Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fatyga26

czy tylko ja mam hemoroidy?????

Polecane posty

Gość fatyga26

jestem w 9 miesiacu i sobie nie radze juz... zadna z was nie miala hemoroidow??? boze chyba jestem jakas wybrakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. To podobno częsty objaw w ciąży. A, że mój mąż ma zawsze gorsze objawy ode mnie to w ostatniej ciąży przeszedł i hemoroidy:P Podobno okropny ból, więc współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1213
Dalciebie jednej firmy farmaceutyczne nie stworzylyby tylu specyfikow przeciwko hemor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatyga26
o kurcze:( a myslalam ze jestem wybrana:D ale tak powaznie to z tego co widze na kafe niewiele jest dzieczyn z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja miałam trzy lata temu opercyjnie usuniete hemoroidy.Po obecnej ciąży mam ten problem znowu,ale chyba nie az taki by znow operacja.Brrrrrrrrrrrrrrrr:D Stosuje posterisan,karmie piersią.ból okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam i nadal mam
czasem dokuczaja raz do roku stosuje HEMOROL czopki powiem ci ze oj wiele osob je ma...zeby nie sklamac pewnie pol na pol to przypadlosc tych ktorzy maja z zaparciami i wyproznianiem sie w ciazy oczywiscie to sie nasila bo kiszka stolocowa zostaje troche przyduszona przez plod no i oczywiscie siedzacy tryb zycia tez nie sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo duzo kobiet w ciazy i po porodzie ma hemoroidy tylko nie mowia o tym.Ja urodzi.łam 2,5miesiaca temu i do dzis boje sie chodzic do toalety no koszmar przezywam kupiłam w aptece czopki gliceryniwe przynosza ulge ale z wyproznieniem juz tak nie ciagnie.A wiadomo jak sie nie cisnie to hemoroidy tak nie w ychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatyga26
ja 2 lata temu mialam zakladane na hemoroidy gumki barrona( nie wiem czy dobrze napisalam)... bylo lepiej... w zasadzie to calkiem dobrze.. ale 9 miesiecy ciazy chyba zrobilo swoje;/ i najlepsze ze teraz juz nie tylko mam wewnetrzne ale tez zeewnetrzne chyba.. i wydaje mi sie ze tez czeka mnie operacja kaciu c napisz prosze czy robilas operacje w prywatnej klinice czy szpitalu panstwowym, czy cos placilas? ( jesli tak to ile), czy bardzo bolalo? czy teraz sa slady? czy dlugo trzeba lezec w szpitalu?? przepraszam za ten nawal pytan.. ale bardzo mnie to ciekawi.. a co do posterisanu to mi juz nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindziaaa
mnie tez spotkala ta watpliwa "przyjemnosc" hemoroidy "wykoczyly" u mnie w 7 mies ciazy gin kazal kupic posterisan, mi pomogl kazal wiecej sie ruszac i mniej siedziec na 4 literach i po 3 dniach stosowania jak reka odjal a juz sama siedzien nie moglam i jak chodzilam ciagle wszystko mokre... bleee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatygo operował mnie \"mój\" chirurg proktolog,ktory jest ordynatorem w panstwowym szpitalu.Cudowny ciepły człowiek,niestety aktualnie po wylewie:( Nie chciał zadnych pieniedzy,dałam mu tak sama od siebie małe podziekowanie.operacja nie bolala,bo byla w zniczuleniu od pasa w dół.po operacji tydzien cierpienia(gorsze było przed),bo wiesz ja oprocz hem. mialam jeszcze szczeline odbytu-peknieta sluzowke odbytu-tez to wycial.Ale za to potem przez trzy lata nie mogłam nacieszyc sie stringami:D W maju 2006 zaszlam w ciaze,w styczniu urodzil sie Kuba,a ja znow cierpie.Moglabym pojsc do szpitala na zabieg,ale karmie piersia,a synek jest nawazniejszy.Jednak czasem z bolu chodze po scianach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasiadówki z kory dębu
mnie pomogły najbardziej,w czasie ciąży i po porodzie.Pamietam jednak że krocze już nie bolało bo sie zagoiło,a hemoroidy tak bolały że przy łóżeczku ustać nie mogłam.Żadne czopki nie pomogły tak jak napar z kory dębu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to wygladaa
jak wygladaja hemoroidy? nie jestem pewna czy to mam czy to cos innego, bo nie boli... jak to wlasciwie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie hemoroidy wcale nie bola tylko czasem bardzo zadko zakrwawia nie mocno ostatnio jak sie zenerwowalm to tak sie stalo a widze malutki splot zylek w jednym miejscu. Mam creczke pol roku lekarz powiedzial ze sie same wchlona ale nie wiem czy nie brac czokow zadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbe
Hej Mi hemoroid jeden pojawił się w 9 misiącu ciąży, lekarz kazał mi stosować czopki i powidział, że po porodzie będzie gorzej.... miał rację. Po porodzie było ich iklka a jeden wielkości śliwki. Znowu stosowałam te same czopki i łykałam tabletki, ale nic nie pomagało. No i właśnie gdzies w kafeterii przeczyłam o miodzie i rewelacja!!! W dwa tygodnie śladu nie ma :) Biorę na wacik pół łyżeczki miodu przykładam na \"to paskudztwo\" i zmieniam 3 razy dziennie, nie wiem jaki miód mam w domu, ale wiem, że to rzeczywiście jest skuteczne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×