Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Produkty z gwiazdkami możesz jeść wszystkie, a te z większą liczbą są po prostu lepsze. Koktajle próbuj, zmiksuj np.większą ilość, będzie na 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Chce schudnac max. 5 kg... nie mam nadwagi, duzo cwicze. Niestety natura obdarzyla mnie typem budowy jablko, problemy z brzuszkiem sa glownie od czasu ciazy i porodu. Chcialabym sprobowal tej diety gdyż na \"mojej diecie\" (zdrowe odzywianie) pojawil sie zastoj w punkcie krytycznym 60 kg. Mam nadzieje, że w razie jakis niejasności pomozecie mi, wyjasnicie i doradzicie. Widze, ze juz jakis czas stosujecie te diete...a moge wiedziec jakie są jej efekty? Nie tylko te efekty wagowe, ale np czy poprawil sie stan skory itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witamy Cię One_.... 🌼 i zapraszamy do wspólnej pracy nad sobą, własnymi słabościami..... Po 3 tygodniach trudno mówić o całościowych zmianach. 1. widoczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej. 2. lepsze samopoczucie. 3. ziarna sezamu, słonecznika, siemienia, skrzypu, kiełków...-to zdrowa żywność, mająca pozytywny wpływ na cerę. 4. otręby, suszone owoce poprawiają perystaltykę jelit. 5. stosujesz nowe nawyki żywieniowe. 6. warzywa i owoce to samo zdrowie. Nie mam problemów z cerą, więc trudno się wypowiadać nt. Skórę mam suchą , więc nadal nacieram balsamami, a dodatkowo brzuch 2x dziennie ujedrniająco- odchudzającymi, aby nie sflaczał po odchudzaniu. Organizm ma swą granicę i poniżej tej właściwej dla niego wagi nie chce tak szybko pozbyć się zapasów, więc Twoja waga stoi. Też tak mam. Pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz :) Patrzac na produkty zalecane dieta jest prosta, zwlaszcza, ze przeszlam w zyciu nie jedna diete z roznymi efektami a niektore z diet naprawde wymagaly \"specjalnego\" programu zywieniowego, ale... koktajle mnie przerazaja...te morszczyny trzciny i inne jakze naturalne skladniki...i jakze trudno dostepne ;( Obdzwonilam sklepy w moim miasteczku i poprostu tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Poszukaj sklepu ze zdrową żywnością, u mnie w markecie jest półka ze zdrową żywnością - wszystko jest, mleko sojowe na półce z mlekiem, morszczyn trudno dostać, kupisz w aptece, ale pytaj o spożywczy/nie do kąpieli/. Osobiście nie piję koktajlu z morszczynem. Czasem minimalnie zmieniam składniki.Melasy nie używam, bo jestem na diecie bezcukrowej. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sklepach ze zdrowa zywnoscia nie ma morszczynu a w zielarskich jest taki do parzenia wrzatkiem ;( Duzo cwicze ale dupska do tesco mi sie ruszyc nie chce :P chyba trzeba bedzie :) dzieki :* pewnie minie tydzien zanim zgromadze wszelkie skladniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez to długo trwało,zanim znalazłam składniki.Nigdy wcześniej takich nie używałam. Obrót o 360*, od schabowego, kapusty, rosołu do jakiś nasionek, kiełków czy kotletów sojowych!!! :) Mniej teraz jem. Kupisz paczkę nasionek i masz na dłużej.Może kup składniki do jednego koktajlu i możesz go pić 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy mi na skladnikach koktajlu oczyszczajacego z toksyn i do koktajlu odchudzajacego.. uparlam sie i kaplica :) moze gdzies w necie da sie kupic? popatrze zaraz :) a te 2-4 kg w ciagu tygodnia to norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiełki i otręby są bez problemu ok.1.50zł Morszczyn- Kelp poszukaj w aptece internetowej. 