Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aurelia478

Czy to prawda, że faceci wolą brzydkie dziewczyny?

Polecane posty

Gość oczywiscie ze wolą ładne
az mi sie wierzyc nie chce,ze jakis facet mogł tak powiedziec,chyba jakiś kompletny nieudacznik,ktory faktycznie musi miec maszkare ,ktora mu bedzie wdzieczna za to ,ze z nią jest i na ktorą zaden inny facet nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde mole!! czyli jednak ktos mnie zechce??!! o jezusie a juz myslalam ze bede sama do konca zycia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, ze wzrokowcy! Kiedys szlam se i jakis koles powiedzial do swojego kolegi, gdy przechodzilam obok nich \"Jarek chyba nie zamknal lodowki, bo po ulicy chdza pasztety\" patrząc na mnie. A ja mądra(jasne, wmawiaj sobie) zaczęłam się smiać! Pewno z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz 1+1 gratis
Moj kolega uwaza dokladnie tak samo! :D Mial ladna dziewczyne, kolesie sie za nia ogladali na ulicy i podrywali jak szla sama i on sie o to strasznie wkurzal i wiele razy mowil ze wolalby miec brzydka przynajmniej nie mialby tego problemu i nie bal by sie ciagle ze moze go wpuscic w kanal bo zaden inny by jej nie chcial :D Wykombinowal chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wolą ładne
gadac sobie mógł ,a jednak był z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przy kosci, mam wade zgryzu, i... sporo innych wad, a mam faceta. Inteligentny, wysoki, szczuply, o przecietnej urodzie... Zastanawiam sie tylko, ile jeszcze;) Pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wolą ładne
a ja jestem ładna i mam przystojnego faceta, mozecie mnie zlinczować za to ,co powiedziałam :)on nie ukrywa ,ze zwraca uwagę na wygląd , ja rowniez,nie bądźmy hipokrytami.brzydal z brydalem ,przecietny z przeciętnym , ładny z ładnym ,tak jest zazwyczaj ,aczkolwiek nie ma reguły bez wyjatku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nigdy nie będzie z laską
którą ON sam uważa za brzydką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wolą ładne
zgadzam sie w 100 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tenshi15: :) oczywiscie ze wolą ładne: Oczywiscie masz racje, podobnie jest z doborem przyjaciol (tylko, ze tu bardziej chodzi o status spoleczny) Natura bywa okropna;) Nikt nie ma Cie zamiaru linczowac. Napewno stanowicie piekna pare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nigdy nie będzie z laską
czasem jest tak, że dziewczyna nie jest specjalnie ładna ale np. ma faceta, dla którego jest najpiękniejsza na świecie, pomimo pewnych mankamentów. w końcu "nie to ładne co ładne, ale co sie komu podoba." ale nie wyobrażam sobie że można być w związku miłosnym z kimś kogo się postrzega jako nieatrakcyjnego. jakby wtedy miała wyglądać sfera intymna związku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: dzięki że obudziłaś we mnie nadzieję;):D a faceci... oni sami nie wiedzą, czego chcą i co lubią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość requiem
hehe teraz drogie kobiety i dziewczyny zapytajcie siebie czy wolicie brzydszych / mniej przystojnych facetow czy ciacha ja jestem wzrokowcem :P i owszem nie ukrywam wyglad jest dla mnie wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudne pytanie... chyba za trudne na tę godzinę, bo już mi dyńka niekoniecznie teges pracuje;):D a tak na poważnie: to, którego wolimy, zależy chyba od tego, co ten brzydki czy mniej brzydki mają w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz ialam takiego chlopaka ktorego jak zobaczylam pierwszy raz to pomyslalam i niestety tez powiedzialam glosno do kumpeli \"co to za pasztety\" a po blizszym poznaniu uzekl mnie swoim poczuciem humoru opiekunczoscia itd. i musze powiedziec ze wizualnie zaczal mi sie tez bardzo podobac... WNIOSEK Z TEGO TAKI ZE : MiŁoŚć JeSt ŚlEpA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewie - badziewiara
no bo dziwczyny tak mają, że jak im sie facet z charakteru podoba to nawet jak pasztet, to potem zaczynamy dostrzegać w nim urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwolna
przecież uroda na szczęście to rzecz gustu tobie się coś podoba innym nie ważne w tym wszystkim aby być zadbanym / upranym , uprasowanym/ jedni wolą chude inni grube i tak jast dobrz bo w ten sposób każda potwora znajdzie swego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezli taki facet nie wierzy w siebie, ma niskie poczucie wartosci to pewnie bedzie szukal \"brzydkiej\", tylko co to za zwiazek z takim \"obciazeniem genetycznym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona200007
Ja kiedys uslyszalam od kolegi, ze faceci sie boja takich kobiet jak ja, hah...ze ciezko jest in zaufac..moj ex tez mi to powiedzial, ze nie wie, czy potrafilby mi zaufac:((..a ja bylam wierna..co z tego, ze podobno jestem atrakcyjna.. Dlugo bylam sama, krotkie , przelotne zwiazki..teraz mam faceta, ktorego kocham i wychodze niedlugo za maz Faceci wola ladne i inteligentene kobiety na jakis czas..aby sie nimi pochwalic i pokazac..a szare myszki wybieraja na zony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec jestes jednak
szara myszką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny John
A ta tam wolę piękne kobiety!! Takie bardziej do mnie pasują!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie musi być piękny
Jak jest inteligentny to wystarczy jak będzie tylko ciut ładniejszy od małpy. To było powiedzenie mojej babci i trzeba przyznać że się sprawdza w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacklinna
faceci sie zenia przewaznie ze sredniej urody kobietami z obawy wlasnie, ze kiedys ktos moze im ja odebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.
Nie prawda....Ja dowodem, jestem brzydka i kompletnie nie atrakcyjna a w życiu faceta nie miałam. Wkurwiający jest fakt, że facet może być brzydki, a i tak będzie traktowany jak człowiek i ma szanse na miłość, z kolei brzydka kobieta to śmieć, który musi zdechnąć. Z tego wniosek, że faceci to pojebane kutasy. Jakiejś wojny, to przynajmniej poginiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozwolcie, ze ja sie podziele odkryciem.otoz zaobserwowalam, ze kobieta jest nieatrakcyjna tylko do momentu poznania pierwszego faceta. W zwiazku pieknieje, dba o siebie i ani sie obejrzec, jak z niepozornej myszki rodzi sie prawdziwa dama z klasa. Piekna , madra kobieta.. a jak wiadomo, kazdej zabce przydzielony jest krolewicz, ktory ja odczaruje. Madre te bajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamstwo wszechczasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×