Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdusiaaaaaaaaaa

Ladny blond -jaka farba?

Polecane posty

Gość magdusiaaaaaaaaaa

hej dziewczyny mam wlosy farbowane na jasny blond a moje naturalne to sredni blond poleccie mi jakis ladny jasniutki blondzik, ktory nie wychodzi zolty. Moze byc popietaly,zloty czy bezowy:) .Mialam juz :10.1 helsinki recital, 101 garnier nutrisse .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaaaaaaaaaa
sprobuj 101 wyjdzie ladnie bezowo ale trzymaj na odroscie 40min a potem daj na 10-15 na reszcie owin folia.Napisz jaki ci wychodzi zolty mi nie wychodza zlote albo szukam jakiegos super odcienia:) te tez nie wychodza zolto: scandynavie,viking,hollywood,champagne z loreala i nie bedzie zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 color
ja polecam farbe GARNIAR 100 % color ultrajasny popielaty blond na odrostach potrzymaj 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
ja stosuję wella suny blondie czy jakoś tak i wychodzi śliczny, włosy miałam brąz i nie musiałam wogóle rozjaśniać, a wyszły na prawdę blond, bardzo naturalnie wyglądają i włosy się nie zniszczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madusiaaaaaaaaaaa
hej gibonka ale jaki odcien uzywasz z suny blone wella???masz naturalny braz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wyjsciowe to ciemny blond
scandynavie wyszly dosc dobre, hollywood zolte jak siki :-O teraz uzywam farb profesjonalnych Ce-Ce z palety blondow naturalnych platynowy i bardzo jasny (numery chyba 10 i 9 ale glowy nie daje ) na wodzie 12 na odrostach (razem 40 minut) i 9 na reszcie (20 minut) i mam wlosy jakie zawsze chcialam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondinka platynka
polecam Safie Ksiezycowy blask czy jakos tak, - 40 minut. Paletta - C10, platynowy blond. Wychodzą zajebiste odcienie, wiem bo kilka razy zaczeplialy mnie panie na ulicy pytajac o odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×