Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Zaczynam fiksować - potrzebuję kontaktu z ludzmi !!!

Polecane posty

Mieszkam w Anglii wraz z moim narzeczonym, juz tak prawie rok. Dom - praca, praca - dom. Mijamy sie ze zmianami z moim Miskiem, tez nie mamy czasu dla siebie. Potrzebuje kontaktu z ludzmi, moze ktos jest w podobnej sytuacji ? a moze jest ktos z angli z Hrabstwa dorset ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
ale my pracujemy razem tak czy owak mozna ocipiec mam dosyc tez potrzebuje ludzi NORMALNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie zmienic pracke i pracow3ac razem z nim czekam na telefon jest juz coraz blizej bo poki co pracuje z samymi angolami... nawet po ludzku pogadac sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
ja nie mam z kim wyjsc na piwo , razem nie mamy z kim wyjsc ! znajomi z pracy to sami debile , kiedy tylko natrafi sie wolna chwila pija do nieprzytomnosci i tylko to sie liczy dla nich nie mam z kim isc na zakupy , jak kupowalam suknie slubna nie mial mi kto doradzic :O z facetem tak do kitu sie chodzi na zakupy bo on sie tym szybko nudzi i chce isc do domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
nala moze Luton ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio gadam z kwiatkami o fotosyntezie :D te angielskie sa bardzo rozmowne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
pod Londynem :) ja to wogole w innej czesci jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca zaj
ja niesttey nie jestem w zadnym hrabstwie, ale dziś mialam romozwę do pracy i....tez fiksuję jak nie jestem miedzy ludzmi... łącze się z Tobą w bólu :(🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...nie, no domyslalam sie ze pod gdzies :) ale nie za bardzo znam te wszystkie dziury naookolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×