Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

okazje cenowe bardzo dobre są w klubach zakupowych, które obecnie stały się bardzo modne. Zarejestrowałam się na mimomento.pl i czekam na kolejną promocję conversów które ostatnio przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicą...:D W Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych są ogromne wyprzedaże, gdzie można kupić ubrania markowe za bezcen :) Pozostałe ścieżki znasz - "lumpeksy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleciła lumpeksy a najlepiej hurtownie większe a także przez internet, lub zagranicą, ja co roku lecę do londynu na zakupy taniocha na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda wyprzedaże powoli się kończą, ale ja mam fajną darmową aplikację na spartfona. Nazywa się Promohunter i informuje o wszystkich aktualnych promocjach w pobliskich sklepach, także z wszelkimi wyprzedażami jestem na bieżąco i łatwiej mi oszczędzić kasę na markowych ciuchach :) gdyby ktoś chciał wypróbować to podaję link https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.promohunter.android

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowe ciuszki i nie tylko ciuszki można kupić w tzw. klubach zakupowych, jak http://www.zlotewyprzedaze.pl/ . Jest ich już w sieci sporo, wystarczy się zarejestrować i można przegldać kampanie i oczywiście kupować. Trafiają się okazje - przeceny nawet o 70%, i to nie byle jakich marek, nie rzadko mozna znależć ciuchy takich firm jak Valentino, Guess, D&G, czy Calvin Klein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODZIEŻ PREMIUM
Zapraszam na nową stronę z wyprzedażami oryginalnych, markowych ubrań. www.odziezpremium.pl Wszystkie oferowane produkty są nowe i w 100% ORYGINALNE. Tylko we wrześniu dla forumowiczów kafeteria.pl dodatkowe kupony rabatowe, uprawniające do dodatkowej zniżki od oferowanych cen wyprzedażowych. Aby otrzymać kupon uprawniający do dodatkowej zniżki prosimy o przesłanie maila pod adres: sklep@odziezpremium.pl, wpisując w tytule: "WRZESIEŃ 2012" UWAGA! Ilość kuponów jest ograniczona! Kupony zniżkowe ważne do 25.09.2012 lub wyczerpania zapasów. ZAPRASZAMY!!! www.odziezpremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczenta
Trzeba czekać na internetowe okazje. Zobaczcie choćby to - https://www.kolorowemarzenia.pl/ Spróbujcie gdzieś znaleźć ciuchy Mariquita taniej niż tam - zapewniam, że nie znajdziecie. Po prostu ceny internetowe są korzystniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nj0o
Ciuchy nie dość że bardzo tanie to i znanych marek TAKICH JAK PRADA; DOLCE&GABANNA ; HUGO BOSS; GUCCI; VERSACE I INNE zamówiłam sobie kilka ciuszków i tak tanio że się zdziwiłam czy wszystko będzie tak jak opisują ale miło się zaskoczyłam bo było :) co chwile też dodają nowe ubrania :) polecam http://www.fashionpeople24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeane
Od stycznia zamawiam w Stilago i nie miałam żadnych problemów ani z przesłanym towarem ani ze zwrotem gotówki. Raz tylko faktycznie jakoś w sierpniu czekałam ok 3 tyg na zwrot ale otrzymałam pieniążki i kupon rabatowy na kolejne zakupy.... Konsultantki są przemiłe, a szczególnie P. Kasia. Wyrozumiała, umie wysłuchać, doradzić i służy wszechstronną pomocą. Pracowałam w call center i wiem z własnej autopsji, że zazwyczaj konsultantom nie chce się pomagać ani ruszyć tyłka aby pomoc klientowi. P. Kasia jest profesjonalistką i nawet jak jest jakiś problem to jak słyszę jej głos od razu jestem spokojna :D. Polecem zakup w tym klubie. Tylko najpierw trzeba doczytać opisu aby nie popełnić błędu, warto również poradzić się konsultantów. Hmmmm zakupy przez internet są mega fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam to stilago, poza tym lubię czytać ich bloga ;) mają fajne ciuchy, marki europejskie w całkiem przystępnych cenach ;) również ich stronka ma całkiem fajną grafikę. A na pocztę można otrzymywać newsletter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
a czemu nie w lumpeksach? co lumpeksy są aż takie złe? ja np bardzo lubię robić zakupy w takich sklepach, szczególnie jak mają dobry towar. Bo zawsze można upolować coś fajnego za śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoteksss
Dużo promocji na takie ubrania dla dzieci pojawiło się tutaj - http://www.kolorowemarzenia.pl/ więc wystarczy je tylko wykorzystać. 70% na kurtki dziecięce jeszcze przed sezonem zimowym to nie jest częste zjawisko. Raczej takie stawki pojawiają się dopiero po sezonie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuuzzaa95
Witam! Ostatnio robię porządki w szafie i sprzedaję część moich ubrań (większość miałam na sobie 2-3 razy). Są to głównie ubrania firmy Benetton, Massimo Dutti, Gap (rozmiary xs,s i m) itp. Sprzedaję je naprawdę za grosze na allegro pod pseudonimem : zzuuzzaa95 ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę fajne i tanie markowe ciuszki są w sklepie internetowym www.ewenement-sklep.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ostatnio natrafilam na bardzo fajny sklep internetowy MILOV. kupilam od nich sukienke sylwestrowa i jest na prawde swietna ! polecam!!!! www.milov.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcode
Markowe i niepowtarzalne www.fashioncode.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×