Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

superpromocja

jakie spodnie nosilyscie w ciąży?

Polecane posty

moja siostra jest w 5. miesiacu ciazy i ma maly brzuszek ale pani ginekolog kazala jej juz kupic spodnie ciazowe.Jakie najlepsze na lato? (dzinsy odpadają). Czy nosilyscie te z taka szeroka jakby guma na brzuszku? wygodne to jest? nie uciska? Czy moze lepiej jakies niskie biodrowki?.. Ona jest drobnej budowy nosi rozmiar 36 - jezeli to ma jakies znaczenie w ogole.. dzieki :) poradzcie co najlepiej kupic Aha- i nosilyscie moze te pasy ciazowe- takie, ktore sie zaklada na wierzch na brzuszek- ozdobne kolorowe? Bo tez troche nie rozumiem ich dzialania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu mam odwrotnie- nic nie dam rady nosić pod brzuszkiem wszystko muszę nad- też nosilam rozmiar 36- na spotrowo sprawdzają sie spodnie z cienkiej bawełenki ale bez grubej gumy- najlepiej z cieniutką albo na sznureczek- są modne sukienki i specjalne spodnie ciążowe na lato...wszystko właśnie zależy od tego jak siostra woli nosic- nad czy pod brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) znalazlam bardzo fajne spodnie na tej stronie, ktora Myszka podala :) chyba je kupimy :) na allegro szukalam ale tam w wiekszosci wszystko brzydkie takie jakies.. :O A na kiedy macie termin? :) czy juz po porodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest dopiero problem- ubrać się w cos pod sam koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też- chodzę w tym co mam- tymbardziej że u mnie dzidzia może przyjśc w każdej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka- to moja sis ma termin miesiąc po Twoim :) ike- no to juz lada dzień :P a brzuchol duży czy nie az taki? :D ja juz sie nie moge doczekac brzuszka u mojej sis, a tu ciagle taki maly jest ze nic nie widac prawie :) Niestety ona mieszka w innym miescie i widujemy sie zbyt rzadko zdecydowanie jak dla mnie - abstrachując od tego, ze mam wieksza przeżywke z jej ciąży niż ona sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na mnie wielgaśny- wszyscy sie smieją że lekarz sie pomylił i będą bliźniaki ;) nie mieszcze sie nawet w męża podkoszulki- a mąż jest troszke przy kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja w pierwszej ciąży byłam plaska aż do 7 miesiąca- doczekasz sie i brzuszyska sostry- moja sis też miała schizy jak chodziłam w ciąży :D a sama wredota do tej pory dzidziusia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Sis jest starsza ode mnie o 12 lat :) w lipcu skonczy 35 lat i to bedzie jej pierwszy dzidzius :) robila badania prenatalne i test Pappa i wszystko wyszlo super, miala juz robione dwa USG- i wszystko jest jak najbardziej ok :) Ja tez jeszcze ciaze odlkldama na- za jakies 5 lat.. A bedzie chlopak czy dziewwczynka ike? W ogole kupilas juz cos dla malucha? Moja mama mi zabrania kupowac czegokolwiek dla dzidzi a ja juz po prostu nie moge!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dziewczynka- kupione jest już wszystko- a ty sobie też nie żałuj;) wiesz jest przesąd żeby przyszła mama nie kupowała do jakiegoś 7, 8 miesiąca ale ty możesz - poprostu nie pokazuj siostrze. moja siostra niecnota jest ode mnie starsza dwa lata. na pewno będziesz wspaniała ciocią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zaczne juz kupowac :) najgorsze jest to ze jeszcze nie wiadomo czy chlopczyk czy dziewczynka, 22 maja dopiero sie okaze na kolejnym USG :) Ale chodze po sklepach, oglądam i juz nie moge normalnie :P Bylam dzis cala noc w kinie od 23 do 8 rano na maratonie filmowym dlatego dopiero teraz odpisuje bo sie obudzilam :) Moja sis na pewno bedzie miala cesarke na zyczenie- inaczej sobie nie wyobraza, bardzo boi sie porodu. Ja wylatuje za miesiac na wakcje i wracam dopeiro pod koniec wrzesnia takze mozliwe nawet, ze bedzie juz po porodzie, szkoda, ze nie bede mogla z nia byc w czasach najwiekszego brzuchola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spodnie kupowalam glownie h&m mama,chyba z 7 par i wszystkie z mieciutka gumą-pasem w pasie:D,super,nosze (niestety:P) do dzisiaj,choc od porodu minely prawie 4 miesiace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak
