Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielb.pończoch

DLACZEGO DZISIEJSZE KOBIETY NIE CHCĄ NOSIĆ POŃCZOCH?

Polecane posty

ja miałam tej nocy b on bardzo chciał mnie w nich zobaczyć podobno wyglądałam cudownie że jeszcze tak ładnie nigdy że on aż nie może jak na nie patrzy śmieszyło mnie to trochę ale dla takich słów warto było założyć:) ja tam w nich niczego nie widzę takiego,ale on sie zachowywał jak...hmm:) git było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb. pończoch 35
Hej, Co z tym klubem wielbicielek pończoszek? Zakładamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, Takich dziewczyn/kobiet, które często i chętnie zakładają pończoszki jest w naszym kraju na prawdę mało. Niewiele kobiet, zwłaszcza tych młodych, nosi pończoszki. Tylko prawdziwe kobiety je noszą! To prawda, że nasze warunki klimatyczne nie pozwalają na ciągłe noszenie pończoch, ale przecież jest kilka miesięcy, w ktorych można z powodzeniem zakładać pończoszki i pupcia nie zmarznie. DLACZEGO KOBIETY NIE CHCĄ NOSIC POŃCZOSZEK, TYKO UPARŁY SIĘ TAK NA TE RAJSTOPY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WARKOCZ KOMETY Masz rację, pończoszki do paska są super seksowne i kobieta w nich wygląda szałowo. Szkoda tyko, że zakładasz je wyłacznie do łóżka. A można zapytać kto namówił Cię do noszenia pończoszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
jestem za klubem odn. wielbicieli pończoszek !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy rzut oka nie widać ale jak sie odpowiednio postarać to można zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
hehe no tak, zdjąc spodnie albo podciągnąć spódniczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie ma innego sposobu, aby przekonać się czy kobieta w danej chwili ma na sobie pończoszki czy rajstopki, jak tylko zajrzeć pod spódniczkę. Ale to w normalnych warunkach nie jest możliwe. Więc niestety patrząc jedynie na kobiece nogi od kolana w dół nie ma najmniejszych szans, aby rozpozać czy pani jest pończoszanką, czy rastopowiczanką. Jedan w dlalszym ciągu nie dam się przekonać to twierdzenia, że wiele kobiet w naszym kraju nosi pończoszki. Tych, które noszą pończoszki, nie tylko od wielkiego święta, jest na prawdę bardzo mało. POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PANIE NOSZĄCE POŃCZOSZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrowionka. Ja noszę pończochy bo lubię, i mój mąż też lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ktos.
nosza kobietki ponczoszki -moja byla dziewczyna nosila -moja zona nosi -zona mowi ze jej kolezanki nosza -moje kolezanki ze szkoly tez nosily oczywiscie nie zawsze bo ponoc w zimie do spodniczki cieplej w tyleczek w rajtkach a i do spodni tez raczej nie zakladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
ale teraz jak jest ciepło to raczej kabaretki noszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ktos.
kabaretki to tez ponczochy a ja nawet wole kabaretki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×