Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość gość
Najlepszym balsamem do bardzo suchej skóry jest balsam z miodem manuka 250+, nawilża, odżywia i regeneruję skórę, szybko się wchłania to najlepsze lekarstwo do przesuszonej wręcz łuszczącej skóry, on uratował moją skórę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLolita
Świetny jest balsam Elodermu do kupienia w aptece nawilża i regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankakj
Zamiast balsamu uzywam suchego olejku arganowego z masłem shea i z ekstraktem z migdałów http://www.le-petit-marseillais.pl/ Nie maże się, łatwo wchłania i fajnie pachnie. Kilka aplikacji rozwiązalo mi na razie problem suchej i swędzącej skory na łydkach, zawsze mam tak po zimie. Olejek jest wydajny, opakowanie starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia takim strzałem w 10tkę jesli chodzi o balsam na pewno moze byc La Roche-Posay Lipikar Lait. Polecam, zwlaszcza jesli naprawdę macie bardzo delikatną i wrażliwą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardunia
Ja polecam zestaw żel do mycia i balsam Elodermu można kupić w aptece odkąd go używam nie mam już problemu z suchą i swędzącą skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do takiej zwyklej skory dobry jest balsam z dove taki kwiatowy, on utrzymuje rownowage skory. Natomiast jesli skora juz jest przesuszona to super sprawdzaja sie olejki z bielendy, ja mam z tropikalnych olejek kokosowy i naprawde super nawilza (nie natluszcza) skore, aje jej ukojenie i pozostawia ladny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenekułka
Dla mnie najlepszy jest Eloderm kupuję w aptece kosztuje w granicach 15zł super nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj koncentrat cynamonowo-jabłkowy. Fajnie nawilża skórę i daje efekty takiego ukojenia jak masz bardzo sucha. Polceam tego typu specyfiki od nich https://www.seol-cosmetics.pl/balsamy dobre ceny tu na nie mają. Nie ma problemu z dostawą. Warto się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja skóra to po zwykłym balsamie nawet mocno nawilżającym po paru godzinach znowu jest sucha i to tak że wręcz swędzi. Dopiero jak sobie w aptece kupiłam https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ i go regularnie używam to widzę ogromną poprawę. Takie dermokosmetyki są o wiele bardziej skuteczne niż takie drogeryjne. Na prawdę różnica ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz suchą skórę to polecam Ci kupować kosmetyki apteczne, ja najczęściej robię tu zamówienie: https://www.apteka-melissa.pl/ bo mają szeroki wybór, a za przesyłkę płacić nie muszę bo odbieram w ich stacjonarnym punkcie. A jeśli chodzi o balsam, to mi najbardziej odpowiada ten z biodermy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Moim zdaniem najlepszy z najlepszych jest botame, zamawiam zawsze kilka opakowań z DOZ, dzięki temu mam darmową dostawę a paczka na drugi dzień jeśli rano zamówię jest u mnie, max dwa dni to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pertise
Żel z aloesem Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bambino krem w plastikowym pudełku ten bez cynku (z cynkiem jest metalowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaAlina

Ja mam bardzo suchą skórę i niestety taką z tendencją po pojawiania się plam (niestety). Używam balsamu Egzomega, jest to balsam nawilżająco-zmiękczający. Muszę przyznać, że jest super. Po pierwsze nie zawiera w sobie żadnych sztucznych dodatków, które mogą powodować uczulenie, swędzenie itd. Dobrze się rozprowadza, wchłania. Dla mnie to najważniejsze zalety, dzięki którym nie wrócę już do typowo marketowych balsamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam bardzo suchą skórę, bardzo fajne mają Masełko w Bielendzie z tej wegańskiej serii Vegan Muesli. Idealnie mi nawilza ciało, skóra jest delikatna , miła w dotyku. Zawiera pszenicę, owiec i mleczko kokosowe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje tylko naturalne produkty  i sa to produkty od Orientany, maja bardzo naturalne sklady, sa wydajne i przepieknie pachna czy to olejki, masla czy balsamy. Jesli chodzi o sucha skore to u mnie najlepiej sprawdzily sie maska, super natluszczaja skore i odzywiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balsam kokosowy z masłem mango Pahwash

do skóry suchej, mało gładkiej i wymagającej nawilżenia jest bezkonkurencyjny

Mozna spokojnie nawet w ciazy stosować i przy cerze z problemami - trądziiem czy łuszczycą bo też pomaga to wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda ma spoko linię Beauty Milky, do suchej skóry używam mleczko kokosowe właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubie kosmetyki z Bielendy. Polska marka ,znana, lubiana i maja takie dobre kosmetyki, nawet wegańskie, naturalne. Super. Do ciała to mam od nich balsam z wegańskiej linii Vegan smoothie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to preferuję wyłącznie naturalne produkty 🙂 na przykłąd masło do ciała kokosowe dobrze się u mnie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bardzo suchą skórę drogeryjne kosmetyki nie pomogą :/ mnie dermatolog poleciła balsam do ciała Dexeryl (kupuję w aptece) i stosuję, gdy skóra jest mocno przesuszona (czasem potrafię pisać paznokciami na łydkach i białe ślady zostają na kilka minut). Na co dzień używam maseł do ciała z Organique, bo są lekkie, ale odżywcze i mają różne zapachy, więc mogę sobie wybierać na co akurat mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosuję balsam do skóry suchej, wrażliwej, z Solverx. Ma bardzo dobry, naturalny skład (mieszanka różnych olejów - a mimo to bardzo fajnie się wchłania). Nie tylko nawilża, ale też łagodzi podrażnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×