Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

one_breath... kurcze, to niedobrze. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Swoją drogą, ja miałam kontuzję kolana jakieś 3,5 roku temu. I od tamtej pory nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń obciążających kolana. Żadnego biegania, skakania, jazda na rowerze w małych ilosciach, żadnych przysiadów... nawet chodzić zbyt dużo nie mogę... Mam nadzieję, że u Ciebie to nic poważnego(?) Parisko, odezwij się... Nie chciałabym, żebyś nas zostawiła tylko dlatego, że nie popieramy głodówek i niskokalorycznych diet... Napisz co u Ciebie, i - jeśli jesteś na głodówce - jak się czujesz, bardzo Cię proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaska 🌼 no nie strasz mnie :( az tak zle nie jest, tzn chodzic moge normalnie, problem zaczyna sie gdy zbyt dlugo siedze (zbyt dlugo tzn 15 minut wystarczy) to potem musze rozchodzic zanim przestanie olec, najbardziej boli nie wiem dlaczego ppodczas schodzenia ze schodow.. . Mam nadzieje,ze niedlugo bedzie dobrze No wlasnie Parisko dlaczego cie nie ma?? w ogole dlaczego tu tak pusto?? !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one_breath........ jezu mam nadzieje ze to nic groznego dobra jest masc przreciw bolowa nie wiem jak w polsce ta masc sie nazywa chyba ketopron pomaga. pariskaaaaa.......faktycznie moglabys sie odezwac i znow zarzucic jakies fajne ciuszki w paryzu \"twoj\" stroj robi furrore wszystkie moie kolezanki odkad im pokazalam lataja po butikach i szukaja sandrusia..........wszystkie tak mysle trwamy bo jak ze inaczej w swojch postanowjeniach.Mam nadzieje ze jeszcze nie gdaczesz bo ja juz pomalu zaczynam i jeszcze jedno jak sie odwracam to z pewnej czesci ciala tak mi sie wydaje zaczynaja mi wystawac piora nie jestem pewna hmm........? ;) olensja.............wracajac z pracy chyba sie nie rozplynelas napisz co u ciebie mam nadzieje ze nie jestes w stanie cieklym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchajcie ja niechce zeby ten topic umarl bo narazjie zawiele sie nanim nie dzieje no dzieluchy do roboty pisac picas bo nie ma komu odpijsywac ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pariskaaa.............. mysleze masz bardzo dobre podejscie i ze napewno nie dlugo wzucisz na siebie te seksowne ciuszki i nie bedzie nic wystawac poza jednym oczywiscie no bo co my kobietki bez tego bysmy zrobily (biust).A co do tych dwoch kilogramow to moze bedziesz miala okres a tak ogulnie to dziedoberek i zycze wszystkim milej sobotki i mam cicha nadzieje ze moze dzsiaj zaszelejemy na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane🌻 ale upał....ho ho:)idealna pogoda na opalanko:) Dziewczynki.....nie wiem co się dzieje ,ale rzeczywiście na naszym topiku jakaś dziwna zamartwica zapanowała:(chociaz bardzo sie cieszę,że teraz kiedy tu zajrzałam wreszcie jakieś nowe wpisy.chyba jakieś fatum nad nami zapanowało.... one_breath-problem z kolanem...:( mnie strasznie boli biodro juz chyba trzeci dzień....i nawet skakanke popsułam....niechcący dodam parisce- wskoczyło dwa kilo,a napewno nie tego sobie życzyła....ale Parisko---wszystkie razem napewno osiągniemy nasz cel,napewno,ja w to wierzę!a sama sobie któregos dnia kupiłam dużo miejsze spodnie z zamiarem zmieszczenia sie w nie w miarę szybko:) ---Olensja-----Babeczka Jogurtowa----Annn_ka-----Jaskra-----truskawka-791-------milion _dolarów----............Co u Was Kochane?odezwijcie się.