Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hiruni

Projektowanie ogrodów - kurs, gdzie???

Polecane posty

Skończyłam studia ogrodnicze, niestety nie o specjalności projektowanie ogrodów, teraz chciałabym zaapisć się na kurs projektowania. Czy ktoś z as może wie gdzie odbywaj się takie kursy??? Szukałam w necie ale nie mogę znleźć. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wejdż na stronę www.creator.net.pl - mają taki kursy. Sama właśnie uczęszczam na kurs projektowania. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpier.ducha
na politechnice wroclawskiej , wydział achitektury , był jeszcze parę lat temu taki kurs - właściwie studia podyplomowe pewnie jeszcze sa , dowiedz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nertera super ten kurs się prezentuje, szkoda tylko że jest w Warszawie, może ktoś słyszał o czymś podobnym w poznaniu. Na studia podyplomowe też patrzyłam ale to znacznie dłużej trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodowa sceneria
NOWA EDYCJA SZKOLEŃ W PERFECT PROJECT! Rozpocznij przygodę z projektowaniem i zakładaniem ogrodów! Nie czekaj i zapisz się już dziś - ten KURS jest dla Ciebie! W naszej ofercie wiele promocji: www.kursyprojektowaniaogrodow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina19p
Podnoszę! Dziewczyny, niech która poleci! Kurs projektowania ogrodów (w Warszawie) poszukiwany :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wichrowe Wzgórza
A szukałyście w ogóle na google? Rany, zobaczcie sobie pod hasłem Artcube - moja znajoma nauczyła się tam wnętrza projektować, może mają też ogrodnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza_M
Zapraszamy do udziału w rocznym kursie projektowania ogrodów i architektury krajobrazu przygotowującym do samodzielnego wykonywania zawodu projektanta zieleni. W zakresie omawianych zagadnień znajduje się przygotowanie całościowego projektu zieleni opartego o warunki glebowo-klimatyczne odwzorowane w doborze roślin, uzupełnionego małą architekturą, aspekty prawne architektury krajobrazu z legalizacją procesu inwestycyjnego oraz umiejętność zorganizowania przedsiębiorstwa i kampanii marketingowej. Kurs projektowania ogrodów łącznie obejmuje 316 godzin zajęć oraz do 120 godzin konsultacji. W programie nauczania znajdują się zagadnienia: 1. Warsztat pracy architekta krajobrazu (w tym rysunek odręczny i nauka Photoshop, Gardenphilia i innych programów komputerowych) 2. Obsługa klienta 3. Zagadnienia formalno-prawne w architekturze krajobrazu 4. Projektowanie ogrodów i terenów zielonych 5. Zajęcia praktyczne 6. Budowanie nowoczesnej firmy projektowania i zakładania ogrodów 7. Zajęcia dodatkowe (w tym pozycjonowanie własnej strony internetowej) Uczestnicy kursu projektowania ogrodów i architektury krajobrazu otrzymują licencje edukacyjne na program Gardenphilia i Photoshop. Miejsce kursu; Kraków, Warszawa kontakt; biuro@artcube.edu.pl telefon; (12) 445 62 19 e-mail; biuro@artcube.edu.pl Zapraszamy na naszą stronę http://artcube.edu.pl Zapraszam serdecznie! UWAGA: Organizujemy również intensywny kurs wakacyjny w terminie 1.07-9.08.2013 szczegóły na: http://www.artcube.edu.pl/kurs/architektura_krajobrazu_wakacje_2013.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19p
Czy korzystał ktoś z tego programu Gardenphilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomB
Korzystam i polecam. Możesz znaleźć sobie demo Gardenphilii na ich stronie domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaApi
Po ściągnięciu demo Gardenphilii mogę potwierdzić, że program jest super, rzuty od góry robi bardzo ładne i do tego sporządza automatycznie spis roślin wraz z ilością i wstępną wycenę. Wizualizacje wychodzą raczej spokojne - ale mi się takie podobają. Jedynie muszę przyznać, że obsługa nie jest taka łatwa i faktycznie przydałby się kurs żeby go w pełni opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaApi
Update co do programu Gardenphilia: jest bardzo dobry. Po kilku tygodniach opanowałam go sama więc wystarczy tak naprawdę trochę samozaparcia ;) powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artyy
Miałem mały ogród do zagospodarowania i chciałem go zrobić tak, aby wydawał się wizualnie bardzo duży :) Firma http://wladcaogrodow.pl wymyśliła taką aranżację, że praktycznie każda osoba myśli, że znajduje się w zupełnie innym świecie. Mam do tego w ogrodzie, dzięki nim rośliny proste w pielęgnacji, wytrzymałe. Teren został mocno zabezpieczony i poddany starannej obróbce. Nawet mam kilka ergonomicznych ławeczek, miejsce na grilla i minimalistyczny daszek. Zaznaczam, że miałem niewielką przestrzeń do ogarnięcia. Poradzili sobie z tematem znakomicie i polecam komu mogę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy korzystacie może z jakiegoś profesjonalnego oprogramowania do projektowania ogrodów w 3D? nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia w tej branży, ale aktualnie szukam dobrych programów. Podobno bardzo praktyczne sa programy od tej firmy http://www.gardenphilia.com/. Ktoś może korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszz

najlepiej samemu sobie ogrod zaprojektowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat programu VVectorworks Landmark? Koleżanka była na szkoleniu w On-Arch i zrobiła piękną wizualizację ogrodu w tym programie. Korzystał ktoś z Was albo zna może ten program? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam uzupełnić swoje kwalifikacje, zrobiłam kurs ogrodnika na CDZ i jestem mega zadowolona. Kurs w formie e-learningu, także miejsce zamieszkania nie gra roli. Przebieg sprawny, przyjemny, fajne materiały. I jeszcze na koniec dostałam dokument zgodny z MEN, potwierdzający ukończenie kursu. Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×