Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mi się chce

sex w czasie okresu...co o tym myślicie???

Polecane posty

Gość ewka24
Kiedyś też miałam obawy co do tego,ale ważne,ze facet się nie brzydzi,że wyjmuje zakrwawionego.Ale ogólnie luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. to wszystko zalezy ktory dzien okresu :) jesli pierwsze dni to ja odpadam i zdecydowanie mowie nie.. sa inne rzeczy by sie zabawic :) a jesli juz koniec w sumie to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukochany itd.
A moja ukochana nie ma okresu :-/, ale nie miałbym problemów z seksem w tych dniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maała
czasem się kochamy, kiedy mam okres... mój facet zazwyczaj nie ma oporów (chodzi o upapranie się), a czasem nawet zlizuje z moich ud jak się pobrudzę krwią, bo lubi smak krwi... i dla niego moje ciało i jego wydzieliny są naturalne... (oczywiście nie mówię o pissingu itp :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maała
poza tym jestem bardziej napalona jak mam okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maala
Nie mam nic przeciwko ...ale to co napisalas...to zlizywanie z ud ,jest poprostu obrzydliwe pfffuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to już zależy od człowieka... ja sama byłam zaskoczona że on się tym nie brzydzi... ale w ogóle taki seks sporadycznie, bo po pigułkach mam tylko 3 dni skąpego krwawienia i często seks nie wypada akurat wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no beznadziejna
jestes Maala ---> a swojemu kochanemu serwujesz WIECZOR Z WAMPIREM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu beznadziejna? ja faceta do niczego nie zmuszam... a krew miesięczna to jak zwykła krew... co do krwi, to znam ludzi, co specjalnie nacinali skórę i pili swoją krew nawzajem, żeby uzyskać energię O.o to dopiero było chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie raz uprawialam sex w czasie okresu z mojim mezczyzna i zazwyczaj to ja jestem bardziej zdenerwowana niz on, bo sie kiedys balam i krepowalam co on sobie pomysli, bedzie brudny itd... ale w sumie to jest spoko, tym bardziej jezeli masz stalego faceta i wiesz ze Cie kocha :) pozdrawiam motylki gora }{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta wtedy zazwyczaj nie czuje sie najlepiej bo mom dopsyc obfite i bolesne okresy i zazwyczaj kochamy sie bo to On ma chetke :P ale itak jest milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam okresu, ale o tym chyba pisał już Ukochany itd. ;). Też nie robiłabym z tego problemu, jeśli ma się stałego, zaufanego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi się chce
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi się chce
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blelelelele
Chciałabym się dowiedzieć czy podczas uprawiania sexu jak się ma okres to gdy facet to zrobi w kobiecie to może ona zajśc w ciążę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona___
hehe no ja mam tak niesamowicie wielka ochote na seks podczas okresu ze trudno wytrzymac tymbardziej ze mojemu chlopakowi zawsze sie chce ;) i raz tak lezymy i wiadomo co... i juz blagal ze wyjmie mi tampona bylebym tylko sie zgodzila no ale nie....za bardzo by mnie to krepowala tymbardziej ze mam dosc obfite miesiaczki ale od jakiegos czasu gdy cos sie zgaduje na ten temat to mowi ze jemu to w ogole nie przeszkadza, zebym sie nie krepowala przeciez to normalne ze mam okres .... ale jednak mimo jego takich zapewnien ze wszystko ok, to mnie to blokuje...ze ta krew, ze upackam wszystko... a tak mi sie wtedy chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikus aras
ja to nawet w aucie podczas okresu z kobitka hehe i nawet raz miałem kontrole policji jak miałem rece we krwi haha ale była zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymyhymy
Wczoraj wyprubowalem z dziewczyna po raz pierwszy sexu w czasie okresu, to byl jej 3 dzien. Podłozylismy pod pupy stara koszulke by poscieli nie poplamic, ale na nic, wszytsko we krwi... Nie pozwolila mi sie dotykac, bez konkretnej gry wstepnej, sredniawo wyszlo.Strasznie sie jej chcialo, a mi to jak zawsze, wiec na indianca:]Oczywiscie skonczylem w niej, bo szanse na zaplodnienie sa znikome. Nie zdecydujemy sie juz raczej wiecej na to w tych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,może nie uwierzysz ale ja zaszłam w ciążę w czasie okresu!nie chce cie straszyć ale wiele jest takich przypadków.A sex w czasie okresu jest cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbolekx
Hmm wiesz;D Jeśli chłopakowi nie przeszkadza widok krewki to nie ma żadnego prolbemu jeśli chodzi o sex;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
mojemu chłopakowi akurat nie przeszkadza to że mam okres , mówi ze mnie bardzo kocha wiec sie mnie nie brzydzi :) tylko nigdy w pierwsze 2 dni bo wtedy mnie bardzo brzuch boli i nie mam ochoty na seks nawet na pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinetu
ja wlasnie cierpie. moja kochana ma dzis mocno zacisniete uda a ja oszaleje!!!!!chc z nia to zrobic a ona dalej nie!!!jak ja namowic. prosze pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuahahadd
ostatnio kochalem sie z kobieta podczas okresu, dla faceta bez roznicy.. chociaz jak skonczylem i wyjalem penisa byl troche we krwi - dziwne uczucie .. ale w sumie, wiedzialem na co sie pisze, wiec sie jakos specjalnie nie speszyłem tylko ze kobiety to troche boli, przynajmniej na poczatku stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie okresu to dzwonię na sex telefon http://sexphone.pl/ bo jakoś nie wyobrażam sobie wyciągać całego czerwonego wacka nieważne czy w gumce czy bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie okresu to trochę nie higienicznie tak przy najmniej kiedyś sądziłam i raczej unikałam tego typu zbliżeń. . kiedyś trafiłam na fajne rozwiązanie ponieważ mogę sobie bez problemów pozwolić na kontakt intymny w czasie okresu i nie tylko super chłonne tampony, które posłużą nie tylko w czasie okresu ale i na plaży w basenie, których nie czuć a są skuteczne http://erozkosz.pl/p/7320/64182/dyskretne-tampony-bez-sznureczka-plaza-sex-3szt--tampony-higiena-intymna-sex-apteka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja normalnie w okres uprawiam sex. Chlopakowi to nie przeszkadza. /E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe, w dodatku niekomfortowe. Jestem na nie. Kobiety, które w trakcie okresu mają ochotę na seks muszą przechodzić go wyjątkowo łagodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie kochalam nie raz ale jakis poslizg dziwny :/ niepolecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×