Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość graża11
Słyszeliście może o portalu rekomenduj.to , dostajesz z tamtąd darmowe próbki kosmetyków do przetestowania i zaopiniowania ich . Teraz mają być kosmetyki do pielęgnacji twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam na wyprzedazy maslo apeteizing body bielendy o smaku wanilia i pistacja :) nie myslalam ze polski producent moze miec tak dobre kosmetyki! maslo slicznie pachnie i swietnie nawilza! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alicji z lasu
Ja mogę polecić te dwa produkty. Krem nawilżający jest świetny. Poleciła mi go pielęgniarka środowiskowa. Przychodziła do nas i zawsze miała takie suche dłonie.Wstyd jej było przed nami. Kiedyś przyszła do małego i miała takie ładne dłonie! Sama to zauważyłam i się jej spytałam. Mówiła ze dostała ten krem od przedstawicielki tej firmy. Pomyślałam,ze pewnie reklamę chciała sobie zrobić... i udało sie jej , bo sama zaczęłam korzystać i polecać. No ja juz musiałam sobie kupić :P ale cena nie jest odstraszająca. Wystarczy poszukać taniej apteki. SKARB MATKI Krem Nawilżający 75ml Ta oliwka mi wpadła w oko jak robiłam zakupy z kremem nawilżającym. O wiele lepsza od tych co są na rynku. Ja korzystam z tej oliwki zawsze po kąpieli i mam miła skore. Wiadomo,ze nasze ciała sa inne i nie zawsze co dobre dla mnie jest dobre dla autorki wątku. Ale nie spotkałam sie ze złymi opiniami o tej oliwce. SKARB MATKI Oliwka dla dzieci i niemowląt w żelu 125ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alicji z lasu
@klaudyn_ka moja ciotka pracuje w takiej firmie gdzie zaopatruja sklepu w USA w Polskie towary i tam Zaja, Blenda,Skarb matki itp są rozchwytywane. My sie np. J&J podniecamy a Oni naszymi Polskimi produktami. I czym mniej składników tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne jest teraz forum nieczytelne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja walczę permanentnie z moją suchą skórą, wszystko pomaga mi chwilowo nawet balsamy w wyższej półki są do niczego, znalazłam balsam w świecy tzn poleciła mi znajoma kosmetyczka bo podobno pod wpływem ciepła otwiera się skóra i przez to mocniej nawilży no i jest Eco a to tez ważne. Ciekawa forma bo wygląda jak świeczka, podpala się i polewa na ciało. Tylko nie wiem czy faktycznie nawilża czy ti kolejny bajer mam już dosyć testowania i wyrzucania do kosza kolejnych produktów. Jeśli któraś z Was to używała to dajcie mi proszę znać podaje link to facebook żebyście wiedziały o czym mówię https://pl-pl.facebook.com/pages/Est-La-Chaleur/1491535994392453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyswajasz prawidlowo wit. A, E z pozywienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny bajer, w dodatku strasznie drogi. To jest zwykłe masło shea z olejem kokosowym, które za 1/5 (albo i mniej) tej ceny kupisz w wielu sklepach online (a pewnie nie tylko, ja kupuję w necie), nabierasz z pudełka, rozgrzewasz w dłoniach i masz dokładnie to samo plus grubszy portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa ma suchą skórę, często się przesusza nawet. Ona stosuje nałogowo Balsam w czerwonej tubie z Garniera, smaruje się nim 2razy dziennie. Jej zdaniem jest widoczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawka8
W moim przypadku sprawdza się balsam do ciała z avokado z HB. Kosmetyk ziołowy- doskonale nawilża skórę. Jest to pierwszy balsam, którego zakupu nie żałuję. Jest wart swojej ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei uwielbiam Lichtenę - ich kosmetyki świetnie nawilżają, są bardzo tłuste - używam ich na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam krem ELKOS, znajdziesz go tutaj www.razem.net/p/64 a jeśli to nie pomoże to na pewno trzeba udać się do dermatologa bo być może problem tkwi glębiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja walczę z suchymi łokciami i kolanami ze względu na chorobę tarczycy wypróbowałam chyba wszystkie kremy z drogerii, mnóstwo jakiś specyfików z apteki i wreszcie znalazłam krem nawilżający nie na 5 minut a na cały dzień :) colostrigen innowatio, posiada mleko klaczy – dzięki temu składnikowi od razu widać efekt regeneracji, odbudowy i nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corra
Mi najbardziej pomaga oliwka do ciała od Korany. Bardzo szybko i skutecznie nawilża i wygładza skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza SouthGirl
A ja właśnie zakupiłam szeroko zachwalany i reklamowany balsam Neutrogena Elasticity Boost - i to najgorszy balsam jaki miałam w życiu!! Okropny zapach, jakiś taki alkoholowy i duszący, ale najgorsze jest to że wcale się nie wchłania, mimo zapewnień innych użytkowniczek i producenta że wchłania się momentalnie - o nienie, moja skóra klei się po nim a minęła już ponad godzina od posmarowania, i pozostawia taką tępą warstwę na skórze. Moja skóra bez tego balsamu jest gładsza i miększa niż po nim. Z tym balsamem czuję jakbym miała spocone ręce, takie mokre i tępe. Coś obrzydliwego. Odradzam i nie kupię nigdy więcej nic z Neutrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w wakacje skóra na całym ciele wyschła mi po opalaniu. Bardzo czesto leżałam na piasku lub kamieniach, moze dlatego jest teraz tak podrażniona, sama nie wiem. W kazdym razie zaopatrzyłam się we wszystkie mozliwe kosmetyki i będę testować ich skutecznośc. Na pierwszy rzut idzie balsam do ciała z Farmony - http://farmona.pl/promowane-produkty/balsamy-do-ciala-pl/, zobaczymy, czy to coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melisei , co ty za GÓÓÓÓWNO reklamujesz??? :o Skład: Aqua, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Calendula officinalis Oil, Oenothera Biennis Oil, Achillea Millefolium Oil, Triethanolamine, Ethylparaben. Przecież to woda z parafiną, za darmo bym tego na skórę nie nakładała!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na bardzo suchą skórę najlepiej sprawdził się olej kokosowy. Można też spróbować masło shea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomaga emulsja do ciała Latopic, która nie tylko głęboko nawilża, delikatnie natłuszcza ale tez regeneruje naskórek, pozostawia na skórze filtr, który zabezpiecza przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Skóra tak szybko sie nie wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balsam cetaphil (apteka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo masło shea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetaphil i Latopic to emolienty, które mają zastosowanie przy skórach z problemami dermatologicznymi. Sucha skóra nie oznacza chorej skóry. Wbrew pozorom suchej skóry się nie natłuszcza tylko nawilża i odżywia. Spróbuj może łykać witaminę D, a do ciała polecam balsam z wiesiołkiem Gal, który kupisz w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak najlepiej dbać o skórę? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! Ucząc się w naszej szkole nie ponosisz żadnych opłat! Nie zaskoczą Cię ukryte koszty. Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam jedwabiu do ciała z oeparola. Nawilża i szybko sie wchłania. Mozna szybko nałozyc ubranie co bardzo sie liczy gdy rano bierzemy prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka3
Lolka27 - to w jakiej jest postaci? Krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a gdzie mogę kupić ten jedwab z oeparolu, bo powiem ze brzmi nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×