Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 1980.

atrakcje weselne

Polecane posty

Gość 1980.

Czesc dziewczyny,czy ktoras z was miala lub bedzie miala jakies atrakcje na weselu,ktore umila zabawe gosciom np.spotkalam sie zwynajmowaniem kabaretow,magikow,organizowaniem pokazow sztucznych ogni,profesjonalnych pokazow tanecznych itd.Macie jakies inne ciekawe pomysly? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha wiocha wiocha
ciagle to musze powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkussssssss///
schowaj se gołego faceta w torcie.........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
nie chodzilo mi o zabawy tylko jakies inne atrakcje na poziomie.nie uwazam ze profesjonalny pokaz tanca jest wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha wiocha wiocha
to jest robienie cyrku z własnego slubu ktos kiedyś na kafe napisał pewne spostrzerzenie które bardzo mi sie spodobało - ze chyba Ci co najbardziej sie kochają maja najcichsze i najskromniejsze sluby a te wszystkie związki przypieczetowane welka feta rozlatują sie z hukiem po kilku m-cach ale chcesz mieć cyrk to może zaproś klauna i małpy, będzie stylistyka w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
bardzo konstruktywny wniosek :-( lepiej zeby goscie poumierali z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha wiocha wiocha
nie znam nikogo kto by umarł z nudów przy dobrym jedzonku, napojach i muzyce ale to nie wystarczy nie? musi być feta na 102, a co niech widzą i zielenieją z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanticaaa
wiocha, wiocha!!! popieram Cie jak najbardziej/1!!! i teój wniosek jest bardzo trafny. Wszyscy sie przejmują oprawą. Widzę jak koleżanki mówiąc o zaproszeniach, jedzeniu, zespole....gubia gdzieś uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam że im
większa pompa na weselu -tym wiekszyłomot przy rozwodzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaoke :) Można ustalić to z zespołem i niekoniecznie trzeba mieć rzutnik :) Chętny dostanie tekst, mikrofon i będzie miał okazję zaistnieć wokalnie na większej scenie, niż podłoga w łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha wiocha wiocha
powiem ci, ze jak czytam wiekszasc problemow jakie tu sie porusza to dziwię się na jakiej planecie zyjemy mimo, ze slubne uniesienia mam juz za sobą udało mi sie przez to przejśc bez pytania wszystkich naokoło o nastepujące rzeczy: - jakie ponczochy - jakie buty - gdzie goscie kłada koperty - ile gośc powinien dać, aby go szanować -kto placi za bukiet -czy suknie beza uniemozliwia ruch i np. sikanie - czy w pcimiu dolnym na targu mozna kupic fajne welony - ktora suknia lewa czy prawa? - sex po spowiedzi czy spowiedz po sexie -jestem gruba, nie wiem czy wejde w gorset -czy zaprosic glupia kuzynkę -co dac rodzicom w podzięce Wiekszośc problmów w ogole nie przyszła mi do glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak inni
ale byłam 2 tyg temu na weselu, było dużo tzw"atrakcji"-jakiś wystep muzyczno-taneczny itp...dla mnie to były okropne nudy...nie mogłam sie doczekać końca i tego aby w końcu puścili muzykę można było tańczyć.Zresztą zauważyłam że większość z obecnych tam gości miało ochote poprostu sie wytańczyć, a niestety jak sie ludzie w tańcu rozkręcali to robiono przerwę na jakieś tam zabawy, konkursy, wystepy-mnie to strasznie wkurzalo.Oczywiście też to jest potrzebne ale z umiarem!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiocha wiocha koffam cie ;) trafiasz w samiutenkie sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam że im
teraz doceniamy z mężem to ,że sami zrobiliśmy sobie przyjęcie w maleńkiej kafejce nad morzem -bo tam akurat mieszkamy -nasze mamy pomogły nam w kuchni -kolega za darmoche sfilmował całe zajście -drugi kolega zawiózł do kościoła -sami na to zarobiliśmy Nie wiem jak dla kogo ale mnie szkoda byłoby wywalać kase na jakies fety a za zaoszczędzone pieniadze i te ,które i tak dostaliśmy w prezencie kupiliśmy fajne meble .Wesele było na 35 osób !!! ale było suuuuper wszyscy wspominali długo -bo liczy się atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie będzie takich atrakcji, ale spotkałam się z weselem, na którym był zorganizowany pokaz magika. Fajne urozmaicenie wesela, nie widziałam, żeby ktokolwiek nudził się to oglądając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na- rzecz-Ona
ja w zasadzie też pozbywam się wszelkich zabaw, bo to dla mnie mało ciekawe, i więszość ludzi potem czuje się zmuszana do zabaw typu latanie naokoło krzesełek.. Mnie raz takzmusili na weselu i byłamokropnie wściekła, zmęczona, a inni mieli ubaw jak niezgrabnie biegnę w swoich szpilkach.. porażka.. :o Ale na przykład spotkałam się z czymś takim, że był wynajęty rysownik i tobił chetnym gościom karykatury. Siedział sobie cichutko gdzieś w kącie, a gościom robił fajne karykatury, które panstwo młodzi potem podpisywali wraz z podziękowaniem na przybycie. To było całkiem sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu postaw na fajerwerki? TEż mielismy je na weselu, puszczane przez sąsiada, ale były piękne. Kupiliśmyje w hurtowni w www.pol-expance.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Powiem tak:) Wesele jest po to by zaproszeni przez nas goście bawili się i:)weselili.W nie których kręgach próbuje się" stosowanie atrakcji"weselnych jak np.pokaz barmański i inne,które zajmują trochę czasu, w którym nie ma tańców,rozmów pomiędzy gośćmi itd.Spotyka się takie opinie,że ktoś powie,przyszedłem się zabawić,a występy mnie nie interesują,po co te oczepiny,czego tak krótko grają..Wszystko jest o'key gdy przebiega krótko i zwięźle,z wyłączeniem części tanecznych gdzie goście szaleją:)i chcą tego zawsze :)dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena760
Ja miałam pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Bardzo fajna oryginalna atrakcja. Gościom jak i nam bardzo podobał się występ. Dawid dobrał odpowiednią muzykę i rekwizyty. Było super. Tutaj namiary http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtunnia
Nie wiem czy dla gości, ale dla nas duża atrakcji był suchy lód podczas pierwszego tańca. Na nagraniu wygląda, jakbyśmy unosili się w chmurach. Polecam wszystkim młodym parom, a w szczególności tym, którym mylą się kroki w tańcu ;) My zamawialiśmy lód ze stronki:https://elod.pl/ a nasz DJ zajął sie resztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie musisz przynajmniej Zenka zamówić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczną atrakcją jest pokaz barmański z wykorzystaniem ciekłego azotu dla lepszego efektu. Do zorganizowania takiego pokazu mogą się przydać specjalne pojemniki ze sklepu https://cryogen.pl/. Takie pokazy zawsze robią wrażenie na gościach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×