórzę chyba oczyszczanie i zafunduję sobie maseczkę z alg:) A jakie Wy macie plany pielęgnacji przedślubnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa Agnieszka
czesc wszystkiom ja tez ślubuje 4.08.2008r o godzinie 17:) i juz mamy wszystko przygotowane.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×