Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invisible

DEPILATOR

Polecane posty

ja też jestem fanką marki Braun jeśli chodzi o depilatory. I właśnie sobie kupiłam taki ładny nowiutki depilator http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=74∏=58703 Moja siostra miałam kiedyś depilator Philips, ale marka braun jest dla mnie najlepsza:) Dokładnie usuwa włosy, niestety nie mogę powiedzieć, że nic a nic nie boli ale na pewno nie jest to jakaś straszna katorga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun, Braun, Braun, zdecydowanie Braun. Odkąd kupiłam sobie ten depilator nie wyobrażam sobie katowac się maszynkami. jednak depilator to komfortowe urządzenie. No i ma się spokój z goleniem na długo dłuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carastis
witam kobietki ;) Mam problem. Chce sobie kupić depilator. używałam już starych i mnie nie boli praktycznie w ogóle depilacja, a wręcz odwrotnie-powoduje u mnie miłe łaskotanie ;) Ale oglądając produkty philips : http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/philips-hp6507,sort,najtanszy.html i http://www.okazje.info.pl/okazje/sprzet-agd/philips-hp6402.html zastanawia mnie jedno. O dziwo na stronie producenta jest mniej danych o produktach niż na tych stronach... Czym różni się sposób depilacji pęsetami od płytek ceramicznych? I czy może nie macie jakiś inf o depilatorze philips HP6509 który kosztowałby do 100 zł? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =))
Wczoraj kupiłam swój pierwszy depilator. Zdecydowałam się na Brauna 5170. Czytając posty na tym forum, strasznie bałam się bólu. Ale się przełamałam i... to wcale tak mocno nie boli. . . Ja spokojnie przeprowadziłam swoją pierwsza depilacje i jestem zadowolona z tego depilatora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnnnnnnnnanula
hej, taki mam problem. zamierzam kupic sobie depilator do nóg do pach i do miejsc intymnych. czy mogłybyście powiedzieć czy jest jakiś odpowiedni depilator do tego wszystkiego? ps. zeby nie bolalo za bardzo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie na taki depilator: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=74=114690 ma wypustki masujące, które przy depilacji od razu zmniejszają trochę ból. Jednak ja i tak bym nie używała na Twoim miejscu depilatora do pach i bikini. Skóra tam jest za abrdzo delikatna, włoski po depilacji stają się słabe i nie przebijają się później przez skórę, wrastają w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja próbowałam różnych depilatorów i po każdym niestety nie miałam efekty całkiem gładkich nóg tak jak od razu ma się po maszynce. Niestety wiadomo, że golenie przynosi krótkotrwałe rezultaty. Zastanawiam się nad trwałą depilacją. Czy któraś z Was sobie robiła? Są jakieś przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ostatnio byłam w krakowskiej estetice na konsultacjach, to Pani mi wytlumaczyła, że poza jakimiś stanami chorobywymi oczywiście, to własciwie nie ma większych przeciwskazań. To znaczy przed zabiegiem nie wolno się opalać. Jak masz zamiar się wydepilowac laserowo, to najlepiej poszukaj salonu, który ma Light Sheer. W estetice jest sheer duo. Ma większą głowicę, zabieg jest więc krótszy i mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Myślę, że teraz już istnieją takie depilatory, które nie podrażniają skóry. A jeśli chodzi o krostki czy wrastające włoski to regularny peeling przed i po naprawdę pomaga. Ten model już jest naprawdę dobry, pozawala nawet te słabe i lezące włoski usunąć http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Depilator_BRAUN_7791_Silk_epil_7_-386593,192.html nawet pod wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leanne czy ja wiem czy tak boli depilatorem... Na początku może tak, ale wszystko zależy jakie kobieta ma włosy, jeśli silne i grube to z pewnością na początku będzie bolało, ale potem skóra się przyzwyczaja a za każdym razem wyrastające włosy są coraz słabsze więc boli mniej. Jak dla mnie depilator to super opcja i stawiam na firmę Philips raczej, ten model mnie zainteresował (fajnie wygląda no i jest dobry), w sklepie Electro jest w dośc fajnej cenie jak porównałam inne źródła (zwykły sklep): http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Depilator_PHILIPS_HP_6576_2F00-208779,192.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam jakiś czas temu epilator Silk'n (taki domowy IPL). Jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze nie boli, a to dla mnie bardzo ważna, po drugie włosków coraz mniej:)Jeśli się już pojawiaja to cienkie niemal niewidoczne. NIe mam problemu z krostkami i wrastającymi włoskami. Uffff koniec wydłubywania włosów spod skóry. Polecam wszystkim wrazzliwymna ból i ww. problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
