Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paczis

POLSKA piosenka na pierwszy taniec!!!

Polecane posty

Gość paczis

Hej wszystkim! Ma ktoś jakiś pomysł na piosenkę do pierwszego tańca? Tylko chodzi mi o POLSKĄ piosenkę. Myślałam o: KOŁYSANKA sumptuastic lub PO PROSTU MIŁOŚĆ Rh+ ale jestem otwarta na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam magme
"to jest milosc to ciała są dwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam magme
albo bym wziela kosta yoriadisa "tak kochac tylko ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja mama
"przetanczyc z toba chce cała noc-anna jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
# Bo jesteś ty ................................Krzysztof Krawczyk # Być z Tobą..................................Bajm # Całe życie czekam na ciebie............Mietek Szcześniak # Chcę tu zostać............................Farba # Czekasz na tę jedną chwilę............Seweryn Krajewski # Czerwona jarzębina.....................n/n # Jesteś blisko mnie........................Kukulska / Piasek # Jeśli tylko chcesz........................Paweł Kukiz / Jan Borysewicz # Kocha się raz.............................Irena Jarocka Kołysanka....................................Sumptuastic # Moje jedyne marzenie...................Anna Jantar # Moje jedyne marzenie...................Natalia Kukulska # Mój..........................................Goya # Niebieska piosenka.......................Grzegorz Tomczak # Niebo z moich stron......................Czerwone Gitary # Niecierpliwi................................Robert Chojnacki / Piasek # Noce i dnie..................................Halina Kunicka Oczarowanie.................................Zbigniew Wodecki Piosenka spod welonu......................Irena Jarocka Prócz ciebie nic.............................Kayah / Kiliański Tylko mnie kochaj...........................Goya Weselne preludium..........................Krzysztof Krawczyk # Wszystkie chwile.........................Magma # Z kimś takim jak ty.......................Kindla # Zabiorę cię.................................Kancelarya # Zakochani..................................Natalia Kukulska # Zawsze tam gdzie ty.....................Lady Pank # Z każdym twym oddechem...............Stachursky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak podala powyzej Wedding_Planner dodalabym jeszcze E. Gorniak - Niesmiertelni Bajm - Milosc to taki dar Kancelaria - Zabiore Cie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz grelewicz-zawsze bede kochal cie kindla -z kims takim jak ty stachursky-zawsze razem wielka milosc-seweryn krajewski krzysztof krawczyk -bp jestes ty , Farba -chche tu zostac just5-gdzie nie ma roz (narazie tylko to przychodzi mi do glowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina______
a co powiecie na ,,mury runą'' Kaczmarskiego? ja to właśnie sobie upatrzyłam na pierwszą piosenke i powiem wam że bede prosiła orkiestre by zagrali mi to jeszcze kilka razy w nocy :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka83
a dlaczego akurat polska??? jakis patriotyczny gest w dobie panowania Kaczynskich:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubkowo
mury ? no nieźle; może pójść tym tropem i zażyczyc sobie "serce w plecaku" albo "legiony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczis
Polska bo chcę rozumieć co mi śpiwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Winda do nieba\'\' tez jest polska, ale gdyby ktos w sluchal sie w slowa jej, to by wiedzial ze ona nie nadaje sie na wesele, bo spiewa dziewczyna ze teskni do innego mezczyzny. Wiec jesli ktos mowi,ze ma byc koniecznie polska bo wszyscy ja rozumieja.... to by tyle lat nie grali \'\'Winda do nieba\'\'..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteś Ty - K. Krawczyk Do zakochania jeden krok - A.Dąbrowski Im więcej Ciebie - Natalia Kukulska Jej portret - B. Mec Małe tęsknoty - K. Prońko Nie liczę godzin i lat - A. Rybiński Niecierpliwi - R. Chojnacki Niewiele Ci mogę dać - Perfect Pamiętam Ciebie z tamtych lat - K. Krawczyk Piosenka księżycowa - Varius Manx Pogoda ducha - H. Banaszak Prócz Ciebie nikt - K.Kiljański&Kayah Przetańczyć z Tobą całą noc - A. Jantar Przeżyłam z tobą tyle lat - K.Giżowska Trudno tak - E. Bartosiewicz i K. Krawczyk Wielka miłość - S. Krajewski Wspomnienie - Cz. Niemen Wszyscy chcą kochać - M. Rodowicz Z tobą chcę oglądać świat - Z.Wodecki/Z.Sośnicka Zabiorę Cię właśnie tam - Kancelarya Zawsze z Tobą chciałbym być - Ich Troje Nie wszystkich piosenek znam tekst, więc nie wiem na 100%, czy się nadają, ale melodie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niespodobać się coniektórym ale my mamy Elvisa Presleya \"only you\" taka przytulanka z bardzo znaczącym tytułem - dla mojego kochanego ślicznego \"tylko ty\" :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i