Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alluurree

KONSULTANT/KOORDYNATOR ŚLUBNY - proszę zajrzyjcie!!

Polecane posty

Gość alluurree

Zastanawiamy się z moim narzeczonym nad skorzystaniem z usług koordynatora slubnego. Mamy dość mało czasu na przygotowanie sie do tego wydarzenia i taka opcja wydaje się nam sensowna. Czy któraś z Was ma doświadczenie w kontaktach z takimi osobami?? Jak wspólpraca? Czy gdybyście mogły to byście skorzystały (do Pań, które mają już ślub i wesele za sobą)? Dzięki za wszystkie wpisy, bardzo mi zależy na Waszej opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź ostrożna
Zaraz dopadnie Cię Huczne Wesele, czyli konsultant ślubny. W ogóle ostrzegam przed konsultantami, jeśli nie macie sprecyzowanego pomysłu na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluurree
Masz jakieś złe doświadczenie?? Ktoś Ciebie do czegoś zmuszał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluurree
Źle się w poście wyraziłam - mamy raczej ograniczony czas na załatwianie spraw, bo obydwoje pracujemy, a do ślubu jeszcze trochę czasu :) Czekam na Wasze posty !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluurree
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluurree
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęęęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz miec tej przyjemnosci, ze sama organizujesz wesele i wszystkim zarzadzasz?? fakt, ze adrenalina polaczona z przyejmnoscia, poza tym, ja mieszkam w Londynie i sama organizuje w Polsce. Dla chcacego nic trudnego, poza tym dodatkowo polacic za...?? jak ktos chce to potrafi! jesli siedzisz tu na kafe, to i na przegladanie w necie masz czas:) powodzenia zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yeahhhh
a ja właśnie czuję, że autorką topiku jest "huczne wesele" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź ostrożna
Zaczynam mieć to samo wrażenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź ostrożna
Ja rozumiem reklamę, ale takiego nachalnictwa jeszcze nie widziałam :/ Wszędzie się wrzyna, usiłuje zwrócić na siebie uwagę w sposób prostacki. Wręcz niesmaczne zachowanie. Jeśli nikt jej nie chce, to po jakiego grzyba się narzuca? Gdyby chciała udzielać rad... Ale ona wkleja jakieś elaboraty bez sensu zamiast zrobić z nich jakieś streszczenie... NUDZIARA! I ona naprawdę pracuje w firmie ślubnej? Lepiej nie korzystać z jej usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super właśnie przeczytałam ten post jestem w szoku. Po pierwsze ja go nie wypisałam. Po drugie jeżeli ktoś uważa, ( a widocznie tak tutaj jest), że posługuje się innymi nickami to jest w błędzie. Szkoda, że autorka tego postu nie odezwała się,bo wyjaśniła by od razu kim jest. A z drugiej strony to nic dziwnego, skoro nie zalogowała się tylko pisała pod pomarańczowym nickiem. To lekko mówiąc niesmaczne(oczywiście pod warunkiem,że ta osoba chciała narobić mi właśnie takich wyników jakie przzed chwilką przczytałam) Po trzecie to ja nikomu niczego nie narzucam, jeżeli ktoś chce porady proszę bardzo, jeżeli nie nikomu nie wchodzę z butami.... To jest forum dla wszystkich a przykre jest tylko to, że tam gdzie naprawdę ludzie się reklamują nic nie robicie a tam gdzie ktoś za friko pomaga to jest \"wielkie zło\". Przykro mi jest, ale ja nic na to nie poradzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FABIŚ
KONSULTANT ŚLUBNY 500-836-398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant ślubny
Pani Ado proszę się nie martwić, tepia na forum strasznie konsultantów, nie jest Pani jedyna. Robią to albo z zazdrości albo jakaś konkurencja kiepska! Człowiek chce pomóc, doradza, opowiada...a ludzie są wredni! Niestety... Konsultant slubny to najlepszy przyjaciel Młodej Pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

Nie rozumiem co jest nie tak z korzystaniem z usług konsultantów? Swoje wesele miałam sama na głowie i to była tragedia. Jeszcze w dzień ślubu cały czas trzeba było mieć wszystko na oku, co chwilę jakiś problem. Moja młodsza siostra już tego błędu nie popełniła i ślub załatwiała sama ale weselem zajeła się pracownia Artis z Krakowa i miała głowę wolną od problemów z kucharkami, z zespołem, czy innymi bzdurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
Dnia 14.03.2019 o 01:44, Gość Wiolka napisał:

Nie rozumiem co jest nie tak z korzystaniem z usług konsultantów? Swoje wesele miałam sama na głowie i to była tragedia. Jeszcze w dzień ślubu cały czas trzeba było mieć wszystko na oku, co chwilę jakiś problem. Moja młodsza siostra już tego błędu nie popełniła i ślub załatwiała sama ale weselem zajeła się pracownia Artis z Krakowa i miała głowę wolną od problemów z kucharkami, z zespołem, czy innymi bzdurami

Ja miałam dokładnie tak samo z tym że u mnie było na odwrót - brat z bratową walczyli z organizacją, wciągając w to i mnie - na weselu zamiast siębawić pilnowalam dupereli. Na swój ślub również zaprosiłam do współpracy Pracownię Artis i było CUDOWNIE!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×