Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYY

W CO SIE UBRAC NA PRZYJECIE KOMUNIJNE??????

Polecane posty

Gość hfffhgh
mam pytanie za tydzień w niedzielę mam komunie i zastanawiam się nad dwiema propozycjami : 1 biała sukienka wytłaczana kwiatkami i do tego czarny lub brązowy żakiet i szpilki lub... biała lub czarna spódnica to tego różowa bluzka z kołnierzykiem i to tego czarny żakiet która stylizacja jest lepsza?????? Moim zdaniem komunia to jednak uroczystość i ubrać się w dżinsy i bluzkę to jest trochę głupio to tak jak by do sklepu iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze ubieram coś bardziej wyjściowego, trochę bardziej eleganckiego. Koniecznie jaśniejsze albo bardziej kolorowe ubrania. Zazwyczaj spódnica lub sukienka, do tego żakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A ja idę jutro. I zakładam niebieską-pastelową sukienkę przed kolanko. Do tego kremowy cieniutki pasek. Czarny żakiet. I czarne szpilki. Tylko cierpię na brak torebki. :( i z powodu temperatury na dworzu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na komunię znalazłam i dobrałam sobie ubrania w Pako Lorente. Moim Zdaniem to jest bardzo dobry sklep. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyjęcie komunijne raczej warto postawić na sukienkę i nią ozdobić jakimś żakietem. Świetne żakiety można znaleźć tutaj -https://zoio.pl/odziez-damska/zakiety. Bez problemu, każda kobieta może coś dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam spódnicę w Pako Lorente, do tego założyłam delikatną białą bluzke, czarny żakiet i szpilki. Nie ma co przesadzać też z dodatkami, bo to przyjęcie komunijne, a nie wesele ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa

Ja kupiłam specjalnie na tę okazję ...enkę od violi piekut. Trochę przyszalałam, ale komunia dziecka jest raz w życiu (szczególnie, ze mam tylko jedno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 31.01.2019 o 14:31, Gość Sawa napisał:

Ja kupiłam specjalnie na tę okazję ...enkę od violi piekut. Trochę przyszalałam, ale komunia dziecka jest raz w życiu (szczególnie, ze mam tylko jedno).

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×