przepraszam że w tytule napisane jest \"POLSKA piosenka na pierwszy taniec!!! \" a ja pisze o anglojęzycznej ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) # Angels....................................................Robbie Williams # Anyone Of Us ..........................................Gareth Gates # Bed Of Roses............................................Bon Jovi # Because You Loved Me...............................Celine Dion # Carrie....................................................Europe # Dance Me To The End Of Love.......................Leonard Cohen # Don\'t Wanna Miss A Thing.............................Aerosmith # Dziewczyna o perłowych włosach...................Omega # Eternal Flame...........................................The Bangles # Evergreen...............................................Barbra Streisand # Every Breath You Take...............................The Police # Falling In Love With You..............................Elvis Presley # Fascination.............................................Nat King Cole # Feels Like Heaven.....................................Fiction Factory # From This Monent.....................................Shania Twain # Heaven..................................................Bryan Adams # How Do I Live..........................................LeAnn Rimes # How Deep Is Your Love...............................Bee Gees # Hungry Eyes............................................Eric Carmen # I Believe I Can Fly......................................R Kelly # I Just Called To Say I Love You......................Stevie Wonder # I\'ll Stand By You........................................The Pretenders # I Want To Know What Love Is........................Foreigner # I Will Always Love You.................................Whitney Houston # Love Is All Around.......................................Wet Wet Wet # Nothing Compares 2 U..................................Sinead O\'Connor # Nothing Else Matters...................................Metallica # Nothing\'s Gonna Change My Love For You..........Glenn Madeiros # Promise me................................................Beverly Craven # Power Of Love...........................................Jennifer Rush # Right Here Waiting......................................Richard Marx # She\'s The One.............................................Robbie Williams # Take My Breath Away...................................Berlin # That\'s Another Song ....................................Brian White # Time Of My Life..........................................Bill Medley / Jennifer Warnes # Truly Madly Deeply......................................Savage Garden # Unchained Melody.......................................Righteous Brothers # Unforgettable............................................Nat King Cole # When I Fall In Love......................................Nat King Cole # Without You..............................................Mariah Carey # Wonderful World.........................................Louis Armstrong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepanik Kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam LADY PANK - zawsze tam gdzie ty i było super, jeszcze u nikogo nie słyszałam tej piosenki, ciagle tylko oklepana winda do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoweczka
my chcemy RH+ po prostu miłosc tylko slowa troszke zmienimy bo w 3 zwrotce takie sa nie za bardzo - o rozstaniu... ale melodia i slowa refrenu sa super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakrum
a ,,moje sakrum,,?nie jesten pewna kto to wykonuje,ale słowa,zwłaszcza ref pasuja świetnie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzut pomidorem
Taaak, "Winda do nieba" (2+1) jest szczególnie odpowiednia na tą chwilę. Szczególnie fragment: "...Mój piękny panie ja go nie kocham, taka jest prawda Pan główną rolę gra w każdym śnie Ale dziewczyna przez świat nie może iść całkiem sama Życie jest życiem pan przecież wie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Piotr Rubik Psalm 128 z albumu Psałterz wrzesniowy. Fajnie sie zaczyna - żono moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukiz i Piersi - \"Rodzina słowem silna\" Tylko glany załóżcie, inaczej nie da się tego tańczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek9
A mi siępodoba B. Bartelik "Sen na pogodne dni" albo Skaldów "Wierniejsza od marzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie Marsz Dabrowskiego
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie Mazurek Dabrowskiego
sooooooorrrrrrrrrrrrrry :o wiecie o co kaman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooo..prooosze was...
Farba? Sumptuastic? Stachurski? Ich TRoje? etc...? Straszną wiochę cchecie ze swoich wesel zrobic....?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×