3 kg to lecisz na początku, bo zmieniasz całkowicie sposób odżywiania, potem może mniej, zależy ile i co jesz. Ale jedno jest 100% pewne, koktajl zaspokaja głód i nie masz wilczego apetytu.I w sumie to spora porcja wychodzi z tych składników.Zarodki praktycznie zastępują pieczywo. Do sałatki daję oliwkę, jogurt, oregano! + chude mięso, masz mało kalorii i musisz zeszczupleć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre osoby porównują do suchej karmy dla rybek!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:)dzieki :) ja sie od kilku lat zywie takimi cudami :) i powiem ze lubie :) spróbujcie kotletow sojowych mielonych z polgruntu - pyyyyyycha .. a te ala schabowe musza byc soldnei dprawione by byly dobre - ja robie je np w taki spoob - zalewam wrzatkiem z bulionem( biore wersje 3 min) jak sie namocza to obsypuje sola pieprzem i suszonym czosnkeim panieruje, smaze, osaczam z tłuszczu a nastepnie ukladam ciasno w garnku by doszly na malym ogniu. takei gotowane sa w moim odczuciu mdle-podobnie jak tofu- trzeba je neizle zamarynowac:) o ile nie zre slodyczy to blyskawicznie mi waga spada.. i to bez wysiłku ostatnio postanowilam sama zaczac robic mleko sojowe bo nie ukrywajmy- tanie nei jest a przygotowanie nei jest skomplikowane:) ksiazka o odzywianiu strukturalnym jest b.ok :) polewam Wam rowniez \" jestes tym co jesz\" :)) chwilowo jestem na 1 fazie south beach ale potem rzuce sie na koktajle- jedyna zmora jest dla mnei avokado- nie cierpie go.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effka... Już 4 tydzień nie używam cukru i nie jem słodyczy, zastapiłam to owocami. Da się żyć, ale 2 dni temu miałam jakiś kryzys i 2 czekoladki poszły..... Ogólnie to się zaparłam i nie odpuszczę! Zupełnie zmieniam kuchnię, ale widzisz , nie wszystko mój żołądek wytrzymuje. Wczoraj zaszkodziła mu sałata i cóż ...dziś dieta. Jeden koktajl podzielony na 2 dania. Dzięki za przepisy. Też czytałam o domowej produkcji mleka sojowego. Hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie da zyc :) w zeszlym roku zylam poand pol roku :) potem dalam sie namowic i polecialy kilogramy :) w moim wypadku najgorzej jest zachowac umiar- nie umiem wciagnac jednej czekoladki - musze zamordowac pudelko... a jak juz sie iles tam zje to sie łaknie slodyczy jak narkoman .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi Ci sie przyzywczaic do zieleninki :) w druga strone jest jeszcze gorzej jak po jakims czasie lekkiego papu zjesz cos ciezkiego to Ci bedzie zoladek b. bolal..... polecam Ci kuchnie chinska, wietnamska itd- jest lekka i ma kupe warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę experymentować, już wystarczy mi diet! Od roku nie piję kawy, od m-ca ulubionej liptonki, nie jem słodyczy, nie pije /czasem lampkę wina/, czego ja jeszcze mam sie wyrzec. Myślę,że wystarczy, teraz będę tylko kontrolować kalorie i wagę. Niektóre diety są o-k-r-p-n-e i naprawdę można się rozchorować. Próbowałam oczyszczanie cytrynami, nie jestem w stanie tego przeskoczyć, no najwyżej 1 cytryna dziennie, ale kilka - to dla mnie zabójstwo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiada mi dieta strukturalna , bo jest wg mnie najbardziej zbliżona do tradycyjnego jedzenia , a same eliksiry są suuuuuuuuuper. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) w sumie o to chodzi zeby dobrac diete pod siebie prawda? a ksiazke o ktorej pisalm wczesnieu nadal polecam- to jest to co pisze nasz autor tylko wiecej informacji :) hm wiesz z tym wyrzekaniem sie wszystkeigo nie przeginaj bo zeswirujesz :) w koncu zyje sie podobno tylko raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje.Coś czytałam na w/w temat. Ja też na własne życzenie , za własne pieniądze i przez kilka miesięcy \"dowaliłam\" kilogramów i teraz sama muszę się z tym problemem uporać. Niestety, odchudzanie nie jest tak proste jak tycie, przynajmniej dla mnie. Ale myślę ,że powolutku.