Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ty z gory

do osoby pod nickiem Zaklopotka

Polecane posty

Gość ty z gory

widze po twpoich wpisach na cafe ze niezla chojraczka z ciebie!!! daj ludziom przezywac , plakac, pisac, jeczec, kweczec...jak cie drazni ksiezniczko ze ktos rozpacza po rozstaniu to idz stad a nie rozwalasz topiki, wielce oburzona damulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupie dziadaaaa
zakłopotka po prostu nigdy nie dostala po dupie widocznie (pewnie "nigdy nie miala faceta":P) i nie wie ze kazde zdanie napisane, czy wypowiedziane daje bardzo duzo osobie cierpiacej...wiem bo sama to przechodzilam. a pisanie komus ze jest zalosny bo cierpi i chce o tym mowic jest samo w sobie...ZALOSNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast widzę, że fantazja Cię ponosi, biedna kobieto. Przeżywaj sobie ile chcesz, nikt Ci tego nie zabroni, jak i tego, że cierpisz. Ja mam tylko prośbę abyś nie pisała o swojej tęsknocie jako o czymś wyjątkowym bo takich topickow jest na tym forum zatrzęsienie. w dodatku, skoro Cię nie kocha czego Ty dziewczyno jeszcze chcesz ? Zmusisz go do tego ? Mimo wszystko pozdrawiam, a przy okazji: ja rzeczywiście jestem chyba księżniczką bo jeśli o mnie chodzi nie zniżyłabym się do takiego poziomu jak Twój. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8iwanl8
przeciez kazdy tutaj moze sobie pisac co chce ile chce zaklopotka nic ci dotego jesli lubisz dogadywac ludzia to spadaj przed lustro i pogadaj sobie zlosliwy babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupie dziadaaaa
ty zaklopotka, nie badz taka madra, po rozstaniu kazdy traktuje swoja tesknote indywidualnie a nie "bo kazda teskni" :o przestan pieprzyc farmazony bo widac ze malo przezylas, albo zapomnialas juz jak to jest cierpiec gdy ukochana osoba odchodzi :o masz ochote wtdy obarczyc wina i smutkiem caly swiat, ale widze ze ty pojecia o tym nie masz najjasniejszego. i nie oczekuje od Ciebie zadnej riposty, obojetne co napiszesz - zdania nie zmienie, jestes znieczulica. nie podobaja ci sie posty lub tematy - nie odpowiadaj na nie i nie trac swojego "cennego" czasu na osoby uzalajace sie nad soba. peace 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
ja sadze ze zaklopotka nie miala nigdy faceta i do zadnego poziomu nie musiala sie jeszcze znizac. Nie rozumie co to znaczy kochac i biedna wyzywa sie na dziewczynach. Zluzuj malolato!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro doszłaś do tego, że każdy może pisać tutaj swoją opinię [ wow!] ;) napisałam swoją. Koniec, kropka ! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupie dziadaaaa
koniec, kropka i wypad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze, do: ty z góry: co Ty możesz o mnie powiedzieć i na jakiej podstawie ? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8iwanl8
owszem napisalas ale nie badz chamska dla niektorych takie forum to jedyna droga zeby sie wygadac pogadac z kims a takie zbedne wypowiedzi zlosliwe sa niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupie dziadaaaa
twoich postow bejbe, oraz twojej znieczulicy. ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
zaklopotka, nie na jednym topiku wypisujesz bzdury, na jednym chlopak napisal, ze czuje sie samotny, a ty na to, ze na pewno jest beznadziejny, jak masz pisac takie idiotyzmy to lepiej zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie cos tu nie gra
co chcecie od osob ktore pisza swoje zdanie? ja popieram zaklopotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8iwanl8
ona pewnie sie pomylila i chciala napisac ze jest sama beznadziejna no widzisz pito masz przyklad jaka jestes wiec spadówa takich lalun tu niepotrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupie dziadaaaa
ale jakie zdanie? jej "zdaniem" osoby cierpiace nie moga mowic na kafeterii o swoim cierpieniu czy tesknocie bo "ich topiki sa nudne i o tym samym i w dodatku uzalaja sie nad soba". no nie, maja sie cieszyc i skakac do sufitu :o tez cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
moge jedynie poiwiedziec ze zgrywasz chojraczke fajnie by bylo gdyby dziewczyna np porzucona po latach bycia razem, potrafila nastepnego dnia wstac, nucac piosenke z usmiechem na ustach moze ty tak potrafisz? kazda z dziewczyn przezywa tutaj swoje rozstanie, czy zwiazek trwal miesiac czy 8 lat i co ci do tego jak ktora to przezywa? zazwyczaj po mega uzalaniu sie na forum, kazda z nich powoli dochodzi do siebie pozwol im wierzyc ze on wroci, pozwol im plakac, pozwol im radzic sie, pozwol im przezywac... a do prawdy one same kiedys dojda nikt tu nie potrzebuje twoich pseudo psychologicznych spiewek , zatruta jadem kobieto od 7 bolesci won stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zlewac takie osoby
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
i jeszcze na dodatek zjechalas chlopaka ktory sie zalil ze nie moze poznac kobiety skad wiesz, ze on nie ma zadnych zainteresowan? a moze ma tylko teskni za fajna kobieta? jestes bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukatrupie dziadaaaa
nikt jej po prostu po dupie nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8iwanl8
ty z gory dobrze napisane do tej pitoliny nie lubie takich ludzi ktorzy tylko potrafia krytykowac ranic ludzi dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury, to ja muszę czasem tu poczytać. No wybacz... Co wart jest taki mężczyzna, który codziennie pisze zdanie - Mam 22 lata i nie mam dziewczyny, albo Jestem samotny i tęsknię. Zrób coś z tym jeśli tęsknota za kimś jest tak wielka, że nie widzisz innych przyjemności poza opieraniem się na osobie z którą jesteś, wygląda na to, że w konsekwencji nie jesteś osobą zaradną. Co zrobisz, jeśli ta osoba umrze ? Przyzwyczaj się, że ludzie czasem się rozstają bo nie pasują do siebie pod wieloma względami, bo nikt nie jest niczyją własnością, bo życie - to nie tylko ukochany/ukochana ale codzienność. Jeśli nie masz nic oprócz tej osoby, toś biedna. Ok, skończyłam. :D Nie będę więcej odpisywała na te wasze zaczepki słownie. Jedno jest pewne - nie ma co rozpaczać za kimś, kto Was nie docenił. I to by było na tyle... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
ja tez nie lubie takich pind ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel ją
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8iwanl8
to nieumiesz tego delikatniej napisac niektorzy sa slabi psychicznie na przyjmowanie takich dupsów co piszesz tzn. odp komus na dany temat malo sie teraz slyszy o krzywdach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8iwanl8
pinda w zyciu chyba wszytsko na kiwniecie paluszka miala dlatego tak cwaniakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
ty glupia pipko a nie czaisz, ze ktos naprawde moze tesknic za miloscia majac te 22 lat? milosc jest wazna, juz nie zgrywaj ze ty masz tak super duzo zainteresowan i facet nie jest ci potrzebny owszem nie mozna uzalezniac zycia od faceta ale kazdy teskni za uczuciem, nawet taki babsztyl jak ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty z gory
moze zaden jej nie zdradzil , nie zostawil i nie rozumie jaki to bol dlatego cwaniakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×