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałam spytać..one_breath--->trwasz na tej diecie ????i jak kolanko? bibi----->a Tobie jak idzie odchudzanko?nie podjadasz?:P a odnośnie jaj,to tak jak wcześniej napisałam moja mama miała za zadanie kupić mi te jaja jak juz się kończyły,ale ze względu na swoje kiepskie samopoczucie nie wychodziła wtedy akurat z domu i jak wróciłam to musiałam zjeść coś co odbiegało od menu....ale co najważniejsze ja jak najbardziej odchdzam sie dalej!oczywiście trzymam sie SB pierwszej fazy,a więc nadal nie ma chleba,makaronów,kasz,ryżu....jest byle co,ale zaraz będzie jak trzy tygodnie na tym ubogim jedzonku zyje i jakoś się trzymam,a że już się przyzwyczaiłam to nie marudze:)a co najwazniejsze toprzecież ja mam schudnąć no nie?a nie sie smakować potrawami:) ha...wczoraj wieczorem był u mnie znajomy,dodam,że prosto po pracy postanowiłam więc go czymś pozywic....zaczełam mu odsmażać pierogi,podobno dobre bo siostra sie nimi wczesniej zajadała...prawie się na mnie obraził,że z nim nie jem i jeszcze piwa sie nie napije a zawsze przecież piłam...on nie wie,że jestem na diecie więc te pierogi jakoś uszły gorzej z tym piwem było...podejrzewał nawet,że może w ciąży jestem..niezle :) a dzisiaj bede miała następną akcje ,bo ma mnie odwiedziec taki \"ktoś\",komu bardzo na mnie zależy.....juz sobie wymyslił,że bedzie gotował dla mnie to i tamto..,nie wiem co ja mu powiem,bo jakoś tak głupio jest mi sie przyznać,ze jestem na diecie....a nie chce żeby sie obraził czy co......nie wiem co ja powiem..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!! czesc:) widze,ze sie troszke rozruszalo...dzieki Bogu...bo juz myslalam,ze powoli zaczne pisac do siebie :P co do mojego kolana to wczoraj caly dzien z opaska uciskowa i na masciach, nie sciagnelam nawet na noc zeby nie wierzgac za duzo :P i dzis rano jak reka odjal... ale przez kilka dni chce je oszczedzac...dzis zrobie tylko 2 km a nie 20...ale powoli do przodu :) parisko...2kg to nie tragedia, sa upały... dzis rano mialam wazenie... 60,5 kg !! Za przeproszeniem pierd***le te diete. Wiem,ze mam okres,ze jest goraco i troche puchne ale sam fakt!! Wkurzylam sie :( Mecze sie i mecze... Wkrotce bedzie s jak waga utknela na 60-ce i nie chce ruszyc!! Szlag mnie trafia:( 😭 sandrusia od czego biodro boli? jakies specyficzne cwiczenia wykonujesz?? mam nadzieje,ze minie tak szybko tak mnie :) i nie wroci... pariska a co to za dieta? pisalas o niej, bo moze przegapilam tak tu ostatnio \"tłoczno\" było :P:P Jak widzisz dieta Joy-a jest do du** miłego weekendu pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj plan jest taki: 26.05- same grejpfruty 27.05-same grejpfruty 28.05-nabial 29.05- ... 30.05- ... 31,05- jablka 01.06- ... 02.06 ... 03.06- same warzywa 04.06- ... 05.06- ... 06.06- glodowka 07.06- ... 08.06- ... 09.06- warzywa i owoce 10.06- ... 11.06- ... 12.06- grejpfruty 13.06- ... 14.06- ... wszystko co mozna jesc w diecie je sie tylko do 13 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze...przeanalizuje:) a ja powoli juz nie wiem co robic... nie zjadam codziennie wiecej niz 1200kcal...duzo cwicze,pomijajac ostatnie 2 dni kiedy to sienabawilam kontuzji, ale wyciskalam 10 poty... co ja mam zrobic ? :( Nie chce ograniczac do 500kcal bo to dla mnie nie na tym rzecz polega, potem tylko bym czekala na jojo i sie denerwowala... Juz nie wiem co robic, opadam z sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wydaje, ze jojo i u mnie moze wystapic, lecz sprobuje sie go ustrzec jak myslicie, czy na tym planie diety da sie schudnac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno da sie schudnac, ale nie wiem czy koszty jakie sie poniesie nie beda zbyt duze... Mam nadzieje,ze uda ci sie unikan jojo :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Cześć dziewczynki. U mnie też było ważenie.Niestety waga bez zmian.Jeżdzę codziennie na rowerze i nie jem słodyczy.Moim zdanie to upał powoduje że nie chudniemy, zatrzymuje się woda jak przy okresie. Nie poddawajmy się i walczmy dale a na pewno nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za upał... Dzis w nocy byla u nas nad miastem tak potezna burza, ze praktycznie walil piorun za piorunem i bylam swiadkiem dziwnego zdarzenia...gdyz w calej okolicy w domach dzialay tylko poszczegolne kontakty :P u mnie byla to mikrofalowka :P Naprawili nad ranem:) Mam nadzieje,ze dzis nas ominie burza...choc nie robie sobie nadzieji... Kolega zaprosil mnie z malym na pokaz capoery ktora trenuje, niesamowite jak oni te salta kreca :D Pokaz byl przy tesco wiec od razu weszlam i kupilam sobie kotlety sojowe,mlego sojowe,zarodki pszenicy i otreby pszenne :P od jutra ruszam z blonniekime i bialkiem roslinnym :) pewnie na poczatku przeczysci,jak to zwykle bywalo ale czuje sie po nich lekko... . Stawiam na nature :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... sandrusia jest... :D nie wiem gdzie je wywialo, ale przykro troche :( co do bioderka to lepiej jest znac etiologie bólu, łatwiej wtedy z tym zawalczyc... moze we snie cos wierzgalas za duzo?? ja czasem tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we snie powiadasz????no nie bardzo...w ta noge dwa razy złapał mnie skurcz ostatnio i ona mi tez dretwiała....nie wiem czy to ma z tym coś wspólnego...zauważyłam też,że przy ćwiczeniach mnie \"tam\"boli,a teraz to nawet jak siedzę (niektóre pozycje)i stoje..sama nie wiem.nie wiem czy to nie od kregosłupa bo mnie pobolewał i może mi promieniuje...kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcz i dertwienie?? to nie brzmi dobrze... Moze wyplukalam magnez i potas z organizmu? wtedy czesto dochodzi do skurczy, ale to dziwne ze akurat w tym miejscu.. i to dretwienie... Moze cos z krazeniem? Mozliwe ze bol promieniuje z kregoslupa,ale pozostale objawy wskazuja ze raczej problem tkwi gdzies glebiej :( Pijesz duzo kawy i palisz? Bo esli tak to dwaj glownie o zawartosc magnezu i potasu w diecie. Ja pije duzo kawy i pale i kiedys mialam podobne probemy po suplementacji diety w dosc duzych dawkach(po konsultacji z lekarzem) objawy ustapily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się -i fajki i kawa ...już o tym tu wcześniej pisałam i przypuszczałam,że to sie przyczyniło..ale biodro to juz nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia sprobuj suplementacji diety :) mam nadzieje,ze ustapia chociaz skurcze i dretwienie.... .Po skurczu czesto cos boli przez kilka dni... . Jejku dziewczyny ale zjadlam śniadanie :o myslalam,ze zwymiotuje, ale pozytywne skutki czuje od razu. Zjadłam 40 g otrebow pszennychgranulowanych z jablkami + 5 g zarodków pszennych + 10 g otrebow owsianych wysokolbialkowych i to wszystko zalalam 100 ml mleka sojowego...całosc= 190 kcal i 25g błonnika, na podiweczorek zjem to samo. A co do skutkow to lekkie przeczyszczenie i calkowita sytosc w zoladku. Nie tkne nic pewnie z 4 godziny. Było paskudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta, nie odzywam sie bo....zwyczajnie nie mam czasu:( jutro musze oddac promotorowi całą prace mgr wiec siedze i klepie w kawiature chociaż chętnie bym do was coś napisała:) jak tylko znajde wiecej czasu to bede czesciej zagldac, na pewno. ale czytam was regularnie:) buziaki i miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babochy:) ledwo się z łożka podniosłam....takiego mam lenia... a na śniadanie znów wiejski,super biorąć pod uwagę,że jestem przed okresem i zjadłabym coś lepszego....o wiele lepszego,ale dieta zobowiązuje czyż nie???hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co jakis czas patrze co piszecie ale narazie zajmuje sie synkiem 19 miesiecznym zabkuje ma od wczoraj 39,1 tak ze mam ciekawje co poniekture rozumiecie.A jesli chodzi o pustki to juz nic nie mowie faktycznie cos nas coraz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×