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze lepiej powolutku - wiem po sobie jojo to cos okropnego......tym razem postanowilam schudnac raz a dobrze :) wiesz jak sie zarlo bez opamietania to teraz sie trzeba pomeczyc zeby sie tego dobra pozbyc;) badz co badz tysiace lat ewolucji przystosowaly nas do skladowania tłuszczu a nie do bycia chudym..:) obfitosc pokarmu to nowosc dla naszego gatunku i tylko w cywilizacji zachodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim wydaniu głodówki nie miały sensu, głód ,a potem jedzenie bez opamiętania i te ciągłe obietnice - dziś zjem, od jutra /czytaj: nigdy/ się odchudzam. Myślę, że obniżenie kalorii na dłuższą metę przyniesie efekty.Sam fakt, że podjęłam próbę spożywania produktów niskokalorycznych , to już coś, że wogóle się zainteresowałam , które produkty można jeść i nie grzeszyć \"kalorycznie\". Nawet jak jestem głodna, to już nie sięgam po batonik, a po coś za 20,30 kal. Komputer prognozuje ,że przy takiej diecie zrzucę 3-4 kg do 15-20 czerwca/ w zależności od tempa/. Zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEMMMMM:):){serce} Tydzien zleciał jak szalony,ze az zapomniałam o topiku:(:(,ale juz sie poprawiam i wracam do was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja40
Do effka koneffka Witaj,jak mozna samemu przygotowac mleko sojowe? Rzeczywiscie takie kupowane w sklepie tanie nie jest... Napisz w wolnej chwoli,prosze.Dzieki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja40
W wolnej chwili mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitaminka5
Witam dziewczyny, ale fajny topik, juz drugi który tu znalazłam o diecie strukturalnej przeczytałam na onet diety i spróbowałam przyrządzić sobie koktajl. Niestety wyszła mi papka z nie do końca zmielomyni owocami a nasiona np. sezam musiałm rozgryzać. W związku z tym mam pytanie natury technicznej poradźcie jakiś dobry mikser, blenber coś co sprawdza Wam sie w przyrządzaniu koktajli. Termomix oczywiście odpada ze względów cenowych .Ja mam MOULINEX Masterchef delicio to jest taki mały robot kuchenny, mogę w nim zrobić ciasto posiekać warzywa, no ale ze zrobieniem koktajlu nie radzi sobie. poradźcie coś, Wszystkim, którym kilogramy lecą gratuluje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano w TVP 2 robili koktajle strukturalne. Bł też wywiad z Bardadynem. Mówili o najnowszej książce doktora \"odchudzanie weekendowe\". Miałam dzisiaj dołek :( i miały być jajeczka na boczku na śniadanku, ale jak obejrzałam to zaraz pobiegłam miksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoarj zrobilam pasztet na bazie ciecierzycy -super :) do chlebka pelnoziarnistego ciecierzcye namoczyc na 8h,odcedzic przeplukac zalac siweza woda i gotowac godzine(puszkowana odradzam jest niesmaczna) fasole czerowna z puszki osaczyc oplukac. zmielic razem z podduszona na oliwie cebula wszystko razem wymieszac dodajac 2 lyzki pasty sezamowej( jak ktos nie ma to niech zmieli sezam) rozkruszonymi ziarnami slonecznika odrobina vegety,przecisnietym czosnkiem, dodac troche wody z gotowania ciecierzycy. wrzucic do wysmarowanej oliwa formy i piec okolo45min. opcjonalnie mozna dorzucic do masy jajko )) a przepis na mleko sojowe jest banalny : http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=1492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Pozdrawiam serdecznie!!!! Odnalazły się moje forumowiczki :classic_cool:. Witam nowe twarze.❤️ Uciekam , spieszę się, odezwę się wkrótce! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×