Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość gość
Ja zamawiam ubrania dobrych marek to znaczy od projektantów na https://viadellaspiga.pl/ i czasami są jakieś fajne promocje i rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashroom
Zapraszam do mojego butiku www.dashroom.pl znane marki m.in. Tommy Hilfinger, Calvin Klein, Armani Jeans, Liu Jo, By o la la, Wiya Imperial i wiele innych konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic do replik nie mam. Moim zdaniem jeśli replika nie różni się od oryginału to nie ma sensu przepłacać. Takie naprawdę luksusowe repliki mają choćby na stronie dobre-repliki.pl. Ostatnio udało mi się znaleźć u nich kaszmirowy szal Burberry za jakieś śmieszne pieniądze. Zamówienie dotarło w parę dni, pięknie opakowane w prezentowym wydaniu, w dotyku – miękko, cieplutko, idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobione repliki wynajduje kobieta ze sklepu www.dobre-repliki.pl . Z tego co wiem to mieszka w Chinach i tam takie repliki wyszukuje. Mimo że towar idzie prosto z Azji to najdłużej musiałam czekać na paczkę tydzień, także nie jest źle. Liczy się tylko cena towaru, nie ma tutaj jeszcze pobieranej dodatkowej opłaty za wysyłkę, na czym inne sklepy które takie rzeczy dosyłają próbują sobie extra zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne RB Wayfarer kupowałem na stronie www.dobre-repliki.pl jakoś w maju jak się pierwsze cieplejsze dni zaczęły. Okulary idealnie się układają na twarzy, nic mnie przy uszach czy na nosie nie uciska, nie uwiera – mega są, a kosztowały sto kilkadziesiąt złotych, gdzie normalnie za RB musiałabym dać dużo więcej. Fajny sklep jak ktoś nie ma nic przeciwko replikom, bo wiem że są ludzie którzy nigdy na siebie niczego bez oryginalnej metki nie założą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.schaffashoes.pl, bo mają promki teraz do -60% chyba, a ciuszki markowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależ co dla kogo znaczy markowa odzież... ja wolę hilfigera i korsa, coach ewentualnie :) wiadomo ze sklepy internetowe zawsze beda tańsze od stacjonarnych. Ja swój sklepik już znalazłam ;) https://thetags.com/ przesyłki darmowe a i ewentualny zwrot też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep
Sklep outlet/dostawy,hurtownie-jeden wielki problem. Witam serdecznie.Od pewnego czasu noszę się z zamiarem otworzenia małego sklepiku outlet. Od około 2 tygodni przeglądam różne portale z ogłoszeniami sprzedawców hurtowych, fora internetowe itd. w poszukiwaniu pewnych , sprawdzonych dostawców nowej odzieży outlet. Zainteresowana jestem mniej więcej takimi markami: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, Ralph Lauren, Abercrombie & Fitch, Diesel, Boss, Armani, D&G, Wrangler, lee ... .W necie jest mnóstwo wszelakich ofert sprzedaży na sztuki aż po kontenery.Problem polega na tym, że spora część tych ofert to zwykły podrobiony chłam. Szczerze mówiąc zastanawiam się , czy w ogóle jest szansa zakupu oryginalnych rzeczy. Jak podejść do sprawy żeby nie zostać zalany podróbkami ? Podejrzewam, że duże hurtownie nie będą ryzykowały sprzedawaniem ubrań wątpliwego pochodzenia, chce moec mozlieosc najlepiej wybrania sobie towaru a nir kupowanoa kosmicznej ilosci Jak wspomniałem wcześniej, sklepik będzie mały (35m2), więc nie potrzebuję olbrzymiej ilości jednakowego towaru. Ktoś ma jakiś pomysł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hurtownię markowej odzieży B2BStyle.pl Asortyment, akcesoria i obuwie oferta wyłącznie dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Shaffashoes co chwile sa przeceny, teraz maja -50% z okazji majowki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio natrafiłam w sieci na naprawdę fajne kurtki. Promocja całkiem spora, chociaż wczesniej nie znałam tej marki. Mają przeciwdeszczowe i wiatrowe, więc może komuś się przydadzą na okres wakacji https://pitbulloutlet.com/shop/kurtki w końcu nie każda z nas lubi leżakować w Egipcie. Jak dla mnie to jest strzał w dziesiątkę, bo dużo chodzę po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka102
Hej! Może nie ciuchy, ale też markowe i to w bardzo dobrej cenie. Polecam zajrzeć: https://malykuferek.pl/ Oprócz tego dodaje kupon na 20% rabatu na cały koszyk: ZAKUPY1 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się tu wpierdalasz z tym kuferkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak odzież, natomiast dobrej jakości markowe i nie drogie obuwie na każdą porę roku znajdziesz na www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tanio to zobacz na www.odstawieni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://newyorklook.pl to nowo otwarty sklep zajmuje się sprzedażą odzieży sprowadzanej z USA w cenach 10-45zł max. Ubrania pochodzą z likwidacji ekspozycji, wystawy czy też ze zwrotów konsumenckich (nie mylić z reklamacjami), dzięki temu mamy tam niepowtarzalną, różnorodną odzież w bardzo atrakcyjnych cenach, które niejednokrotnie stanowią jedynie ułamek pierwotnej ceny produktu. Sprzedawane ubrania nie są w jakikolwiek sposób zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×