Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość try1234

slub bedzie dla mnie ostatnim kontaktem z kosciolem! wreszcie

Polecane posty

Gość try1234

od kiedy pamietam buntowalam sie przeciwko kosicolowi, od dziecka nie lubiam chodzic, jak mialam isc to udawalam ze jestem chora itp.albo szlam na spacer zamiast do kosciola.komunie jeszcze jakos przezylam, bo bylam mala, dzieciaki byly podjarane tym wszystkim to ja tez.bierzmowanie- okropnosc! myslalam ze zwariuje od sluchanai bzdur i latania z karteczkami do spowiedzi.ale jabym zrezygnowala to by mnie rodzina zabila chyba( bo oni tacy religijni) teraz jeszcze niedlugo czeka mnie lsub-znow caly cyrk, ale potem juz spokoj-zadnych kartek do spowiedzi itp glupot.do kosicola oczywiscie nie chodze,ale jak nie wezme slubu kosiclenego to rodzina sie wscieknie.poza tym facet tez chce.wiec wemze dla spokoju i z glowy:) wiec juz niedlugo bede miala spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że
dzieci bedziesz chciała ochrzcić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość try1234
ja nie bede chciala.jak maz bedzie chcial, to bedzie latal do ksiezula i zalatwial, konumie tak samo.ja MOZE przyjde na uroczystosc, jak wypije ze 3 piwa, to moze dam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majua
a jeszcze komunia dzieci , a i może one będą chciałt ślub w kościele. W końcu na pogrzeb od kogoś też jeszcze pojdziesz. Okropna Twoja obłuda. Po co ten slub koscielny jak i tak Boga okłamiesz. I jeszcze różne rzeczy ciężkie mogą Cię spotkać i będzie jak trwoga to do Boga. Pusta laska jesteś i do ślubu nie dorosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-29
ja bym nie chcaił takiej baby jak ty! szkoda że on nie czyta tego co tu piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość try1234
slub to zycie z moim ukonachym, a nie przedstawienie w kosciolku.to ze nie wierze w bzury nie znaczy, ze nie storzylam dobrego i szczesliwego zwiazku.naprawde, watpie,zebys znala tak szczesliwa pare jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jeszcze ....
... za przeproszeniem pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do try1234
a czemu masz taki uraz do kosciola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a czy wypowiesz formule dla wierzacych czy niewierzacych? Bo jesli dla niewierzacych, to ok. Ku scislosci: katolik, non-katolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do try1234
szkoda, ze chcesz urwac kontakt z kosciolem, mnie osobiscie sakramenty, zwlaszcza komunia, daje bardzo duzo sily, pokoju i radosci. Nie wyobrazam sobie bez tego zycia, chyba bylabym bardzo nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ostatni kontakt z
klechami to komunia św-wtedy byłam jeszcze głupim bachorem podatnym na te wszystkie kościelne szopki bierzmowania już nie mam nawet nie wiem co to kurwa jest na szczęście nie mam świętojebliwej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes odosobniona
wielu ludzi tak mysli choc sie boi glosno przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno się robi, jak czytam to, co napisałaś, Autorko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaj
ale to po cholerę przyjmowałaś te wszystkie sakramenty jak nie wierzysz w Boga!!??? Ja nie wierze w kościół i żyje bez ślubu, bierzmowania, mam nieochrzczone dziecko i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mnie namówił do sakramentów jak sama nie byłabym przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga, najfajniej dobrac sie w pare z kims, kto podziela przekonania, no ale serce nie sluga. ja na szczescie nie mam tego problemu i do slubu koscielnego nikt mnie namawiac nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×