badania prenatalne określaja płecdzieckaw100 %!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"coś nie tak\"- masz racje, jeżeli badania prenatalne robi się metodą starszą (tradycyjną)- czyli poprzez nakłuwanie brzucha i pobieraniem wód do badania- moja siostra miala robione najnowoczesniejwsze dostepne w PL badania poprzed jakis tam specjalny aparat do USG- czyli zupełnie nieinwazyjne, ponieważ przy tradycyjnych badaniach istnieje ryzyko poronienia (1:200- tak ją powiadomil lekarz). Tym samym majac robione dokladne USG w 3. miesiacu ciąży- płód byl zbyt maly, zeby okreslić płeć :) Choc pan doktor powiedzial, ze jak na jego oko to raczej chlopak ale pewnosci nie mial :) Do badan prenatalnych nalezy tez zrobienie testu Pappa- poprzez badanie pobranej krwi, poprzez ktore rowniez nie da sie ustalić płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C.- no wlasnie bylam w h&m mama przedwczoraj i jest strasznie maly wybor akurat teraz a to co jest to same dzinsy, ktorych moja siostra nie lubi :) ale popatrzy pewnie jeszcze, jest dozyc wybredna jesli chodzi o ubrania i marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future mama
kupiłam taką wstawkę i w ogóle się nie sprawdza. Brzydko się marszczy i nie spełnia swojej funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frannnkowska
Super, fajnie ze sa takie sklepy, bo w sumie w tych wszystkich stacjonarnych jak walną cenę to mozna sie troszkę załamać. Juz wole zdecydowanie zamówic przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w H&M sa kapitalne
spodnie po 75 zł i można przymierzyć a nie jakieś smieci z internetowego sklepu kupione w ciemno i jeszcze trzeba sobie przesyłki płacić zwrotne też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
ja akurat chodzę w jeansach ciążowych bo zima, ale koleżanka chodziła prawie całe lato i nosiła sukienki :) Narazie niech nosi dresy ale niech je podwija pod brzuszek :) nie każdy chce wydawać na 3-4 miesiące kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat stary, ale co mi tam... ja noszę jeansy ciążowe kupione na Marywilskiej za 60zł, w pierwszej ciąży kupiłam takie same tylko że firmówki z Mothercare za chyba 250zł czy jakoś tak i poniszczyły się, więc nie ma sensu na nie tyle wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo zrobcie tak
poswieccie jedna dwie szt dzinsów nieciazowych kupcie dwa pasy ciazowe i zaniescie do krawcowej na przerobienie na ciazowe beda pasowały na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ale jak to "pani ginekolog kazała"? co ona ma do "kazania"? mi nikt nie kazał jakie mam nosic spodnie,jeszcze tego by brakowało. ale co do samego tematu-oczywiscie dżinsy raczej odpadają bo sa bardoz niewygodne jak na ciążę,ja kupilam sobie w terranova b.fajne szerokie alladynki z szeroką gumą ktora i tak mi ciągle zjeżdzała; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymakbett
ja miałam to szczęście, że z największym brzuszkiem chodziłam latem i nosiłam same sukienki, tuniki. ewentualnie w chłodniejszy dzień legginsy plus luźny t-shirt. miałam bardzo mały brzuch do końca więc nie kupowałam nic ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ale jak to "pani ginekolog kazała"? co ona ma do "kazania"? mi nikt nie kazał jakie mam nosic spodnie,jeszcze tego by brakowało. ale co do samego tematu-oczywiscie dżinsy raczej odpadają bo sa bardoz niewygodne jak na ciążę,ja kupilam sobie w terranova b.fajne szerokie alladynki z szeroką gumą ktora i tak mi ciągle zjeżdzała; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
sorki,wysłało mi się niechcący 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mam rurkic ciazowe
W nogach nie przytylam,tylko brzuszek urosl.ale jest zima i pas jak najbaardziej przydatny,tzn ta guma :)bardzo szybko w nie wskoczylam bo tak od 3 msc mimo ze moje biodrowki mialy luzu duzo ale pasek mnie uciskal. Teraz nawet czasem majtki mi przeszkadzaja pod brzuszkiem. Tam musze miec luzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×