Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrażona---

mój facet nie umie przepraszać

Polecane posty

Gość obrażona---

Nawywijał, od paru dni mi nadskakuje i czeka, aż zapomnę. A ja chcę, aby mnie zwyczajnie przeprosił. Już sama nie wiem, czy to jego obecne zachowanie mam tak traktować? To nie to samo, co głośne przyznanie się do winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuj zbyt wiele od facetów,urażona duma nie pozwala mu przyznać się do winy i zwyczajnie przeprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrażona---
Ale to moja duma jest urażona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole, gdy moj czuje sie winny i to okazuje niz gdy przeprasza bez przekonania... czyny mowia wiecej niz slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrażona---
tak, czuje się winny. I czeka aż się po kościach rozejdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego duma nie pozwala na zwyczajne przeproszenie może wystarczyłoby odbyć z nim rozmowe na ten temat ,w końcu nie wyjaśniliście tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moj choc raz czul sie winny, czulabym sie przez ten czas szczesliwa. on natomiast nigdy nie czuje sie winny. nigdy. bezczelny skurwiel z tupetem. doatkowo wszechstronnie okazuje swe NIEpoczuwanie sie do winy, chociaz doprowadza mnie do maksymalnego wkuwienia przez placza. zazdroszcze ci, obrazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie slowo przepraszam nie ma az takiego znaczenia, wiecej mozna przekazac czynem i gestem niz slowem przepraszam, wiec z reguly lepiej jesli chlopak zachowuje sie w taki sposob zeby ci pokazac ze jest mu przykro i ze wie ze sprawil ci przykrosc niz powiedzialby slowo przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że \"przepraszam\" ma znaczenie. Właśnie dlatego, że tak cieżko przechodzi przez usta niektórym. Ja, gdy słyszę słowo \"przepraszam\" potrafię w sekundzie zapomnieć o wszystkich krzywdzach. Całe szczęście, że nie muszę tego słuchać zbyt często ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieprzona...uff
naucz go przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×