Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upior123

ludzie do 25 lat- ile macie oszczednosci?

Polecane posty

Gość upior123

ja mam 22 i 57 tys na koncie.zbieram na mieszkanie.myslicie ze to duzo? kase czesciowo sama zarobilam, troche dostalam od rodzicow, czesc mi urosla z procentow:) ile wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze duzo
jesli mozna zapytac :) jak sie tego dorobilas? Jesli nie chcesz to nie odpowiadaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala18
zero:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upior123
hmm.20 dostalam od rodzicow.10 uzbieramal ze stypendium( 2 lata po 500 zl miesiecznie) reszta mi urosla bo dobrze ulokowalam na gieldzie:) no i jeszcze to co zarobilam dorywczo i w wakacje tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacklinna
ja mam 10 tys. na koncie od malego skladala mi moja babcia :) gdyby nie ona nic bym nie miala..narazie pieniadze lezą , procent rośnie i czekają az beda bardzo potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze duzo
No to oszczedna dziewczyna z ciebie :). Ja mam 18 lat, koncze w tym roku 3 klase technikum, zostanie mi jeszcze rok. W te wakacje jade pierwszy arz do pracy za granice to moze cos odloze wreszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus 230
i do 20 maja wegetacja, chyba ze na urodziny pare groszy wpadnie 12 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniadze od rodzicow sie nie licza. :P ja mam teraz niecale 2 tysiace, ale przede mna jeszcze wesele znajomych, kupno nowego telefonu i oczywiscie wakacje, wiec tak na dobra sprawe to nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upior123
no ja tych od rodzicow tez tak bardzo nie licze:) ale jednak sa- na moim koncie, na moje nazwisko:) inni co dostali kase od rodzicow to ja wydali, wiec ze mna nie jest jeszcze tak zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam lat 20/ rocznikowo, bo urodzinki mam w lipcu/, a oszczędności 43 tys. nic nie dostałam od rodziców tudzież dalszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania*
23 latka w tym roku skoncze, w zeszlym roku latem rzucilam palenie, co tydzien zaoszczedzone 50 zl chowalam do skarbonki i we wrzesniu jade do egiptu na 2 tygodnie! polecam ta matode rzucenia palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upior123
no ja tez nie pale, a szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja \"zapracowałam\", tzn. kiedyś bawiłam się w modeling, część kasiorki namnożył mi mój man, grając na giełdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabecia
-2600 - kredyt w RORze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejek
25 lat ,96 tys ,mieszkanie 64metry i stara Honda Civic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalaaaaaa
ja mam 20 lat i 700 zł oszczednosci, teraz distene jeszcze 300. pieniadze pochadza z moich oszczednosci a zaznaczam, ze za ubrania, buty, bilety miesieczne (pkp i karta miejska), drobne wydatki place sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna kurka
ja mam 24 lata i 200 zł długu zarobione pieniądze wydaje na bieżąco (zarabiam jakies 600zł miesięcznie) nie wiem naprawde skad macie takie oszczednosci ale przypuszczam ze w tym duza zasluga rodzicow, albo wam cos odlozyli albo znalezli po znajomosci dobrą posadkę, wiec nie chwalcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się mogę przyznać
lat 22: konto nr 1 --- 1,44 zł :-P konto nr 2 --- 1 500 zł (uzbierane ze stypendium naukowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononnkdnksfd
ja mam na dzien bierzacy minus 5zl. ale kolezanka wisi mi 70zl wiec mam 65:) no a tak poza tym to mam mieszkanie wiec okolo 200tys. tylko ze to rodzice kupili. ale moje jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wiecej
ja mam prawie 35 i nie mam wcale, ino troche dlugow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
halo! ale nie liczmy tego co dostalismy od kogos, tylko co zaoszczedzislismy z wlasnych pieniedzy, tzn zarobionych (lub stypendium). ja mam 23 i obecnie na koncie 1000 zł oprcz tego pół lustrzanki cyfrowej i pół laptopa :P ale wypłata za niebawem i teraz zamierzam bardziej ścisnac pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononnkdnksfd
o qcze to jak tylko ze swoich zaoszczedzonych to nie mam nic:( ale kupilam sobie telewizorek wypasiony LCD za to co zarobilam jak bylam w anglii. ale bieda. jestem biedna!!!!!!!!!!!! swoich nie mam. tylko od rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulka25
72zl:o ale jutro wyplata:D:D liczac z jutrzejszym dniem to mam 1425zl:o tylko ze to na biezace wydatki:( tak naprawde odlozonego nie mam ani grosza:(:( no ale moj nazyczony dzieki bogu jest w lepszej sytuacji:D:D Rodzice odkladaja na wesel moje i siostry,dziadkowie maja 13wnokow:o tak ze w moim wypadku:"umiesz liczyc,licz na siebie";):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononnkdnksfd
co tu wszyscy omnibusy ze stypendium maja????? ja tez chce stypendium ale u nas od 4.0 to ja nie mam tyle. ale stypendium jakby wlecialo to mega dobrze by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naRZEczony a nie nazyczony
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulka25
no tak:o i na dodatek analfabetka jestem;););):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×