Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość dres elegant kulwa
w outletach ;) jak vabbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź zabierz te paskudztwa
o fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata19800
ja uważam, że warto poszperać w internecie np powstały teraz takie inicjatywy jak kluby zakupowe i uważam, że to jest bardzo bardzo fajny pomysł, ponieważ tam są ciuchy firmowe przecenione do -70% to sie bardzo opłaca jednym z takich miejsce jest np stilago mają fajne amerykańskie marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysublimowane
a nie zdajecie sobie sprawy ze polowa allegro to podrobki. Szanujacy sie projektanci nie robia wyprzedazy czy przecen. czasami sa to jakie outlety ale to przewaznie wybrakowane towary czy takie kolekcje sprzed kilku lat. letthefashionbeyourpassion.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakakka3000
W lumpeksach można kupić, ale używane. Warto zebrać się ze znajmowymi zamówić hurtowo markowe ubrania u firmy, która pośredniczy w zakupach ze stanów. Wyjdzie o wiele taniej niż w Polsce Zajrzyj tu www.wszystkozameryki.com, mowa tu o naprawdę markowych ubraniach nie h&m czy zara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Klubie Mi Momento http://www.mimomento.pl/kampanie.html mają zniżki nawet do 80%, co prawda niewiele tam kupuję póki co, ale lubię przeglądać oferty, zwłaszcza, ze widać też nadchodzące, więc wiem na co i na kiedy odłożyć kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprojektanta
www.facebook.com/anna.knaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega fajne okazje na markowe, firmowe ciuchy są w klubie zakupowym www.mimometnto.pl wystarczy się zarejestrować i czyhać na okazję.. niebawem będą promocje na Wranglery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten klub :) i bardzo lubię, mają oryginalne perfumy sporo taniej, czasami nawet zniżki grubo ponad 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam fajnego sprzedawcę na allegro ma duże rozmiary, bardzo niskie ceny. Ciuszki w większości są używane, ale ich jakość jest bardzo dobra.. rzadko można kupić ciuchy używane w tak dobrym stanie :) Już od roku kupuję tam ciuchy i ani razu się nie zawiodłam, a towar cały czas jest dokładany :))) GORĄCO POLECAM http://moda.allegro.pl/listing/user.php?us_id=11569255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje na www.ciuszki4you.pl fajny sklep z modnymi rzeczami i do tego w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemkaka
ja korzystam teraz z http://privore.com bo mają dużo różnych kampanii i nie tylko ciuchy ale też różne pyszności do jedzenia i dodatki :) poza tym niektórych rzeczy nie można kupić nigdzie indziej więc nie muszę się stresować, że ktoś się pojawi np. w takiej samej sukience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
A ja polecę Ci Echo: http://answear.com/229-echo-m.html/cena,50,220/lista,new,20,1. Bardzo fajne ciuchy, teraz mają obniżki cen. Dobre gatunkowo i bardzo ładne:) Ja już jakiś czas tam kupuję i nie narzekam na nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodeye
Ostatnio szukałam modnych torebek w sieci i znalazłam sklep gdzie są one tańsze niż na allegro. Znaleźć można tam nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×