Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYY

W CO SIE UBRAC NA PRZYJECIE KOMUNIJNE??????

Polecane posty

Gość POMOCYYYYYYY

W NIIEDZIELE MAM KOMUNIE W RODZINIE..NIE BEDE NIESTETY W KOSCIELE ALE BEDE NA PRZYJECIU...NIE WIEM W CO SIE UBRAC;-(( JAKIE KOLORY...CZY MOZE TO BYC SUKIENKA...POMOZCIE !! DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
mam ten sam problem :D chyba wrzuce na siebie jeansy rurki i tunike lub sukienke z wzorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYYYYYYYY
JA NIE MAM ANI JEANSOW RUREK ANI TUNIKI..POZA TYM JESTEM ZA GRUBA NA TAKIE JEANSY I NOGI MAM KRZYWE...WIEC ODPADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
sukienka zdecydowanie jest odpowiednia na taką okazje! np. jakas kopertowa i jedwabna w subtelne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansy rurki i tunika to kiepski pomysł na komunię.Najlepiej jakaś zwiewna sukienka za kolanko i buty na obcasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa tygodnie mam komunię córki kupiłam sobie biały garnitur Tiffi w brązowe paseczki,spodnie na pasku ,biodrówki ,marynarka na podszewce ,do tego brązowe buciki z odkrytym palcem i paskiem w kostce dobrane do koloru pasków na garniturze.Pod spód czekoladowy top na grubych ramiączkach ,z satynowymi lamówkami,bardzo grube brązowe korale przy szyi i torebka kolorystycznie dobrana do butów ze złotymi akcentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaczek88
Tez mam takie sam problem jak wy...nie wiem w co sie ubrac na komunie!Kupilam sobie czarne,krótkie spodnie przed kolano,ale to duzo przed kolano sa krotkie wygladaja jak spodniczka na kancik,do tego biala bluzka i na bluzke czarny gruby pasek i oczywiscie to tego szpileczki.Jesli bedzie zimno to zaloze marynarke czarna!Ale nie wiem czy wypada mi w takim czym sie pokazac na komuni!Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgnkgnf
ja idę w satynowej garsonce, pod spodem koszula na krótki rękaw też z satyny, z bardzo małym żabotem przy listwie z guzikami (prkatycznie to ozdoba taka a nie żabot). Do tego eleganckie czółenka i mała torebka. Myslałam o toie ale gdyby było bardzo gorącow kościele to bym nei mogła zdjąć marynarki bo to ciut głupio, a przy koszuli mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgnkgnf
*topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik007
w to co się ma w szafie :((( nie macie większych zmartwień ??? tak na marginesie :) jestem za rurkami z fajna tuniką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgnkgnf
rurki i tunika na komunię? Sorki ale nie pasuje. Strój powienien byc elegancki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosica
Darujcie ale komunia to sakrament i nie wypada iść jak do sklepu. Rurki i tunika odpadają. Nie ma nic gorszego niż nieodpowiednnio ubrany gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ IDE NA KOMUNIE
I UBIERAM CZARNA SPODNICE ZA KOLANO DO TEGO JAKAS KREMOWA BLUZKE NO I BUTY NA OBCASIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgnkgnf
nie no świetny pomysł ten powyżej... lepszy niż ten z tunika i rurkami. mam nadziejęnikomu to do głowy nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w to
nie? ale chyba ktos to kupuje, skoro sprzedają?? ja myślę, ze super sexy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgnkgnf
nie mówię ze to wogóle nie do noszneia le nie na komunię... każdy nosi to co lubi. o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąsająca
co ma piernik do wiatraka ?? wybieracie się na rewię mody czy do kościoła?? nie znoszę garsonek i za nic w swiecie nie dałabym się w nie wcisnąć :(( ubieracie się jak stare dewoty . Jeszcze afro na głowie i cały kościół wasz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fojfojfojf
Nie no jasne lepiej ubrac się w sukienkę z dużym dekoltem i odkrytymi plecami. Do kościoła własnie obowiązuje jakis kanon elegancji choćby. Nikt Ci nie każe nosić garsonki skoro nie lubisz (garsonki tez są różniste), możesz ubrać coś zupełnie innego ale napewno "nie jak na plażę" czy do dyskoteki. Poza tym dla Ciebie moge być "starą dewotą", skoro tylko takie słownictwo znasz. Możesz sobie myslec o mnie co chcesz... Pytanie bylo co pasuje a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgnkgnf
co by nie było to ja powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca pomocy
Ja mam też ten sam problem :( Szczerze myślałam o rybaczkach jeansowych i tunice a Wy co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dusiaczka---
ja też za tydzień ide i wybieram się na czarno żakiet +spódnica z styny do tego biała satynoaw bluzka lub zieleń albo czerwień nie wiem na jaką się ostatecznie zdecyduje klasyczny i elegancki no i szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam dzis na komuni
wiec tak wiekoszosc ludzi to ubrana byla bardziej elegancko, czarne spodnie lub spodnice byly tylko dwie takie nastolatki co jedna miała jeansy rurki i do tego tunike a druga zwykłe jeansy i sportowa bluzke, jak dla mnie to bylo smieszne gdyz na taka okolicznosc to raczej nie wypada isc w jeansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfhihgig
Byłam wczoraj i było trochę dziewczyn, zwykle bardzo młodych(15-17 lat) które były właśnie ubrane w rurki i tuniki, krótkie dzinsowe spódnice i getry, ogólnie w dżinsy i koszulki. Niezbyt to pasuje na tę okazję moim zdaniem, ale.... Były tez młodsze dziewczynki i te troche starsze dziewczyny i zwykle były ubrane raczej elegancko choć niekoniecznie biało czarno. Duzo kobiet bylo ubranych w satynę. a co do tego że należy stosownie ubierac sie do okazji to wiele dziewczyn to powinno sobie zapamietać. Później w pracy jest problem bo w Urzędzie chce chodzic z odkrytym pępkiem i w japonkach z 2 pasków. Uważam że w szkole juz powinno się pewne rzeczy na ten temat przekazywać młodym ludziom. I wymagać żeby na takie okazje jak egzaminy czy akademie przychodzili ubrani elegancko (niekoniecznie biało czarno i nudno) bo później nei maja tego nawyku i sie bez sensu buntują. (znam taka sytuację z pracy jak młoda dziewczyna toczyła bój ze swoją szefową o goły brzch, a pracowała w sekretariacie- uważał że ta kobieta sie jej czepia i że ona ma prawo tak chodzić - żadne argumenty logiczne nie trafiały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka17
a ja uwazam ze tunika i jeansy rurki to fajn sprawa. Do tego eleganckie baletki albo szpilki i fajna marynarka i spokojnie mozna tak isc na komunie. co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne satynowe spodnie trzy czwarte i bluzka koloru miety tez satynowa czarne szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek15
Ja nie wiem ale większość z was uwielbia satynę. Ja osobiście nigdy bym tego nie założyła a już na 100% nie wystąpiła bym cała w satynie :/ . to naprawdę nie jest ładne. Ale jak chcecie wasz wybór !!!!! Jak dla mnie to fajna spódnica za kolano i jakaś bluzka z krótkim rękawkiem (oczywiście nie jak na podwórko) i szpileczki a na górę sweterek albo żakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorty w kant i szpilki
no sorry ale to bedziesz wygladala jak uboga krewna z prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×