braun i philips to wiadomo, że porządne marki. a co powiecie na rowentę? znalazłam coś takiego http://avans.pl/rowenta-depilator-rowenta-ep-4321d0-lovely,id-12803 jest w promocji i zastanawiam się ile wart taki sprzęcik w praktyce. wiadomo, że to nie laser tylko klasyczny depilator, ale jak na razie mogłabym sobie pozwolic tylko na coś takiego. uzywal ktoś rowenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_heart
oj z depilatorami za jakiś czas będzie tak, jak z telefonami, że będzie ciężko zdecydować się na jakiś jeden dobry, bo co rusz to są jakieś udziwnienia i udoskonalenia. Ja sama się przymierzam do tego, żeby kupić sobie nowy sprzęt, ale zupełnie nie wiem na co mam się zdecydować. Będę chyba wybierać pod kątem tego czy mi się wizualnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleh
jak się nie wie co wybrać może warto kierować się ceną, albo renomą firmy. Ja jeśli chodzi o depilatory bardzo lubię i cenię sobie markę braun i w tą ofertę bym się najbardziej przymierzała. Nawet taki najprostszy model http://www.magicznaplaneta.pl/braun-depilator-braun-se-1170-legs,id-24680 bardzo dobrze się spisze. I pozwoli nam cieszyć się dłużej gładkimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
jak kogoś stać na jakiś superhiperdrogi depilator, to chyba tym bardziej na depilację laserową? lepiej pozbyć się włosów raz a dobrze, a nie kombinować na raty z depilatorem. osobiście nie polecam IPL - na mnie w ogóle nie podziałało. natomiast o laserze diodowym słyszałam dobre opinie, mają go w studio laser, myśle że warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam depilator philipsa w liceum, 2 prędkości, chyba satinelle. Depilowąlam nogi, pachi i bikini. Żeby byc pięknym i gladkim i to tanim kosztem to niestety musi boleć. Ale mam przy tym satysfakcje, że nie wydałam dużo, bo kase wolę przeznaczyć na swoje dziecko.Służył mi przez całe studia ale niestety zaczęły wrastać włoski. Aby nie wrastały trzeba brać częste kąpiele w ciepłej wodzie, używać peelingów i rękawic masujących. Ciepla kąpiel rozszerza pory, dzieki czemu skóra staje miększa i włoski łatwiej przebijaja skóre i nie wrastają. ponadto masaże specjalną rękawicą usuwają zrogowaciały naskórek i włoskom łatwiej sie przebić. Ostatnio używalam maszymnek około 2 lat. potem poszłam do kosmetyczki na wosk ale po 2 tygodniach poodrastały i okazało się, że połowa włosów była pourywana. Znowu kupiłam nowy depitaor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm moje doświadczenia z depilatorem ograniczają sie tylko do Braun, miałam kilka lat temu jeden z nich i byłam zadwolona, ale teraz to się nie bardzo orientuję, co i jak i jaki byłby najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
odświeżam trochę, sama jestem na etapie poszukiwania lepszego modelu depilatora, bo mój dziadek już na wyczerpaniu. na co teraz warto zwrócić uwagę, a może jakieś konkretne modele się u Was sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam takiego z panasonica. Ogólnie wszystko z tej firmy jest bardzo dobre. Od wielu lat mam sokowirówkę, działa sprawnie. Depilator od roku też mi się nie popsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzę, dzięki :) chociaż rok to jeszcze nie jest wielki wyczyn :) ten mój staruszek brauna już 5lat ma i nadal działa, tylko już chciałabym go wymienić choćby z higienicznych względów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak pozostała przy depilatorach Brauna. Przeszłam juz przez wiele innych marek i naprawde powiem Wam szczerze ze nic im nie dorównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO POZOSTAŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neofanka
Ja nie mogłam stosowac depilatora, bo miałam problem z wrastającymi włoskami. To bardzo uciążliwa dolegliwość. Zdecydowałam się wreszcie na depilację laserową. Koleżanka poleciła mi Vici Clinic w Krakowie, bo dysponują laserem Light Sheer Duet. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i pożegnałam się z problemem, sam zabieg był faktycznie prawie bezbolesny. Często w tym saloniemają promocję, radzę zaglądać na ich stronę. Teraz mają właśnie najtańszą depilację w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka38
Teraz depilatory odchodzą w zapomnienie, są bolesne i niestety nie do końca dokładne, coraz popularniejsza robi się depilacja laserowa, nawet nie trzeba iść do specjalisty, bo weszły na rynek urządzenia do depilacji laserowej, jak bezboleśnie i skutecznie przejść depilację polecam przeczytać w tym artykule http://www.aberfeldy.pl/uslugi/skuteczna-i-bezbolesna-depilacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój depilator zamówiłam sobie na avans.pl, nie był drogi i jestem zadowolona a wybór mieli duży także każdy znajdzie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×